Išaiškėjo pravardė, kurią princas Čarlzas davė Markle: nustebino ne vieną

Teigiama, kad princas Čarlzas savo marčią Meghan Markle pavadino „volframu“, stipriu ir nepalaužiamu metalu – toks epitetas buvo priimtas kaip komplimentas.

Princo Čarlzo marčiai duota pravardė rodo jai „didelę pagarbą“, sako britų karališkosios šeimos reikalų ekspertai. Panašu, kad Meghan jis vadino „volframu“ – retu metalu – dėl jos „stipraus ir nepalaužiamo“ charakterio. Velso princas, kuriam dabar 72, šią pravardę sugalvojo dar 2019 metais, rašoma dailystar.co.uk.

Puikus komplimentas

Šių temų ekspertė Christine–Marie Dixon sako, kad tai – visai puikus komplimentas. Jos teigimu, Sasekso hercogienei nuo tada, kai ji tapo „Firmos“ dalimi, gyvenimas nebuvo lengvas. Meghan sakė toli gražu nesijautusi kaip namie. Christine–Marie teigimu, karališkoji šeima turbūt nesidžiaugė Meghan ir ir Hario atsisakymu dalyvauti karališkosios šeimos darbuose, net nepaisant to, kad tokį žingsnį žengti jie nusprendė tam, kad pasitrauktų iš aplinkos, kuri aiškiai kenkė jų psichologinei sveikatai.

Ekspertė sako: „Tačiau panašu, kad princas Čarlzas jautė Meghan didelę pagarbą dėl jos nepalenkiamo charakterio. Tai akivaizdu iš jo jai duotos pravardės – volframas. Kaip yra sakęs karališkosios šeimos reikalų reporteris Russellas Myersas dar 2019 metais, Čarlzas ją taip vadino todėl, kad ji yra „tvirta ir nepalaužiama“.

Volframas yra tvirčiausias natūraliai žemėje randamas metalas. Turint tai omenyje, tai – visai puikus komplimentas.“ Manoma, kad kol Meghan gyveno kartu su karališkąja šeima, jos ir princo Čarlzo santykiai buvo geri. Keletą kartų užfiksuota, kaip įvairių renginių metu jiedu šnekučiuojasi ir juokiasi. 2018 metais per jos ir princo Hario vestuves būtent Čarlzas vedė ją prie altoriaus. Santykių psichologė Anjula Mutanda sako, kad tai – labai svarbus simbolinis gestas, rodantis, kad ji yra šeimos narė.


Rašyti komentarą...
T
Tai
2021-06-05 12:54:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne kova ,o aferizmas!!!
Atsakyti
-1

D
Di
2021-06-05 07:59:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką norėt, juk po liūto ženklu gimus tai kausis iki galo
Atsakyti
-2

Z
Zmogus
2021-06-07 15:38:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šitam diedui geriausi pravarde būtų bjaurusis senasis princas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų