Princas Harry prisiminė pirmąjį pasimatymą su Markle: „apsimetė“, kad nepažįsta vienas kito

Princas Harry'is atskleidė, kaip jis ir Meghan Markle slapta susitiko prekybos centre ir „apsimetė“, kad nepažįsta vienas kito, jog išvengtų dėmesio.

Susexo hercogas Daxo Shepardo „Fotelio eksperto“ transliacijos metu sakė, kad pora darė viską, kad per pirmuosius pasimatymus Londone liktų „inkognito“. Harry'is ir Meghan labai stengėsi išlaikyti savo santykius ir keliones visame pasaulyje paslaptyje iki 2016-ųjų spalio, kai naujienos pirmą kartą atskleidė, kad jie – kartu.

Tinklalaidės metu Daxas paklausė princo, ar jis, kaip princas, kada nors padarė „žemiškų dalykų“, pavyzdžiui, ėjo į prekybos centrą. Harry'is atsakė: „Pirmą kartą, kai mes su Meghan susitikome, kad pabūtume kartu, susitikome viename Londono prekybos centre apsimesdami, kad nepažįstame vienas kito, rašėme vienas kitam žinutes iš priešingų parduotuvės pusių.

Buvo žmonių, kurie žiūrėjo į mane keistai, priėję prie manęs sakė „labas“. Aš jai parašiau žinutę „ar atėjau į reikiamą vietą“, o ji pasakė: „ne, tu nori kepimo popieriaus“, tada ėmiau ieškoti kur parduotuvėje padėtas kepimo popierius.  

Buvau užsidėjęs beisbolo kepuraitę, žiūrėjau į grindis, bandydamas likti inkognito. Nuostabu, kiek kramtomosios gumos taip gali pamatyti, kokia netvarka ant grindų!“.

2016-aisiais lapkritį Meghan buvo pastebėta išeinanti iš „Whole Foods“ parduotuvės Kensingtone, tačiau nežinoma, ar čia pora ir susitiko. Harry'is taip pat atskleidė, kad gyvenimas tapo „laisvesnis“ nuo tada, kai jis su Meghan persikėlė gyventi į Los Andželą.

Jis tęsė: „Gyvendamas čia dabar iš tikrųjų galiu pakelti galvą ir iš tikrųjų jaučiuosi kitoks, nuo pečių lyg akmuo nukrito, taip pat ir jai, galime vaikščioti jausdamiesi šiek tiek laisvesni. Galiu pasisodinti Archie ant dviračio galo. Niekada neturėjau galimybės to padaryti.“


Rašyti komentarą...
V
Valerija iš Lietuvos
2021-06-01 16:22:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-Šaunuolis ,pamilau ir mylėk Jį tikrai graži ,o Karalių titulų neatsisakys ,,Juk su tavo mama jie niekšai elgėsi irgi netinkamai,Buk mamoms Dianos vert sunus.Ačiū ,už tai ,kad myli savo šeimą ,Man tu patinku ,kaip vyras ir tėvas .Sėkmės laukiant antro vaikelio.
Atsakyti
0

A
Arvydas D.
2021-06-02 09:51:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiniasklaida iš staigios idiotiškos Harry santuokos su pagyvenusia mulate daro ir darys pinigus. Neužmirškim - Harry yra princas be teisės paveldėti sostą. Prisiminkim JK karalienės sesers "šešėlinį"
gyvenimą. Tapo alkoholike. O Harry tapo idiotu - jis galėjo slapta mylėti, bet tuoktis - neturėjo teisės.
Atsakyti
0

Žmonos
2021-06-02 09:57:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bus dar ne viena jaunesnė žmona.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų