Įtaria, kad Markle meluoja: šią detalę pastebėjo tik akyliausi

Meghan Markle tvirtino Oprai Winfrey, kad jai karališkoji šeima neleido kreiptis į psichoterapeutą. Tačiau princas Haris savo paskutiniame interviu tinklalaidei teigė, kad, paskatinus Meghan, jam psichoterapeuto pagalba buvo suteikta.

TV laidų vedėjas tvirtina, kad princas Haris „suklydo“, sakydamas, kad Meghan jį pastūmėjo kreiptis į psichoterapeutą, rašo dailystar.co.uk.

Sasekso kunigaikštis savo interviu Dax Sheppard tinklaidei kovo 13 dieną sakė, kad kreipėsi pagalbos į psichoterapeutą dėl kylančių sunkumų, atliekant karališkąsias pareigas, o jį tam žingsniui paskatino Meghan.

Kovo mėnesį Meghan Oprai teigė, kad jai tokia pagalba buvo atsakyta. „Kreipiausi į instituciją ir pasakiau, kad man reikia pagalbos. Sakiau, kad „niekada taip nesijaučiau“ ir kad  „būtina kažką daryti“. Man pasakė, kad negalima, nes institucijai bus blogai“.

Tuo suabejojo ponas Bolt iš Sky News Australijoje.

Pasakojimai skiriasi

„Argi ji netvirtino Oprai, kad jai panorėjus pasikonsultuoti su psichoterapeutu, Bakingemo rūmai jai neleido? Princui Hariui leido, o jo žmonai ne?", − klausė jis.

Karališkoji komentatorė Daisy Cousens pritarė ir pridūrė: „Tai gana keista, aš į tai neatkreipiau dėmesio, kol jūs to nepaminėjote. Jų pasakojimai labai skiriasi. Galbūt Haris ne taip išsireiškė. Nuostabą kelia tai, kad interviu metu buvo tvirtinama, kad Rūmai neleido Meghan prašyti specialisto pagalbos, nes tai blogai atrodys. Atsiprašau, bet jei tai tiesa, tai kodėl tada leido Hariui?“

Anksčiau Haris pasakojo apie sunkumus, atliekant vyresniojo karališkosios šeimos nario pareigas naujame Apple TV dokumentiniame filme „Aš, kurio tu nematai“, kuriame jis pasakojo, kad bandydamas įveikti skausmą dėl motinos, princesės Dianos, netekties, jis vartojo alkoholį ir narkotikus.


Rašyti komentarą...
A
Abu
2021-05-27 12:33:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labu tokie
Atsakyti
-2

A
Algis
2021-05-27 12:25:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vienas zodis. Aktore
Atsakyti
-2

B
Bonka
2021-05-27 13:57:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taikliai pasakyta.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų