Aiškėja mirtinos nelaimės Kaune detalės: liudininkai papasakojo, kaip įvyko avarija

Mirtina avarija Kaune. Susidūrus dviem sunkvežimiams vieno vairuotojas žuvo iškart. Apdaužytas ir niekuo dėtas lengvasis automobilis. Pirminiais duomenimis, pusamžio vyro vairuojamas sunkvežimis nestabdomas rėžėsi į prie šviesoforo stovėjusį kitą sunkiasvorį.

Tragiška avarija lietingą popietę įvykusi štai čia Marvelėje, Užnemunės gatvėje, pakeliui į greitkelį. Čia susidūrė trys automobiliai – du sunkvežimiai ir lengvasis. Vieno sunkvežimio vairuotojas – 54-erių vyriškis žuvo iškart.

Liudininkai pasakoja, kad sunkiasvoris „Mersedes – Benz“ stovėjo prie šviesoforo, laukdamas žalio signalo. Šalia stovėjo ir lengvasis automobilis „Audi“. Iš galo atvažiavęs sunkvežimis MAN, gabenantis nedidelį ekskavatorių, rėžėsi į jau stovinčio savivarčio galą. Smūgio būta tokio stipraus, kad kabina kone visa sulindo į vidų. Štai kaip ji suknežinta. Vairuotojas liko įkalintas kabinoje. Jį iš metalo gniaužtų išvadavo ugniagesiai.

„Atvykus buvo prispaustas žmogus, MAN’o vairuotojas. Panaudojus hidraulinę įrangą, buvo ištrauktas, perduotas medikams“, – pasakoja pamainos vadovas Rimas Mitkus.

Vyras skubiai perduotas atvykusiems medikams, jie dar badė kovoti dėl vairuotojo gyvybės, deja, jų pastangos buvo bergždžios. 54-erių vyrui konstatuota mirtis. Spėjama, kad vairuotojas net nestabdė, nuo smūgio štai kur nustumtas prie šviesoforo stovėjęs savivartis „Mersedes“. Jį vairavęs 55-erių vyriškis sužalojimų nepatyrė, nesužeista, tik šoką patyrusi ir labai išsigandusi ir lengvąjį automobilį vairavusi 51-erių moteris.

Po tragiškos avarijos, kol įvykio vietoje dirbo visos specialiosios tarnybos, Kauną sukaustė milžiniškos spūstys, kuriam laikui eismas nuo miesto į magistralinį kelią buvo visiškai uždarytas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų