Atskleista ilgai slėpta Markle baimė: karalienė gali kirsti negailestingą smūgį

Praėjo jau 15 mėnesių, kai Meghan Markle ir Harry atsisakė aukščiausių karališkosios šeimos titulų. Tačiau pastebėta, kad moteris ir toliau įvairiuose projektuose ir netgi neseniai išleistoje knygelėje vaikams save pristato būtent kaip Sussexo kunigaikštiene.

„Mirror“ rašo, kad M. Markle labai bijo prarasti ir šį titulą. Esą juo ji labai didžiuojasi. Šiuo titulu ji save pristato ir įvairiose socialinėse akcijose, internetinėse platformose.

Aplinkai artimas šaltinis tvirtina, kad kunigaikštienės titulo netekimas Meghan būtų labai nemalonus ir ji jaučiasi labai sunerimusi, kad po pastarųjų jos ir princo Harry akibrokštų, karalienė gali kirsti jiems negailestingą smūgį.

Kitas artimas šaltinis tvirtino, kad tol, kol ji yra kunigaikštienė, kaip iš gausybės rago pilasi dosnūs bendradarbiavimo pasiūlymai, kurie moteriai prideda ir nemažai populiarumo. Manoma, kad ji bijo prarasti ne kunigaikštienės titulą, o būtent dėmesio vertus pasiūlymus, kurių ji nebūtų gavusi kaip paprasta serialų aktorė.

 


Rašyti komentarą...
B
Bobutė
2021-06-01 21:16:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Greičiau atimtų iš jos tą titulą - nebelakstytų dalindama interviu ir liktų niekam neįdomi...
Atsakyti
-18

A
Adelė
2021-06-01 23:02:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be titulo ji liks niekam neįdomi,eilinė aktoriūkšte ir tiek
Atsakyti
-21

M
Murka
2021-06-01 22:21:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atėmus titulus, dar dažniau lakstys po visas laidas, dar daugiau verkšlens, dar labiau šiukšlins, žemins Didžiąją Britaniją ir Didžiosios Britanijos Žmonės! Ir dar daugiau pinigų gaus!
Atsakyti
-29

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų