Radinys prie Markle ir Hario namų pašiurpino darbininkus: to nesitikėjo

Pranešama, kad kraštovaizdį tvarkantys darbininkai rado žmogaus kaulus vos už kelių metrų nuo prabangios Sasekso kunigaikščių rezidencijos Los Andžele.

Žiniasklaida praneša, kad netoli princo Hario ir jo žmonos Meghan 11 milijonų vertės rezidencijos rasti žmogaus kaulai. Kraštovaizdį tvarkantys žmonės juos rado Riven Rock gatvėje Montecite esančioje namų valdoje, rašo mirror.co.uk.

Rasta dalis žmogaus griaučių

Dar nežinoma, kam priklauso valda, kurioje buvo atliekami darbai, tačiau darbininkai tuoj pat sustabdė darbus ir iškvietė policiją. Rasta dalis žmogaus griaučių ir įtariama, kad tai gali būti prieš kelis šimtus metų gyvenusio indėno palaikai, kurių tikslų amžių nustatys teismo antropologai.

„Tai gana dramatiškas radinys tokioje gyvenvietėje kaip Montecito“, − tvirtino šaltinis dienraščiui The Sun.

Santa Barbara pareigūnai patvirtino, kad radinys nėra susijęs su Sasekso kunigaikščiais.

Atsisakę savo karališkųjų pareigų, Sasekso kunigaikščiai kartu su savo sūneliu Archie dvare apsigyveno pereitais metais. Vos išvykę iš JK, jie pradžioje apsigyveno Tyler Perry 18 milijonų dolerių vertės dvare Beverly Hillse, o pereitą vasarą įsigijo nuosavą nekilnojamą turtą prabangioje Montecito kaimynystėje.

Netoliese gyvena Oprah Wifrey savo milžiniškame 90 milijonų vertės dvare su milžinišką plotą dengiančiomis vejomis ir nuostabiu vaizdu į jūrą. Šiame rajone keletą dvarų turi ir Ellen DeGeneres.

Atšventė savo trečiąsias vestuvių metines

Prieš dvi savaites Haris ir Meghan atšventė savo trečiąsias vestuvių metines ir spauda mini, kad jie apsikeitė „kūrybingomis ir brangiomis dovanomis“.

Pora sumainė aukso žiedus Šv. Jurgio koplyčioje Windzore 2018 metų gegužės 19 dieną Karalienės, princo Philipo, Čarlzo, Kamilos, Kembridžo kunigaikščių bei kitų karališkosios šeimos narių  akivaizdoje.

Pereitą mėnesį jų sūnui Archie sukako dveji metukai, o netrukus pasaulį išvys jų dukrytė.

Princas Haris labai atvirame interviu Oprai pasakojo apie savo ir žmonos psichinės sveikatos problemas bei savo emocinę būklę po tragiškos princesės Dianos žūties. Jis pasakojo apie savo vaikystę ir teigė, kad jo tėvas, princas Čarlzas, nesugebėjo jo apsaugoti nuo „kentėjimo“ ir, bėgdamas nuo viso to, jis persikėlė į JAV.


Rašyti komentarą...
L
Lietuvis
2021-06-04 14:40:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai stebuklas, o aš galvojau kad rado gintaro kambarį.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų