Dėl milžiniškų karščių braškės greitai sunoko ir ūkininkai nespėja nei jų skinti, nei pardavinėti. O tie, kurie dar susitvarko su kiekiu, turi liūdną žinią raudonskruosčių uogų gerbėjams – derlius bus mažesnis ir trumpesnis.

Tačiau anksčiau negu įprasta sunokusių šviežių lietuviškų uogų tautiečiai neperka. Jie mieliau renkasi pigesnes, bet savaitės senumo chemikalais apipurkštas iš užsienio atvežtas braškes.

Braškės pasimetė

Laidos „Svajonių sodai“ kūrėja Aušra Tubienė portalui tv3.lt pasakojo, kad braškės greičiau sunoko dėl Lietuvoje birželio viduriui nebūdingo karščio.

„Katastrofa yra tai, kad Lietuvoje niekada nebuvo tokių karštų orų“, – pasakojo A. Tubienė.

Moters teigimu, toks karštis būdingesnis Pietų Europos šalims, kur praktiškai jokios uogos nėra auginamos, nes tai – ne tokio klimato augalai.

„Dėl tokių karštų orų braškės pasimetė, jos pradėjo nokti vienu metu ir ūkininkai nespėja jų skinti“, – tvirtino pašnekovė.

Aušta Tubienė (nuotr. TV3)

Aušta Tubienė (nuotr. TV3)

Didelis karštis sukėlė labai staigų uogų derlių. A. Tubienė pasakojo, kad dabar per vieną parą uogų augintojai gali priskinti tiek, kiek anksčiau priskindavo per savaitę.

REKLAMA

Kita problema, pašnekovės teigimu, yra ta, kad ūkininkai nespėja braškių skinti, nes trūksta darbuotojų.

„Labai blogai uogininkams, kad užsitęsė mokslo metai. Anksčiau birželio mėnesį jie samdydavo mokinius skynimui“, – tvirtino A. Tubienė.

Staigus derlius yra didelis šokas tiems ūkininkams, kurie braškių auginimu užsiima tik pastaruosius keletą metų, pasakojo A. Tubienė. Pašnekovė teigė, kad likusio uogų pertekliaus ūkininkai negali parduoti supirkėjams dėl kelių priežasčių.

Pirma, supirkėjai nori bent penkių tonų per dieną, o uogų augintojams dažniausiai lieka apie 500 kilogramų. Antra priežastis – ūkininkai augina desertines braškes, kurios turi daugiau skoninių savybių, gražesnę išvaizdą, o supirkimui paklausesnės uogos turi mažiau skonio ir nėra tokios dailios.

Derlius – greitas ir mažas

„Nieko neina pakeisti, nes toks oras“, – portalui tv3.lt sakė dvidešimt metų braškių auginimu užsiimantis Audrius Giraitis.

Ūkininkas su uogų pertekliumi nesusidūrė, pasak jo, su tokiomis problemomis susiduria tie jo kolegos, kurie netinkamai prižiūri braškių laukus. Tačiau A. Giraitis tvirtina, kad karštis sukėlė kitą problemą.

Pašnekovo teigimu, mažos uogos greitai sunoko, tad jas jau reikia skinti. Todėl jau po geros savaitės uogų kiekis sumažės.

„Bus greitas ir mažesnis derlius dėl orų“, – tvirtino A. Giraitis.

Braškės (nuotr. 123rf.com)

Braškės (nuotr. 123rf.com)

Ūkininko teigimu, anksčiau birželio mėnesį nokstančiosios vidutinio vėlyvumo uogas buvo galima pardavinėti iki liepos antros pusės, o vėliau prekyvietes pasiekdavo vėlyvosios braškės, kurios nokti pradėdavo birželio pabaigoje ar liepos pradžioje. A. Giraitis teigė, kad vidutinių braškių derlius jau tuoj pradės sekti, vėlyvosios dėl karščio irgi pradėjo anksčiau rausti.

REKLAMA

„Anksčiau per Jonines būna didžiausias skynimas, o dabar per Jonines ir baigsis“, – pasakojo A. Giraitis.

Dirba iki išnaktų

Širvintų rajone ūkininkaujantis Tomas Mažulis šiemet skina pirmąjį savo braškių terlių. Vyras portalui tv3.lt teigė, kad dėl ypač sparčiai nokstančių braškių, jas reikia greitai skinti ir pardavinėti, tad prekyboje yra didžiulis perteklius.

„Su prekyba labai sunku, reikia ieškoti daug vietų, o tai gana sudėtinga“, – sakė T. Mažulis.

Ūkininkas teigė, kad jam pavyksta per dieną parduoti visas turimas braškes, bet reikia plušėti iki nakties. Skynimui pašnekovas taip pat meta gausias pajėgas – pasamdė keletą skynėjų, braškes renka ir T. Mažulio draugai, tėvai ir giminaičiai.

Uogų augintojas tvirtino, kad vėlyvosios braškės nokti turėjo pradėti maždaug po Joninių, tačiau kai kurie jo kolegos ūkininkai jau šią savaitę pradėjo jas skinti, tad uogos išraudo trim savaitėm anksčiau.

T. Mažutis teigė, kad braškių derlius uogų vienetais nebus mažesnis, bet bus lengvesnis, nes dėl karščio uogos išraudo dar nespėjusios pilnai užaugti.

„O neužaugusių uogų gali neapsimokėti skinti, nes lietuviškų uogų kainos žmones atbaido“, – tvirtino ūkininkas.

Renkasi ne tokias skanias, bet pigesnes

A. Tubienė teigė, kad dėl katros šiek tiek krito ir braškių kaina. Dabar už uogų kilogramą sumokėsite nuo 1,5 iki 3 eurų. Prieš mėnesį ankstyvosios, šiltnamiuose užaugintos braškės kainavo nuo 8 iki 10 eurų, o dar prieš savaitę vidutinio vėlyvumo braškės kainavo apie 6–8 eurus.

A. Giraitis teigė, kad už kilogramą braškių dabar prašo 3–4 eurų. Tačiau prekyba turguose, pasak pašnekovo, vyksta kaip biržoje.

REKLAMA

„Vieną dieną vienokia kaina, kitą kitokia. Jei prisiskynei daug uogų, atvažiuoji į turgų ir kuris greičiau parduos. Mažiau pardavėjų, tai prisilaiko kainas. Kai daug sunoksta, atsiveža baisinius kiekius, tai muši kaina, kad išparduotum“, – pasakojo ūkininkas.

Braškės (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Braškės (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

A. Giraitis tvirtino, kad prekiauja šviežiomis, tą patį rytą nuskintomis braškėmis, tačiau lietuviams, pasak uogų augintojo, mielesnės pigesnės iš Graikijos ar Lenkijos atvežtos braškės.

„Žmonės perka pigesnes, bet nežiūri, kad ta graikiška uoga yra savaitės senumo, privaryta chemikalų“, – kalbėjo uogų augintojas.

Pasak A. Tubienės, lenkiškos ar graikiškos braškės neturi tokių skoninių savybių kaip lietuviškos. Be to, jos yra purškiamos, kad nesupūtų per ilgą kelionę sunkvežimiuose.

„Aš siūlyčiau žmonėms paragauti ryte nuskintų braškių. Jų visiškai kitas skonis, kita vertė ir kitoks vitaminų kiekis“, – dėstė pašnekovė.

A. Tubienė sakė, kad lietuviškos braškės brangesnės už užsienines dėl to, kad mūsų šalies ūkininkai daug investuoja į specialias desertinėms braškėms skirtas technologijas. Moters teigimu, įrengti vieno hektaro lauką braškių auginimui ūkininkams mažiausiai kainuoja 25 tūkst. eurų.

Vejas
2019-06-13 18:09:20
Jeigu lenkas ar graikas isaugina braske, ja supurskia su hemikalais, kurie irgi kainuoja ja atveza i lietuva,transportavimas irgi kainuoja, ja perparduoda lietuvis kuris irgi usdirba nuo tos braskes, ir tos braskes visvien kainuoja pigiau nei lietuvisko ukininko braskes tai cia tik parodo lietuviu ukininko goduma ir durnuma.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
2019-06-15 21:23:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visokių ūkininkų yra. Žinau, kur tręšia ir purškia laiku ir pagal normas, patys skina tas braškes ir valgo, nes sudėtis kaip ekologiškų (tyrimai parodė). Mes patys daug neauginam, nepurškiam, netręšiam rankom ravim, braškių nedaug, jos nėra didelės, užauga mažiau, bet žinom, kad švarios. Užtai ir kainos negalim sau leist numušt kaip didelių plotų augintojai. Ir šnekam su vyru, kad taip visai neapsimoka auginti, nes visi nori didelių ir pigių, o pigiau pritręšt, nupurkšt, priaugint daugiau ir nuskont daugiau...   ATSAKYTI
Auginantis G 2019-06-15 08:22:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Valgytojai,jūs norite ekologiškų?super pirksite kalafiorą su vabalėlių šudukais,kopūstą su šudukais ir skylėta kaip rėtis,morkas su mėsite viduje,šliužo nučiulpta ar su nelabai dideliu puviniu braškę avietę su slieku viduje.bandėme 2 metus jūsų valgymo ipročius auginome švariai .niekam sveikų produktų nereikia,reikia pigiai daug ir kad atrodytu kaip iš paveiksliuko.mūsu braškyne anūkas kuriam dar nėra 2 metų valgo uogas tiesiai iš ežios ir apie atskirus laukelius sau net nekyla minčių.Sėkmės visiems ir piktiems renkantis produktus.   ATSAKYTI
Daina 2019-06-14 22:21:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Na jau geriau valgyti uogas nupurkstas hemija ,nei lietuviškas ,nutrestas žmonių fekalijomis ,puikiai žinome tą jūsų ekologija   ATSAKYTI
Veronika iš kaimo 2019-06-24 11:03:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ponia Daina gal asmeniskai pažįstate braškių augintoją kuris gyvena be kanalizacijos? O gal žinote kaip iš unitazo išgriebti fekalijas ir greitai padėti po braškėmis? Papasakokite prašau. Ar tai tik prisiminimai iš jūsų vaikystės?  
Asas 2019-06-14 18:53:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Valgykite i sveikata ta lenkiska ar graikiska bruda Tik nesiskuskite ir neklasinekite iskur sergate vezio Galesite ir lenku argraiku prasyti kad gyditu jus Jei esate be smegenu tai nereiskia ,kad jusu vaikai turi kenteti,kad jus kvailas   ATSAKYTI
laisvas 2019-06-14 20:37:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tik nereikia mūsų gąsdinti. geriau mažiau, bet pigiau. Žadni Lietuvos ūkininkai. Jau tokie buvo prie Smetonos. Ir kai juos Sibiran vežė, samdiniai nelabai gailėjo. taip girdėjau iš senolių.  
Vladas 2019-06-15 13:41:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tik nepi.....k proto , kad lietuviai nepurškė.. prisiskaičiau patarimų ...  
Asas 2019-06-14 17:36:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
O kam jus perkate is uki inku ,pirkite is seneliu jo tikrao neputdkia nes netiri pinohu hemijai Tai jos parduoda yok duonelei   ATSAKYTI
At 2019-06-14 14:29:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai kad normaliai tas braskes perka tik zinoma kaina turi buti adekvati. Nedaug nuplaukusiu kur gali uz paprastas braskes LT ukininku norimas kainas moketi.   ATSAKYTI
Ausra 2019-06-14 13:44:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nesvaikit nesiskiria tas skonis, kiekviena ryta prisiskinu is darzo tas pats ar lenkiskos ar graikiskos ar lietuviskos. Savos tik tiek kad zinau jog be trasu, bet skonis man tas pats.... Galit cia negirti ir nenormalias kainas laikyti!    ATSAKYTI
Auris 2019-06-14 12:54:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Niekas Lenkijoj tu uogu nepurškia.Iš lauku priskintas tiesiai Lietuviai krauna į mašinas.Ir yra labai skanių lenkiškų skanesnių nei lietuvišku.   ATSAKYTI
Algirdas 2019-06-14 18:55:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Purskia ir dar kaip,ir naktimis  
Darius 2019-06-16 08:18:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dar nemačiau lenko ,kad nepurkštų.Kuo naikina piktžolės,nuo ligų varo ,nuo kenkėjų ir tai daro dau kartų.Isijunkit Jagodnik YouTube.  
Gertruda 2019-06-14 12:50:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Mielieji,turiu giminaicius ,kurie verciasi braskiu auginimo verslu.Ir ka galiu pasakyti , kai atvykus pas juos i svecius mane perspeja is kuriu braskynu skintis uogytes del saves, o is kuriu geriau neliesti . . . Tuom viskas ir pasakyta.Jus isivaizduojat,kad lietuviska, tai yra sveika be trasu uoga.Ten jose tiek trasu,kad patikrinus virsintu visas normas.   ATSAKYTI
Teisybe! 2019-06-14 14:47:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Turguj prekybinikus esu girdejus tarpusavy kalbant apie produkcija,jos kokybe..viena fraze man istrigo.. "miescionys viska suvalgys"  
ewrewrw 2019-06-14 11:00:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai kaina reikia reguliuoti - jei jusu kainos neatitinka rinkos kainu - tai valgykite patys savo brangias braskes :D   ATSAKYTI
ott 2019-06-14 07:06:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
va cia tai lietuviai,tiesa raso .kad tresia viska braskes,bulves siltnamiuose pomidorus ,agurkus,   ATSAKYTI
Onutė 2019-06-14 06:37:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Pirkite pas bobutes kurios augina soduose dėl savęs ir perteklių parduoda jos tikrai nepurkštos ir skanios! Bet tokių mažuma ir kainos padorios...   ATSAKYTI
Milda 2019-06-14 08:30:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Pas bobutes , o kuo jos tręše? Ogi srutom iš savo lauko tualeto.Visa daržiuka pasilaisto, derlius puikus. Dabar jau neimu vaišių iš sodo kaimynų  
Pf 2019-06-14 20:55:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tikrai ne iš lauko tualetų srutom tręšia žmonės. Neprisigalvokit. O jei yra tokių, tai jie tamsuoliai. Mėšlas, srutos yra puiki organinė trąša, račiau ne žmogaus. Šiaip, jei nežinot, žmonės dar ir komposto dėžes darosi.   
Ema 2019-06-14 05:33:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Lietuviai pirktų, bet nebeįperka ! Braškės niekuo nesiskyria , gal Lietuvoje tik daugiau chemijos ! Reikia laboratorijoje patikrinti, tada suprasime kurios šalies braškės kokybiškos . Ūkininkams dotacijos / lietus , arba saulė pakenkė / , tik pensininkams dotacijų nėra - prisivalgykit lietuviškų braškių , greičiau galą gausit !   ATSAKYTI
Brianna 2019-06-14 01:12:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Šiemet 2019 m. Man buvo toks palaimingas, kad Dievas man suteikė pagrindą laimingai vėl gyventi po to, kai buvo pertrauktas širdis 3 mėnesius, kai mano vyras nepaisė manęs ir grįžo į savo šeimininką. Aš patyriau ir išgyvenau visus emocinius kankinimus, nes aš negalėjau gauti jokios pagalbos, kad galėčiau sugrąžinti savo vyrą, kol mano kolegos, kuri man suteikė jai visišką įsitikinimą, kad jis gali padėti man. Aš susisiekiau su dr. Wealthy ir klausiausi jo žodžių ir sekėjau jo pateiktais nurodymais. Ar galėtumėte manyti, kad mano vyras sugrįžo namo per 12–16 valandų, kaip sakė jis ir šiandien, mano santuoka atkurta ir dėkoju, dėkoju ir dėkoju Dievui, kad naudojosi dr. sulaužyta santuoka. Ar yra kas nors iš ten, kuriam reikia grįžti prie jo ar jos mylėtojo, ar jam reikia bet kokios pagalbos? Tada aš siūlau jums susisiekti su Dr Wealthy dabar per savo el. Pašto adresą: [email protected] ARBA jūs taip pat galite jį sušaukti +2348105150446 daugiau informacijos. Dievas palaimins jus, sir   ATSAKYTI
gang 2019-06-14 15:19:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
va cia tai į tema apie bra6kes tikra tiesa  
Onute 2019-06-14 00:27:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Valgiau visokiu bradkiu lenkisku,graikisku ,airisku tame tarpe ir lietuvisku ir skonis vienodas!Va tik kaina skirias.   ATSAKYTI
Algis 2019-06-14 16:48:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Taip nieko daug nesiskiria bet lietuvis sunkiai augina o Graikas ar Lenkas lengvai-lietuvio toks brozas-geriau supus bet pigiau" Ne".  
visazinis 2019-06-13 23:59:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
nepirkit visi ir tada tegul patys valgo, geriau lasiniu uz ta kaina , kas tos braskes? vitaminu yra ? juokaujat , is vaistines nusipirk vitaminu o braskes palykit jiems , pamokinkit vienakart kad kainu nekeltu , siaubas.   ATSAKYTI
Lašiniuotis 2019-06-15 05:56:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O tai lašinius pirksi iš kito ūkininko kuris kiaules premiksais šeria?  
Agnė 2019-06-13 22:23:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Ir meskit į konteinerius tas savo auksines uogas. Nereikia mums, ir be braškių išgyvensim. Gerai, kad lenkiškų yra. Skonis nesiskiria, o gauni du už vieno kainą. Jau lenkiškas po pusantro euro pardavinėja, greitai bus po eurą. Ir nereikia skiesti, kad jos senos ir pripurkštos. Pažįstu žmogų, kuris naktį šviežiai skintas Lenkijoj braškes veža į Vilnių. Ryte visas parduoda ir vėl važiuoja. Tai jūsų visų braškės senos. Kainą nuleidžiat tik tada, kai jau vos ne išmetimui tinkamos.   ATSAKYTI
X 2019-06-13 23:19:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Esu tikra, kad jūs tas atvejis, kai geriausia kaina, kad jums primokėtų. Ar nemanėt, kad jei pati užsiaugintumėt, apskritai "nieko nekainuotų"! Kava 1,5 eur = braškės 1,5 eur.   
Augintoja 2019-06-14 12:21:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Pati išauginkit ir pardavinėkit po 1 eurą, gal ir skinį rasit ir pagarbą darbui.  
Katik 2019-06-13 22:00:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Vokieciuose lidle buvau tresnes 0,59cnt ir ju pilna    ATSAKYTI
Agnė 2019-06-13 22:26:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
O pas mus trešnės po 5 eurus su akcija :(  
Elena 2019-06-13 21:43:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Ir kada tiems ukininkams bus gana?Darbininkams moka grasius,o derliu tai brangiai parduoda,eskit patys tas braskes...   ATSAKYTI
As 2019-06-13 20:55:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Papiz.di piz..doi nestanes,papiz..dis i perestanes   ATSAKYTI

Top Video

Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Parodė, kaip greitai, paprastai ir tobulai supakuoti dovanas
DABAR RODOMA
Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Nepaklausęs tėčio vaikinas labai pasigailėjo: dabar juokiasi visas internetas
DABAR RODOMA
Tarp gyventojų kilo panika: kiemuose užfiksavo nevaldomą pavojų
DABAR RODOMA
Reporterė netvėrė pykčiu: vyro poelgis tiesioginio eterio metu sukėlė sąmyšį
DABAR RODOMA
Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
REKLAMA
Oras (nuotr. Karolis Kavolėlis/fotobankas)
Veikiausiai retas mūsų žino, kad pagal vieną gruodžio dieną galima numatyti, koks oras bus kiekvieną kitų metų mėnesį. Kaip juokauja etnologai, tai puikus būdas susiplanuoti ...
Moksleiviai (nuotr. Fotodiena.lt)
Iš ambicingo Vyriausybės plano masiškai sumažinti išsikerojusį mokyklų tinklą, panašu, liko šnipštas, nes švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius pripažįsta ...
Prezidentūroje įžiebta eglė (nuotr. Fotodiena.lt)
Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad rinkimų į Seimą kartelės nuleidimas jam atrodo kaip išskaičiavimas prieš parlamento rinkimus, tačiau kol kas neatskleidžia, ar vetuos ...
Čepkelių nealkoholinis gėrimas (nuotr. stop kadras)
Nealkoholinės netrauktinės reklamos būti negali. Mat už tokią savo produkto reklamą „Vilniaus degtinei“ skirta beveik 6 tūkstančių eurų bauda. Atlikę tyrimą kontrolieriai ...
vaikas (Fotodiena.lt /R. Dačkus)
Pažadus dėl vaiko pinigų kitąmet valdžia jau mažina. Pritrūkę pinigų, valdantieji pripažįsta, kad išmoką už vaiką kitąmet didinti 20-čia eurų nepavyks, tad lieka prie ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Parodė, kaip greitai, paprastai ir tobulai supakuoti dovanas
DABAR RODOMA
Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Nepaklausęs tėčio vaikinas labai pasigailėjo: dabar juokiasi visas internetas
DABAR RODOMA
Tarp gyventojų kilo panika: kiemuose užfiksavo nevaldomą pavojų
DABAR RODOMA
Reporterė netvėrė pykčiu: vyro poelgis tiesioginio eterio metu sukėlė sąmyšį
DABAR RODOMA
Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
Skandalas Panevėžio policijoje: pavyzdinis kriminalistas augino kanapes
DABAR RODOMA
Skandalas Panevėžio policijoje: pavyzdinis kriminalistas augino kanapes
DABAR RODOMA
Strazdauskaitės artimųjų advokatas: dėmesys tėvams neduoda užmiršti tų kančių
DABAR RODOMA
Sužalotos mergytės iš Vilkaviškio 19-metė motina tepasakė vieną žodį
DABAR RODOMA
Kainų ekspertai: prekybininkai naudojasi paskutine proga daugiau užsidirbti
DABAR RODOMA
Už nealkoholinę Čepkelių netrauktinę – bauda
DABAR RODOMA
Pritrūko lėšų: valdžia mažina pažadus dėl vaiko pinigų
DABAR RODOMA
Lietuviai šventėms išsiruošė į pajūrį: tokio bumo kaip šiemet – dar nematę
DABAR RODOMA
Mockus „MG Baltic“ bylos apklausoje: negirdėjau nė vieno prašymo
DABAR RODOMA
„Dienos komentare“ – Skirmantas Malinauskas
DABAR RODOMA
Jaudinantis dukros ir tėvo susitikimas: ištars lemtingus žodžius
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų