Tragiškos avarijos Vilniuje atomazga – neišgyveno ir „Citroen“ keleivė

Ankstų šeštadienio rytą Vilniaus pakraštyje įvyko baisi lengvojo automobilio ir autobuso kaktomuša. Vairuotojas vos nuvežtas į ligoninę mirė. Tačiau kelionė automobiliu tragiškai baigėsi abiem automobilyje buvusiems sutuoktiniams. Sekmadienį pranešta, kad vairuotojo žmona neišgyveno.

Plytinės gatvėje susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis (nuotr. Broniaus Jablonsko)
22

Kaip portalui tv3.lt sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja, šeštadienį apie 22 val. iš ligoninės gautas pranešimas, kad automobilio keleivė nuo sunkiai patirtų sužalojimų mirė.

Kaip šeštadienį skelbė portalas tv3.lt, iš pensininkų automobilio po kaktomušos su autobusu neliko beveik nieko: mašinos priekio nėra, variklis kone sulindo į saloną. Ryte prieš septynias buvo pranešta, kad Plytinės gatvėje „Citroen“ susidūrė su maršrutiniu autobusu, per avariją prispausti lengvuoju automobiliu važiavę žmonės.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaktomuša Vilniuje

Atskubėję gelbėtojai rado du prispaustus vyrą ir moterį. Lengvuoju automobiliu ankstyvą rytą važiavo sutuoktiniai pensininkai: 77-erių keleivė ir  84-erių vairuotojas. Šeima ketino smagiai praleisti savaitgalį: vežėsi susiruošę maisto produktų – šie per susidūrimą pažiro iš automobilio. Kelionė baigėsi tragiškai: atvažiavus tarnyboms abu sutuoktiniai jau buvo praradę sąmonę. Iš automobilio nukentėjusiuosius ištraukė gelbėtojai. Labai sunkios būklės sutuoktiniai išvežti į ligoninę. Po avarijos praėjus maždaug valandai vairuotojas ligoninėje mirė.

Aiškėja, kad būtent pensininkų automobilis išlėkė į priešpriešinę ir kaktomuša rėžėsi į autobusą. Kol kas nėra aišku, dėl ko įvyko nelaimė. Neatmetama, kad vairuotojui galėjo sutrikti sveikata važiuojant. Tačiau automobilio vairuotojas galėjo nesuvaldyti ir dėl kitų priežasčių: ryte smarkiai lijo, automobilis galėjo ir nuslysti į priešpriešinę. Avarijos aplinkybes dar aiškinasi policija.

Per eismo įvyki sudaužytas ir 18-o maršruto autobusas – jį kitas, techninės pagalbos sunkvežimis nutempė į autobusų parką. Smarkiai suknežintas autobuso visas priekis. Pirminiais duomenimis, važiavusieji autobusu visgi nenukentėjo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų