Karališkieji ekspertai: princas Williamas neklauso brolio – seka močiutės pėdomis

Karališkosios šeimos ekspertai pakomentavo princo Harry pareiškimus, jog jo brolis „negali palikti karališkosios šeimos“. Pasak knygos apie princą Williamą autorės Penny Junor, sosto paveldėtojas savo pareigose visiškai nesijaučia prastai.

„Princas Williamas nesijaučia įkalintas karališkojoje šeimoje ir modeliuoja savo elgesį pagal karalienę“, – rašo Penny Junor. 

Princas Harry su žmona Meghan Markle praėjusių metų kovą atsisakė karališkųjų pareigų. Prieš kelis mėnesius įvykusiame interviu žurnalistei Oprai Vinfri pora papasakojo apie psichologines problemas, iškilusias jų buvimo karališkoje šeimoje metu. Harry pareiškė, kad jo brolis princas Williamas bei tėvas princas Čarlzas yra „įkalinti šioje institucijoje“.

P. Juror interviu „Mirror“ tikino, kad Harry yra visiškai neteisus: „Man atrodo, kad Williamas visiškai supranta, koks yra jo likimas ir jis jam tinka. Jis seka savo močiutės karalienės Elžbietos pavyzdžiu ir modeliuoja savo elgesį pagal ją“. 

Karališkosios šeimos šaltiniai teigia, jog Harry pasisakymai, kritikuojant tėvą princą Čarlzą, rodo, kokie skirtingi yra Wiliiamas ir Harry. 

„Pandemija ir Harry elgesys suteikė Williamui naują tikslą. Jis pamatė skirtumą tarp buvimo žvaigžde ir tinkamo tarnavimo britams“, – sakė šaltinis.


Rašyti komentarą...
I
Irma
2021-06-02 09:18:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai neskaityk. Man, pavyzdžiui, įdomu ne tik savas kiemas
Atsakyti
-2

A
As
2021-06-01 18:36:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kur mano komentaras?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų