Karališkoji šeima pasveikino Harry ir Meghan su dukros gimimu: pasidalino šiltais kadrais

Sekmadienio vakarą princas Harry ir Meghan Markle pranešė apie savo šeimos pagausėjimą – porai gimė dukra Lilibet Diana. Džiugia naujiena džiaugėsi ne tik laimingi tėvai – juos sveikino ir karališkosios šeimos nariai. 

Socialiniuose tinkluose buvo išplatinta jungtinė žinutė nuo karalienės Elizabeth II, princo Čarlzo ir Kembridžo hercogų – Kate ir princo Williamo. 

„Sveikiname Sasekso hercogus su dukros Lilibet Dianos gimimu! Karalienė, Velso princas ir Kornvalio hercogienė, bei Kembridžo hercogai labai džiaugiasi sulaukę šios žinios“, – rašoma žinutėje karališkosios šeimos Instagram paskyroje. 

Princo Harry brolis princas Williamas su žmona Kate Middleton išplatino ir atskirą pranešimą. Poros socialiniuose tinkluose atsirado Harry, besilaukiančios Meghan ir jų pirmagimio sūnaus Archie nuotrauka su prierašu: „Mes labai džiaugiamės sulaukę žinios apie mažosios Lili atvykimą. Sveikiname Harry, Meghan ir Archie“. 

Primename, kad karališkoji pora apie dukros gimimą pranešė sekmadienio vakarą. 

Tiesa, pasirodo, kad ir antrąjį savo vaikelį moteris gimdė laikydamasi kitokių taisyklių, nei kitos karališkosios šeimos moterys. Tai – pirmasis karališkosios šeimos kūdikis, kuris gimė JAV.  

„Lili pavadinta savo prosenelės, Jos Didenybės Karalienės, kuri artimųjų rate vadinama „Lilibet“, vardu. Antrasis vardas „Diana“ pasirinktas norint pagerbti mylimą velionę močiutę, Velso princesę“, – sakoma poros pranešime. 

Antrasis poros vaikas, esantis aštuntas eilėje į Didžiosios Britanijos sostą, gimė penktadienį Santa Barbaroje. 

Šiuo metu M. Markle ir kūdikis jau yra parvykę į namus. 

„Mergaitė gimė 3,5 kilogramo svorio. Ir mama, ir vaikas yra sveiki bei jaučiasi gerai ir jau grįžo namo“, – sakoma pranešime. 

Anksčiau Harry pasakojo, kad jo pirma mintis, pagalvojus apie tai, kad gims dukrelė, buvo susijusi su dėkingumu. „Turėti vieną ar kelis vaikus yra tiesiog nuostabu. Bet turėti berniuką ir po to mergaitę… Ko dar galėtum prašyti? Dabar mes turime savo šeimą. Esame keturiese ir turime du šunis“, – sakė jis. 

Pora jau augina vieną sūnų Archie, kurio susilaukė 2019 metų gegužę. 

Primename, kad dar lapkričio gale buvo pasirodžiusi žinia, jog M. Markle besilaukdama antrojo vaikelio buvo patyrusi persileidimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų