Nausėda persikelti neskuba: apsauginiai ruošiasi nelengvai žiemai

Nors ruduo dar tik prasidėjo, Vadovybės apsaugos departamentas jau ruošiasi nelengvai žiemai, pareigūnai planuoja žiemoti šalia Gitano Nausėdos namų. Mat, Prezidentas nežada keltis į Turniškęs tol kol ten nebus atlikti remonto darbai. Buvusią Dalios Grybauskaitės rezidenciją planuojama perdaryti taip, kad ji ne tik atitiktų Nausėdos šeimos narių poreikius, bet ir tiktų oficialiems priėmimams.

Gitanas Nausėda iš savo namų Pavilnio regioniniame parke išsikraustyti neskuba. Kol Prezidentas delsia vadovybės apsaugos departamento pareigūnams tenka glaustis štai šiame mažame, baltame apsaugos poste.

Kol kas Nausėdos namus saugantys ir apylinkes stebintys pareigūnai nesiskundžia. Šiame kelių kvadratinių metrų poste įrengtas oro kondicionierius, pastatytas šaldytuvas. Šalia būdelės stovi laikinas lauko tualetas.

„Pareigūnai pas mus tarnauja. Ir dėka to, kad yra labai gerai motyvuoti tai jie savo funkcijas atliks bet kokiomis sąlygomis. Nežiūrint į tai, mes kaip vadovai turime jais rūpintis. Šiai dienai minimaliai, esame pastatę biotualetą, sudarę sąlygas nuo lietaus pasislėpti, galbūt arbatos išsivirti, ties tuo jų komfortas ir baigiasi“, – sako Vadovybės apsaugos departamento atstovas Paulius Nemira.

REKLAMA

Tačiau pradėjus šalti orams vien šio posto neužteks. Tam, kad Vadovybės apsaugos departamento pareigūnai nesušaltų ir nesusirgtų reikės investuoti į papildomą infrastruktūrą. Galbūt pirkti ar nuomotis specialų autobusą:

„Reikia pasirūpinti, kad pareigūnai nesušaltų arba turėtų galimybę sušilti. Atitinkamas priemones ir svarstome, kas tai galėtų būti įkomponuota toje erdvėje su elektros pasijungimu. Tam, kad ir aplinkiniams gyventojams triukšmo nesukelti ir nepatogumų ir pareigūnams darbo sąlygas pakelti.“

Žiemoti šalia Nausėdos namų nusiteikusiems pareigūnams, Prezidentūra gerų naujienų kol kas neturi. Nors Prezidentas buvo pažadėjęs persikelti į Turniškes.

Kada Prezidentas Gitanas Nausėda persikels į galutinai sutvarkytą rezidenciją kitapus šios tvoros Turniškėse visiškai neaišku. Prezidentūra negali net pasakyti, kada tai įvyks. Šiais ar kitais metais.

Anot Prezidentūros, į rezidenciją, kur 10-metų gyveno Prezidentė Dalia Grybauskaitei nebus keliamasi tol, kol nebus atlikti remonto darbai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų