Striukes mesime į šoną? Malonūs orų pokyčiai – jau čia pat

Orai ties Europa po truputį keičiasi – atsiras ir plės savo įtaką naujas ciklonas ties Didžiąja Britanija, aukšto slėgio sritis Europos viduryje mažės. Mums, esantiems Lietuvoje, svarbu tai, kad vėsius orus ir lietų atnešęs ciklonas nors ir silps, bet vis tiek plukdys mums vėsų orą nuo Suomijos, lietaus irgi bus.

Laukia malonūs orų pokyčiai (nuotr. Eimanto Genio)

Trečiadienį Lietuvoje daug kur ne kartą lijo, vietomis ir gana smarkiai, šalies šiaurėje su perkūnija. Vakare lietaus debesys nyks, tirps ir apie vidurnaktį dauguma jų pranyks visai. Tačiau dangus išliks debesuotas, pragiedrulių bus nedaug. Vėjas šiaurės vakarų, tačiau nestiprus.

Ketvirtadienį ciklono įtaka išliks, bet bus jau menkesnė nei trečiadienį, dėl to ir debesuotumas didesnis bus tik šalies rytuose, kitur dangus bus šviesus, saulėtas. Palis irgi tik kai kur, daugiausia šalies rytuose. Kiekis irgi nebus didelis.

„Kitaip tariant, orai pamažu gerės ir gražės. Naktį dar vyraus debesuoti orai, bet jau pasitaikys ir pragiedrulių. Vietomis palis, daugiausia iki vidurnakčio, vėliau tikimybė menka. Dieną irgi kai kur palis daugiausia rytinėje šalies pusėje. Vėjas šiaurės vakarų, naktį silpnas, dieną vidutinio stiprumo. Naktį oras atvės iki 11 – 12, prie jūros 14 laipsnių, dieną šils iki 21 – 23, kai kur 24 laipsnių šilumos“, – teigia sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienio naktį lietaus nenumatoma, dieną kur nors truputį palis, bet iš tiesų vyraus šviesūs, be lietaus orai. Dėl to ir temperatūra bus aukštesnė: dieną vyraus jau 23 – 24 laipsniai šilumos. Šeštadienį lietaus tikimybė menka, dieną daug kur bus saulėta, naktį bus iki 10 – 12, dieną šils iki 24 – 26 laipsnių, tik prie jūros apie 23.


Rašyti komentarą...
j
jonas
2019-07-17 18:26:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
dabar šunys gerbiami labiau nei vaikai,ar anūkai
Atsakyti
-3

A
Angelė
2019-07-17 19:14:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl tiek pykčio? Juk žmogus savo šuniuku džiaugiasi, o ne m..... jūroje.
Atsakyti
-1

J
Jane
2019-07-17 18:59:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir vel kritika...pritvinke kaip pulinys.Nekencia gyvunu zmoniu ir viso...
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų