Orų prognozė: saulės sulauksime, tačiau lietus niekur neatsitrauks

Europos padangė vis dar nusėta aukšto ir žemo slėgio sūkuriais, todėl orai yra ganėtinai margi. Jų išsidėstymas ties šiaurine Europa sukūrė ir vis dar palaiko vėsių orų srautą, kuris rytoj eis nuo Islandijos per Pietų Skandinaviją Lietuvos ir jos kaimynų link. Čia vis dar bus vėsu, o lietaus bus nedaug.

Trečiadienį orai Lietuvoje buvo permainingi, ir palijo, ir saulė nušvitusi buvo. Šį vakarą visi – ir lietaus, ir ne lietaus debesys sparčiai tirps, nyks todėl apie vidurnaktį giedras dangus įsivyraus visur ar beveik visur. Žinoma, iš giedro dangaus nelis, tačiau žemė vietomis pabals nuo šalnų.

(60 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pavasaris Vilniaus pakraštyje

Ketvirtadienio rytas bus gražus ir saulėtas, bet vėliau į dangų ims kilti nestori kamuoliniai debesys. Į vientisą sluoksnį jie taip ir nesulips, liks saulėtų pragiedrulių, tačiau kai kur iš jų pasipils negausus lietus. Jis tikrai netruks ilgai.

„Kitaip tariant, artimiausią parą numatomi gražūs, bet nešilti orai. Šį vakarą palynos vos kai kur šalies rytuose, naktis menkai debesuota ar visai giedra, bet žemė vietomis pabals nuo šalnų. Diena saulėta, kai kur trumpai ir negausiai palis. Vėjas vakarinių krypčių, nestiprus. Naktį oras atvės iki 1 – 3 šilumos, kai kur bus iki 1 laipsnio šalčio, dieną šils iki 11 – 13 laipsnių šilumos“,  – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Penktadienio naktis vėl giedra, diena su nestorais debesėliais, kur nors gali ir pakrapnoti, oro temperatūra labai panaši, kaip ir artimiausią parą. Šeštadienį mus pasieks ciklono įtaka. Palis – naktį vietomis, dieną daug kur, bet vėl neilgai ir nedaug. Naktis jau be šalnų, dieną šils iki 13 – 15 laipsnių šilumos. Vėjuoti, bet dar šiek tiek šiltesni orai numatomi sekmadienį.

„Ką gi, nors orai šyla lėtai, bent jau sausra mums tikrai negresia – tai neabejotinai gera žinia“, – pastebi N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų