Markle gimdyti gali anksčiau laiko: ekspertai atskleidė, kokia 1 smulkmena tai išduoda

Sasekso hercogienė laukiasi antrojo vaiko su princu Hariu, o ekspertai sako, kad jos lankstūs nykščiai reiškia, kad jos sąnariai yra hipermobilūs – tai gali sąlygoti ankstyvą gimdymą.

Meghan Markle netrukus turėtų gimdyti antrąjį savo vaiką, bet ekspertai sako, kad labai tikėtinas jai yra ankstyvas ir greitas gimdymas. Panašu, kad Sasekso hercogienės pirštai turi „dvigubus sąnarius“ – tai pasitaiko hipermobilius sąnarius turintiems žmonėms, ir gali turėti pasekmių taip pat ir gimdymui.

Šiais metais turi gimti Meghan ir princo Hario dukrytė, jaunesniojo jų sūnaus Archie sesuo. Hipermobilumas yra genetinis dalykas – jį turintys žmonės gali pirštus, o taip pat ir kitas kūno dalis, be skausmo lankstyti laisviau, nei kiti.

Hipermobilumą turinčios moterys gimdo lengviau

Dr. Adamas Tayloras, anatomijos ekspertas iš Lancasterio medicinos mokyklos, sako, kad hipermobilumą turinčios moterys gimdo lengviau, rašoma dailystar.co.uk.

„Fabulous Digital“ jis pasakojo: „Dubens raiščiai, kurie laiko dubenį, gimdymo metu atsilaisvina. Todėl jei jie yra lankstesni dėl hipermobilumo, gimdymas taip pat bus lengvesnis.“

Manoma, kad dėl hipermobilumo taip pat lankstesni būna ir kiti raiščiai, pavyzdžiui, pirštuose, nykščiuose. Tai taip pat gali reikšti, kad Meghan gimdymas bus ankstyvesnis ir greitesnis, nes naująją karališkosios šeimos narę laikantys raumenys yra mažiau įsitempę.

Gimdyvių trenerė Alexandra Kremer sako: „Jei jau turite hipermobilumą, nėštumas jums ir jūsų kūnui gali būti sunkesnis. Kadangi jungiamieji audiniai gali būti labai gležni, hipermobilumas gali būti susijęs su ankstyvais gimdymais. Jei Meghan turi hipermobilumą, tuomet labai tikėtina, kad ja besirūpinantys specialistai su ja apie tai jau kalbėjosi ir aptarė, ką būtų galima padaryti. Tai gali būti įvairūs dalykai – papildoma sąnarių atrama, pavyzdžiui, dubens raumenų diržas, arba pasiruošimas ankstyvam gimdymui.“

Nepaisant to, Meghan pirmąjį sūnų pagimdė aštuoniomis dienomis vėliau, nei buvo numatyta. Šaltinių teigimu, Sasekso hercogienė planuoja savo antrąjį kūdikį gimdyti savo 11 milijonų svarų kainavusiuose namuose, vasaros pradžioje.


Rašyti komentarą...
K
Kate M.
2021-05-28 08:38:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur tas hipermobilumas buvo tada, kai laukėsi pirmo vaikelio?
Atsakyti
-1

V
Vonga
2021-05-28 00:45:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vonga -Laikas yra teisėjas - Harry susidomės geltonode.
Atsakyti
-1

R
Rima
2021-05-29 09:25:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo tokio dėmesio visame pasaulyje, galima pagimdyti ir ankščiau,ir vėliau, ir sveiką,ir ( neduok,Dieve )ligotą.Besilaukiančiai moteriai reikia ramybės, o ne drabstytis su žurnalistais.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų