Skrydžio palydovė Rania savo „TikTok“ kanale atskleidė, kad tikroji priežastis, kodėl lėktuvo įgula sveikinasi su keleiviais, yra ta, kad jie analizuoja kiekvieną žmogų.
„Ar žinojote, kad skrydžio palydovė sveikinasi su jumis ne tik iš mandagumo, bet ir norėdama patikrinti, ar nesate per daug išgėręs ar stipriai negaluojantis, kad skrydis vyktų sklandžiai, – sakė ji. – Taip pat tam, kad sužinotų, kas galėtų padėti nelaimės atveju.“
Paaiškino, kodėl visada sveikinasi
Žmonių patikrinimas padeda lėktuvo įgulai įvertinti, į ką reikėtų kreiptis avarijos ar evakuacijos atveju, rašo express.co.uk.
„Tai daroma siekiant patikrinti, ar 1) jums saugu skristi (nesate apsvaigę) ir ar 2) galėtumėte padėti avariniu atveju“, – patvirtino kita skrydžio palydovė.
„Dirbu skrydžio palydovu aštuonerius metus, – rašė kitas įgulos narys. – Tikriname, ar kas nors iš keleivių galėtų padėti nelaimės atveju.“
Į vaizdo įrašą sureagavo tūkstančiai socialinės žiniasklaidos vartotojų.
Jie ėmė dalytis savo mintimis bei patirtimi komentarų skiltyje. „Kai atostogavau Korfu, susirgau pankreatitu, – rašė vienas. – Elgiausi normaliai eidamas į lėktuvą, nes žinojau, kad kitaip manęs neįleis.“
„Į lėktuvą einu su ausinėmis, visiškai ignoruodamas skrydžio palydovus“, – pajuokavo kitas.
„Tai labai gerai, – rašė dar vienas. – Vadinasi, įgula į mane žiūri taip pat rimtai, kaip į skrydį.“
Kitas skrydžio palydovas paaiškino, kad jie ieško tokių keleivių, kurie neturi jokių judėjimo problemų, moka kalbėti angliškai, fiziškai sugebėtų atidaryti duris ir, idealiu atveju, keliauja vieni.
Pasak įgulos nario, tai reiškia, kad keleivis yra ABP (able-bodied person) – asmuo, kuris galėtų padėti įgulai evakuacijos atveju.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!