Markle dukros Zodiako ženklas atskleidžia kai ką netikėto: jai žada šlovę

Nors jos tėvai – labai žymūs žmonės, panašu, kad Lilibet Diana Mountbatten–Windsor ir pati gali tapti socialinių tinklų žvaigžde, sako astrologijos ekspertė.

Kartu su princu Hariu ir Meghan Markle mažosios Lilibet Dianos Mountbatten–Windsor gimimu džiaugiasi visas pasaulis. Sasekso hercogai Haris ir Meghan dabar išpopuliarėjo ir JAV, persikraustę ten gyventi, bei yra žinomi ne tik Didžiojoje Britanijoje.

Tačiau panašu, kad jauniausia karališkosios šeimos narė ir pati gali tapti socialinių tinklų nuomonės formuotoja, sako astrologijos ekspertė, rašo dailystar.co.uk

Dvyniai buvo pirmoje sąrašo vietoje

Naujas „Lickd“ tyrimas išanalizavo 600 daugiausiai sekėjų turinčių socialinių tinklų nuomonės formuotojų gimimo datas ir apskaičiavo, kuriems Zodiako ženklams labiausiai tikėtina sulaukti tokio populiarumo. Dvyniai buvo pirmoje sąrašo vietoje, rašoma dailystar.co.uk.

Lilibet Diana gimė birželio 4 dieną – jos Zodiako ženklas yra Dvyniai, o būtent šio ženklo atstovų socialinių tinklų žvaigždžių tarpe yra daugiausiai. Remiantis surinktais duomenimis, iš žymiausiųjų net 12,8% yra Dvyniai. Dar į pirmąjį penketuką patenka Liūtai (11,1%), Skorpionai (8,7%), Vandeniai (8,5%), Jaučiai (8,1%) ir Svarstyklės (7,9%). Tuo tarpu mažiausiai tikėtina nuomonės formuotojais tapti Ožiaragiams – jų šiame sąraše buvo tik 5,5%.

Aiškindamas, kodėl kai kuriems Zodiako ženklams tokiu būdu išgarsėti sekasi geriau, astrologas Chrisas Ryley sakė: „Dvyniai yra iš prigimties žaismingi ir intelektualiai smalsūs. Po šiuo ženklu gimę vaikai dažnai užauga su troškimu plėsti savo socialinį ratą, o įgimti jų asmenybės bruožai jiems leidžia tobulėti tose srityse, kurios juos labiausiai įkvepia. Tai dažniausiai būna kokia nors meninė pakraipa arba nuomonės formavimas socialiniuose tinkluose.“

Po Dvynių ženklu gimę populiariausi pasaulio nuomonės formuotojai yra Tyleris Oakley, Rose ir Rosie, Charlesas Lincolnas. Rose ir Rosie ir pačios šiuo metu laukiasi, o jų kūdikiai taip pat turėtų gimti po Dvynių ženklu, todėl tikėtina, kad šią vasarą sulauksime ir daugiau būsimų socialinių tinklų žvaigždžių gimimo.


Rašyti komentarą...
K
Kuku
2021-06-09 16:22:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia kaip milijonieriaus dukrai pranašauti, kad bus turtinga :D prajuokino :D
Atsakyti
0

J
Jo
2021-06-09 16:20:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moteris-Dvynys yra absoliuti katastrofa. Kam teko susidurti- supras.
Atsakyti
-2

M
Mamux
2021-06-09 21:56:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu nieko sau visas pasaulis džiaugiasi... Savais vaikais reikia džiaugtis, o ne svetimais. Yra tėvai, lai ir džiaugiasi...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų