Lietuvoje automobilį dviem dienoms nuomojusi moteris liko nepatenkinta savo patirtimi, tačiau automobilį suteikusi bendrovė pateikia kitą istorijos pusę. Tuo metu vartotojų teisių sargai gyventojams pataria, kaip nuomotis automobilį, kad pavyktų išvengti panašių painių ginčų.

Automobiliai (nuotr. stop kadras)

Automobiliai (nuotr. stop kadras)

Jungtinėje Karalystėje gyvenanti lietuvė Nida su portalu tv3.lt dalinasi savo istorija apie automobilio nuomą Lietuvoje.

Stebina mokesčiai

Moteris automobilį internetu nuomojosi iš įmonės „Panek“ per tarpininką „RentalCars“.

„Užsisakiau automobilį su pilnu draudimu. Atvykusi pasiimti mašinos, buvau informuota, kad gausiu kitą. Sutikau, jokiu problemų. Automobilis 2018 metų gamybos“, – laiške tv3.lt rašė Nida.

Anot skaitytojos, mašinos nuoma dienai kainavo 8 eurus, plius PVM. Moteris piktinasi, kad esą buvo paprašyta papildomai sumokėti 15 eurų už automobilio plovimą.

„Viską sumokėjau, tačiau pasitikrinus vėliau banko išrašą, pamačiau, kad nuskaičiuota buvo dar plius 25 eurai. Pasiteiravus, už ką, atsakyta, kad mašiną pasiėmiau ne darbo valandomis, nors jų internetiniame puslapyje aiškiai parašyta, kad dirba 24 val.“, – stebėjosi moteris.

REKLAMA

Iš Lietuvos grįžusi į Jungtinę Karalystę Nida, jos teigimu, po trijų dienų rado tris praleistus skambučius iš automobilių nuomos kompanijos. Perskambinusi įmonei moteris išgirdo, kad mašinoje paliko nepilną kuro baką degalų, todėl už juos reikės susimokėti, Nidos teigimu, po 4 eurus už litrą, plius dar 50 eurų.

„Buvo lengvas šokas, tačiau tęsiant pokalbį buvo pareikštos sąlygos – jeigu atsiliepimuose įvertinsiu juos aukščiausiu balu, jokiu baudų, o už kurą – rinkos kaina. Sutikau su jų sąlygomis, bet įvertinimo neparašiau, kadangi sistema neleido to padaryti“, – aiškino Nida.

Po poros dienų, kaip pasakoja Nida, ji sulaukė laiško, kad apgadino nuomotą mašiną.

„Ir suma dabar jau su viskuo, įskaitant kurą ir baudą, netoli tūkstančio eurų. Mane ištiko šokas, esu kaltinama tuo, ko nepadariau. Badžiau skambinti, nekėlė ragelio. Iš kreditinės nuskaičiavo apie 300 eurų“, – pasakojo skaitytoja.

Neskaitė taisyklių

Vis dėlto „Panek“ Lietuva padalinio vadovas Tomas Blėdis pateikia kitą istorijos pusę, kur skaičiai kitokie.

Pirmiausiai T. Blėdis stebisi, kodėl Nida teigia automobilį išsinuomojusi už „8 eurai plius PVM“, jei už dvi dienas sumokėjo 40 eurų. Be to, anot T. Blėdžio, Nida automobilį nuomojosi per tarpininką „RentalCars“, o „Panek“ klientams nesiūlo konkrečių automobilių, tik siūlo išsirinkti jų klasę.

„Klientė užsisakė kompaktinės klasės automobilį. Kadangi kompaktinės klasės automobilių neturime, bet įsipareigojame suteikti tos pačios arba aukštesnės klasės automobilį, klientei buvo nemokamai suteiktas geresnis automobilis“, – tv3.lt sakė T. Blėdis.

REKLAMA

Padalinio vadovas taip pat pažymi, kad klientė neskaitė „RentalCars“ nurodytų taisyklių, kuriose pažymima, kad automobilio plovimas apmokestinamas papildomai, tačiau nėra privalomas.

„Klientė buvo apmokestinta 15 eurų, tai suma automobilio išorės ir vidaus pilno valymo, tiek pat, kiek mes mokame plovykloje. Tai nėra pasipelnymas. Antras dalykas, klientė nėra priverstinai apmokestinama. Klientė galėjo rinktis, ar tą sumą mokėti, ar nemokėti. Tai tikrai nėra privaloma“, – patikino pašnekovas.

Nors moteris manė, kad įmonė dirba visą parą, T. Blėdis patikslina, kad „Panek“ dirba nuo 9 iki 18 val., o už automobilių nuomą nedarbo metu ima papildomą mokestį.

„Automobilio nuoma vyko 22.30 val. Mes dirbame ir griežtai nurodome, kad mūsų darbo valandos yra nuo 9 iki 18 val. Klientė turėjo pasiimti automobilį 22.30 val., bet pasiėmė automobilį dėl vėluojančio lėktuvo, bijau sumeluoti, tarp 2 ir 3 val. nakties. Naktį, kaip ir kiekvienoje automobilių nuomos įmonėje, yra taikomas naktinio pasitikimo mokestis, kadangi darbuotojui reikia atvykti naktį, išduoti. Klientė automobilį užsisakė per trečiąsias šalis. Ten nurodoma, kad įmonė gali taikyti mokestį nedarbo valandomis“, – sakė padalinio vadovas.

Dar nepateikė nuotraukų

T. Blėdis patikslina ir Nidos pasakojimą apie neva pilną degalų baką. Anot padalinio vadovo, klientė baką pripildė Kaune, tačiau automobiliu atvyko į Vilnių, kur ir turėjo grąžinti išnuomotą automobilį.

„Jeigu įsipilate į automobilį kuro Kaune ir atvykstate į Vilnių jį grąžinti, ar tai yra pilnas kuro bakas? Toli gražu ne. Tai konstatuoja ir klientei siųsta nuotrauka. Bet klientė teigia, kad automobilį grąžino pilnu kuro baku, prisipylusi kuro Kaune. Tai yra nenormalu, aš manau. Už tai yra taikomas 4 eurų mokestis už litrą. Prieš taikant mokestį kiekvienas klientas turi teisę grįžti ir pripilti automobilio baką. Kiekvienas klientas yra apie tai informuojamas, lygiai taip pat ir klientei buvo paskambinta. Mes nenorime apmokestinti klientų. Klientė turi teisę atsiųsti kažkokį pažįstamą. Mes leidžiame, jeigu nepripylei kuro, nuvažiuok į kolonėlę ir pripilk“, – patikslino T. Blėdis.

REKLAMA

Kalbėdamas apie Nidos pasipiktinimą dėl tariamo automobilio apgadinimo, T. Blėdis pažymėjo, kad tariamų apgadinimų nebūna, o visa tai įrodo nuotraukos.

„Yra nubrėžtos durelės ir yra pažeistas automobilio kapotas. Ten įlenkta ir perbrėžta“, – sakė pašnekovas.

Anot T. Blėdžio, „Panek“ klientams nuomoja ne senesnius nei 12 mėnesių automobilius, kuriuos vėliau grąžina automobilių prekeiviams.

„Kaip jūs galvojate, ar mums [prekeivis] sakys, šaunuoliai, kad automobilis apgadintas, ar mums skaičiuos kaip tvarkymo kaštus?“ – retoriškai klausė T. Blėdis.

Jo teigimu, kiekvienas klientas raginamas atvykti automobilį apžiūrėti pats, o ir prieš nuomą, ir po jos pasidaryti automobilio nuotraukų.

„Mes turime rasti kažkokius kompromisus. Kiekvienam klientui rekomenduojama pasidaryti nuotraukas. Klientė grąžino automobilį vakare, nedarbo metu, po 21 val. Su kiekvienu klientu mes kalbame individualiai, prašome, kad klientai peržvelgtų savo darytas nuotraukas. Klientė sakė, kad turi savo darytas nuotraukas. Prašėme, kad ji jas pateiktų, kaip įrodymą. Jeigu mes suklydome ir tikrai grąžinote automobilį pilnu baku ir tikrai apgadinimai jau buvo, tai mes tikrai nieko neskaičiuosime. Klientė sakė, kad turiu nuotraukas, pateiksiu, bet iki šiol nieko nepateikė“, – sakė T. Blėdis.

Anot T. Blėdžio, klaidingas ir Nidos teiginys, kad įmonė baudas siūlė anuliuoti už teigiamus atsiliepimus.

„Kas liečia atsiliepimus, kada mes informavome klientę, mus išvadino (necenzūrinis žodis aut. past.), paaiškino, kad grąžino pilną automobilio baką, kad mes išsigalvojome tuos dalykus. Pokalbio eigoje ji paminėjo, kad kuro pripylė Kaune, bet tai nereiškia, kad ji negrąžino pilno kuro bako, ir kad ji griežtai jokių apgadinimų nepadarė“, – sakė T. Blėdis.

REKLAMA

Tiesa, po pokalbio T. Blėdis patikslino, kad Nida grąžintą automobilį tikrino su įmonės atstovu bei pasirašė nuomos sutartį dėl automobilio apgadinimų ir trūkstamo kuro.

Patarimai vartotojams

Tuo metu Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) informuoja sulaukusi apie 10 vartotojų prašymų dėl įmonės „Panek“.

„Dažniausiai vartotojai kreipiasi dėl to, jog vartotojui grąžinus automobilį įmonė susisiekia su vartotoju ir nurodo, jog automobilis nuomos laikotarpiu buvo apgadintas, taigi vartotojas turi atlyginti padarytą žalą, ir įmonė nuskaito nuo vartotojo kreditinės kortelės pinigus žalai atlyginti. Taip pat yra buvę nusiskundimų, kai, įmonės teigimu, vartotojas grąžino nešvarų automobilį ir dėl to įmonė taip pat nuskaitė pinigus nuo kreditinės kortelės“, – atsakyme tv3.lt rašė Tarnybos atstovė Giedrė Nenartavičiūtė.

Jos teigimu, įmonė nėra linkusi bendradarbiauti su tarnyba.

„Pastaruoju metu iš viso neteikia atsakymų. Tokiais atvejais Tarnyba įvertina turimą ginčo medžiagą, vartotojo pateiktus įrodymus ir priima sprendimą dėl ginčo esmės – tenkinti, iš dalies tenkinti arba atmesti vartotojo reikalavimą“, – pastebėjo G. Nenartavičiūtė.

VVTAT vartotojams pataria prieš nuomojantis automobilius atidžiai juos apžiūrėti, visus automobilio trūkumus užfiksuoti nuomos sutartyje, nuotraukose, vaizdo medžiagoje bei išsaugoti visus dokumentus.

„Taip pat vartotojams patariame pasistengti grąžinti automobilį nuomos bendrovės darbo laiku, tokiu atveju priimantis automobilį darbuotojas specialiame akte turėtų pažymėti automobilio būklę, o minėtą dokumentą vartotojas ir darbuotojas turėtų kartu pasirašyti“, – patarė G. Nenartavičiūtė.

REKLAMA

Ji pastebi, kad dažniausiai ginčai tarp klientų ir įmonių kyla tuomet, kai automobilis grąžinamas ne įmonės darbo laiku.

„Tokiu atveju svarbu atkreipti vartotojų dėmesį, kad fiksuotų automobilio būklę jo grąžinimo metu ir kad iš nuotraukų būtų galimybė nustatyti, kur ir kada jos darytos, bei koks tai automobilis“, – sakė Tarnybos atstovė.

TURI NUOTRAUKŲ AR VIDEO MEDŽIAGOS ŠIA TEMA?
Atsiųsk mums!
SIŲSTI

Dėkojame! Medžiaga sėkmingai išsiųsta redaktoriui.

Peržiūrėjus, ji bus patalpinta į straipsnį.

SIŲSTI
arba
PRIDĖTI
Klaida: nuotrauka, kurią bandote įkelti, užima per daug vietos ... (kažkas panašaus)
Įkelkite savo turimas nuotraukas ar video medžiagą ir nurodykite savo kontaktinius duomenis, kad prireikus galėtume su jumis susisiekti.
PUBLIKUOTI
PUBLIKUOTI
 

Nerijus
2019-07-27 11:43:06
Žmonės, atsargiai su šita kompanija. Nepatikima. Siekianti pasipelnyti iš klientų.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Darius 2019-11-02 16:12:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0

Taisyklese rasoma,kad apie pretenzijas klientas turi buti informuotas per 48 val.nuo nuomos pabaigos.Man Panek grazino 1600eu i kortele iskart po nuomos pabaigos...bet jau po daugiau 100val. nuo nuomos pabaigos sugebejo nuskaityti 873 eu... :)ju teigimu turejo keisti priekini stikla...i mano siustus el.laskus su nuotraukom neatsako :)   ATSAKYTI
Mantas 2019-07-28 21:10:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Dura nuomuokis is patikimų nuomininkų pati geriausia nuomos agentūra Donauto automobilių nuoma, žinau aš tą agentūra nieko tu nelaimesi niekada niekur neatsiskaityk kortele tik kiasu dura merga o ypač Lietuvoje kortele atsiskaitant tai nx ten.   ATSAKYTI
Raimondas 2019-07-28 17:37:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Prajuokuno ir ta dura ir tie durniai   ATSAKYTI
Sandra 2019-07-28 16:29:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jei buvo imtas pilnas draudimas tai apie jokius papildomus mokescius kad ir apgadino masina net negali buti, nes ir taip papildomai sumoka uz tai. Jei butu emus dalini draudima tada suprantu, reikia.
O del viso kito tai kiekviena kompanija taip pat. Reikia uz masinos Plovima moketi, kad po darbo valandu ir del pilno kuro bako. Kiekviena imone ima situos mokescius   ATSAKYTI
Pasisaugokit 2019-07-28 07:45:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Automobilio paros nuomos savikaina yra 15€ + PVM. Jei nuomuojatės pigiau, sveikinu, Jus apgaus. Rentalcars užsideda minimum 30% antkainį. Jei galvojate, kad sutaupysite, klįstate. Ypač reikia vengti tų kompanijų, kurios liepia plauti automobilius   ATSAKYTI
Tadas 2019-07-27 16:25:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Neisivaizduoju ar tie 8 eur ar tie 20 eur sumoketi už para atsiperka autonuomos įmonei. Kasko draudimas su nuomos rizika men. 30 eur tikrai kainuos. Civil.atsak.draudimas men. taip pat apie 30 eur. Lizingui jei auto verte apie 15000 eur taip par reikia sumoket kokius 150 eur. Skaičiai preliminarūs. Dar padangos, nuvertėjimas, ofiso, bent vieno darbuotojo išlaikymas. Lietuvoje nera perkamosios didelės galios, nemanau kad auto būna isnuomota 30dienu mėnesyje, nebent vasarą. Žodžiu matomai iš tokių papildomų apmokestinimų tik ir laikosi kompanija. Bet žmones išsinuomavę auto jas ir numeta nakčiai bet kur, tamsiausiame užkampy, kur randa vietos. Savo auto taip nepaliktu. O tada ir apibraižo ir apspardo degradai besišlaistantys naktimis.
O jei moteris turejo full insurance, tai jai draudimas gražins pinigus. O baka pripildyt Kaune ir grąžint Vilniuje teigiant, kad jis pilnas tai tikrai neprotinga. Tikiu, kad rodyklė rodė pilną baką, bet pilnas tikrai nebuvo. Min truko 6ltr. Visam pasaulyje turi grąžint tokio švarumo kaip gavai. Lietuvoje dėl oro sąlygu retai pavyksta, bet matomai plauti neplove klientė. Kažkada nuomavom transportą ir dirbom sąžiningai, visada nuolaidos į kliento pusę buvo daromos, todėl ir nutraukėm šią veiklos sritį, nes LT žmonės nenori ir nesupranta, kad už viską reikia mokėti. Naktinis išdavimas/ priėmimas visam pasaulyje apmokestinamas.Kartais to net nežinot. Nešvarus ar apgadintas automobilis ar trūksta degalų susimokėsit trigubai. Todėl reikia kruopščiai išpildyti sutarties reikalavimus ir būtinai pirkti pilną draudimą.    ATSAKYTI
Patikslinimas 2019-07-28 07:47:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Grąžinti tokios švaros kokį gavai, turi tik pigiose kompanijose. Normaliose plaut nereikia  
A 2019-07-28 18:00:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kur tu ištraukei tokias sąlgas, kiek teko nuomotis UK, IT, D, A, niekur apie jokius plovimus kalbos nebuvo, pilnas draudimas ir dėl apibraižymų galvos nesuki nes ir pasiimdamas nefiksuoji trukumu. Kuras - taip, jei imi full/full, jei ne, i nuoma is kart iskaiciuoja kuro kaina normaliu tarifu. Jei uzsakant nurodytas pasiemimo ir grazinimo laikas, jukiu papildomu mokesciu nera buve. Kazkodel tik LT vieni nesusipratimai su nuoma  
Algirdas 2019-07-27 15:47:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nuomos punkte turi būti surašomi 2 aktai: priėmimo ir pridavimo. Grąžinant mašiną priėmėjas įvertina mašinos būklę, surašo ir pasirašo priėmimo aktą. Tai yra juridinis aktas.Vėliau jokios pretenzijos negalioja.
Panele, žiūrėkite į grąžinimo aktą,-ar ten įrašyti kėbulo pažeidimai, kuro trūkumas ir kt. Jeigu ne, siųskit juos velniop. Kreipkitės į notarą. Sėkmės.   ATSAKYTI
Tadas 2019-07-27 16:39:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ponas, Algirdai, prieš rekomenduodami kur žmogui kreiptis pasiaiškinkite kokias funkcijas atlieka notaras.  
fuzzy 2019-07-27 13:29:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Straipsnis irgi toks, tik komentarams ir pasipiktinimui sukelti: pateiktos trys nuomones (dvi suinteresuotu saliu, viena - kaip komentaras "teisejaujancios" institucijos, bet ne apie si konkretu fakta, o apskritai - bendra info) ir palikta skaitytojams piktintis visna arba kita salimi, nes taip ir liko neaisku, kas teisus - kiekvienas liko su sava teisybe, o "nukentejes klientas" liko kaip ir nuskriaustasis , nes is jo buvo nuskaiciuota.
Lengvai pagamintas straipsnis, be jokiu pastangu issiaiskinti, kas teisus ...   ATSAKYTI
Emigrante 2019-07-27 13:27:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Aciu uz info,pati nesinomuosiu,ir pasidalinsiu uk,kad kiti nepakliutu i tokia situacija su tokiasis nuomotojais!!!!   ATSAKYTI
Saule 2019-07-27 13:11:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Aferistai ir tiek...melagiu sutve.Pelnijasi is uzsinieciu.Nemokeciau nieko,duociau i teisma..   ATSAKYTI
Kasandra 2019-07-27 18:32:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nuomavausi ir jei reiks vėl nuomosiuos. Švarus, tvarkingas, naujas automobilis. Reikia skaityt sutarties sąlygas.  
Violeta 2019-07-27 18:39:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Saule, o už ką pvz. duotumėt į teismą? Jei viso labo neperskaitytos sutarties sąlygos? Man teko nuomotis automobilį, niekuo negaliu skųstis
  
Mantas 2019-07-28 21:15:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai pralaimėtum tą teisma Lietuvoje  
Gedas 2019-07-29 18:41:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai duok durnele ;D   
aja 2019-07-27 12:55:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nenuomuokit iš jų kažkas baisaus .. jau geriau taksi ..    ATSAKYTI
almantas 2019-07-27 12:51:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tokiu imoniu reiketu vengti, apie jas informuoti visuomene   ATSAKYTI
birute 2019-07-27 12:39:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
nuomoja automobili ir aiskina,kad uz plovima susimoket,nuomot tur tik svaru ato,o ne siulyt issivalyt salona ir issiplaut ,sukciai   ATSAKYTI
Bėkite toliau nuo tokių nuomos kompanijų 2019-07-27 12:32:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nes iš šalies atrodo, kad tikrai nelanksti ir per daug skrupulinga ir susireikšminusi. Žodžiu tipiška lietuviška. O geriausios nuomos kompanijos /nuomos sistema JAV.    ATSAKYTI
tula 2019-07-27 12:19:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Įprasti vaizdai    ATSAKYTI
Nerijus 2019-07-27 11:43:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Žmonės, atsargiai su šita kompanija. Nepatikima. Siekianti pasipelnyti iš klientų.    ATSAKYTI
fuzzy 2019-07-27 13:24:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Teko apie visokias nuomas skaityti jau nemazai straipsniu, yra tokiu, kur stengiasi uzdirbti ne is nuomos, bet is "nuomos taisykliu pazeidimu".
Tik yra nemazai ir klientu tokiu bukiu, kur savo "taisykles susigalvoja", kaip turetu buti. Cia ir bus tas atvejis: uzpyle baka Kaune ir nuveze priduoti i Vilniu... Jau vien sita "fakta" perskaicius toliau klientes argumentacija atrodo visiskai nepatikima. Taip kad, pradekim nuo saves: norim kad i mus normaliai kiti ziuretu - elkimes atitinkamai...  

Top Video

Internautai pašėlo: mama įkėlė įrašą, kaip mažametis vairuoja ir viršija greitį
DABAR RODOMA
Internautai pašėlo: mama įkėlė įrašą, kaip mažametis vairuoja ir viršija greitį
DABAR RODOMA
Negalėjo nenufilmuoti: praeiviai stabtelėjo žiūrėti, ką moteris vedžioja lauke
DABAR RODOMA
Mama slapta užfiksavo šokiruojantį slaugės elgesį su jos negalią turinčiu sūnumi
DABAR RODOMA
Tiesioginio eterio įrašas atskleidė vagystę: kuriozas tapo sensacija
DABAR RODOMA
Dėl gyvūno pikantiško poelgio modeliui teko raudonuoti
DABAR RODOMA
Moteris palikusi atvirus automobilio langus labai greitai to pasigailėjo
DABAR RODOMA
Darbuotojai užfiksavo poros akimirką restorane: visi internautai ėmė jų ieškoti
DABAR RODOMA
Pamačius šalia važiavusį automobilį išsitraukė kamerą: to dar nebuvo regėję
DABAR RODOMA
Keistos išvaizdos žuvis sukėlė sąmyšį: atrodo, kaip su žmogaus veidu
DABAR RODOMA
Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
REKLAMA
Puola vilkai (nuotr. stop kadras)
Siaubas Kėdainių rajone. Į mokyklinį autobusą Krakių apylinkėse ankstyvą rytą skubančius vaikus išgąsdino šalimais lakstantys vilkai. Vilkų gaują ir dieną gretimame kaime matė ...
Nauja technika (nuotr. stop kadras)
Oficialu – Lietuva su Amerikos Vyriausybe sukirto rankomis dėl vieno brangiausių pirkinių mūsų kariuomenės istorijoje. Po poros metų į Lietuvos teritoriją pradės riedėti ...
Kadrai iš kratos (nuotr. FNTT)
Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras organizuoja ir vadovauja ikiteisminiam tyrimui, atliekamam dėl nusikalstamu būdu ...
Eurai (nuotr. Fotodiena.lt)
Darbą Lietuvoje baigusios Tarptautinio valiutos fondo (TVF) misijos vadovas teigia, jog Lietuvoje svarstomi prekybos tinklų ir bankų mokesčiai, tikėtina, bus perkelti ...
Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda susitiko su Gitanu Nausėda (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Į Lietuvą dviejų dienų vizito atvyko Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda, kuris penktadienį dalyvaus 1863–1864 sukilimo vadų perlaidojimo ceremonijoje. Lietuvos ir ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų