Markle ir princo Hario elgesys labiausiai sukrėtė 1 šeimos narį: pasakė, kaip jis jaučiasi

Princas Čarlzas yra pasiryžęs savo jaunesnįjį sūnų palikti „ant ledo“, jei jis viešai kritikuos karalienę Elžbietą, teigia šaltinis.

Tačiau panašu, kad sosto įpėdinis vis dar nori ir toliau bendrauti su sūnumi, nepaisant ištisos serijos jo interviu su kritika karališkajai šeimai ir tam, kaip jis pats sūnų auklėjo, rašoma dailystar.co.uk.

Meghan Markle buvo visiškai ignoruojama karališkosios šeimos

Teigiama, kad po princo Hario pareiškimo „Apple TV“ seriale, kad Meghan Markle buvo visiškai ignoruojama karališkosios šeimos, karalienė yra „giliai nusiminusi“. „The Mail on Sunday“ šaltinis sakė:

„Nemanau, kad princas Čarlzas atsiribos nuo sūnaus, nepaisant to, ką pasakė Haris. Čarlzas vis tiek norės bendrauti, bet tiesa ta, kad Hario žodžiai abiejuose interviu karališkosios šeimos narių buvo įvertinti kaip tikrai beširdžiai. Jei Haris būtų karalienę užsipuolę labiau asmeniškai, Čarlzas be jokios abejonės būtų stojęs jos ginti, o Haris būtų buvęs paliktas ant ledo.“

Naujausią seriją kaltinimų karališkajai šeimai Haris pažėrė dokumentiniame seriale „The Me You Can‘t See“, kuriame kalbama apie psichinę sveikatą. Sasekso hercogas teigė, kad jis su Meghan ir su sūnumi Archie ketverius metus bandė spręsti situaciją. Tačiau Meghan pradėjus galvoti apie savižudybę jų pagalbos prašymai buvo sutikti visiška tyla ir visišku ignoravimu.

Meghan buvo labai sunku

Jis sakė: „Mes padarėme viską, kas buvo įmanoma, kad ten pasiliktume ir toliau dirbtume savo darbus. Bet Meghan buvo labai sunku. Tas jausmas, kad esi įstrigęs šeimos viduje, kad jokios galimybės pasitraukti nėra.“

Haris taip pat sakė, kad karališkoji šeima bandė suteršti jo ir Meghan vardą, prieš jiedviem kovo mėnesį duodant skandalingąjį interviu Oprah‘ai Winfrey. Praėjusią savaitę Haris tinklalaidėje sakė, kad norėjo „nutraukti genetinio skausmo ratą“.

Holivudo aktoriui Daxui Shepardui „Armchair Expert“ tinklalaidėje jis pasakojo: „Kalbant apie vaikų auginimą, aš patyriau tam tikrą skausmą ar kančią dėl to, kad mano tėtis ir mano tėvai patyrė tokį patį skausmą ar kančią, todėl aš pasirūpinsiu, kad nutraukčiau šitą užburtą ratą, kad neperduočiau jo toliau.“

Hario atstovai kol kas jokių komentarų šiais klausimais nepateikė.


Rašyti komentarą...
V
Vėtra
2021-05-26 18:44:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Megan aktorė yra ir gyvenime, bet Haris to nesupranta.
Atsakyti
-5

P
Pantera
2021-05-26 18:13:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyt lauk kuo toliau abu
Atsakyti
-8

V
Vėtra
2021-05-26 18:44:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Megan aktorė yra ir gyvenime, bet Haris to nesupranta.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų