mirror

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mirror“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mirror“.

Žvalgyba: Putinas gali būti miręs, jo vietą užima antrininkas

Jungtinės Karalystės karinė žvalgyba praneša, kad Vladimiras Putinas jau gali būti miręs.  Kaip rašo „Mirror“, neseniai viešumoje galėjo pasirodyti Putino antrininkas. Kremlius norėtų kuo ilgiau nuslėpti jo mirtį, bandydami įsikibti į valdžią. Sklido gandai, kad karo kurstytojo sveikata pastaraisiais mėnesiais prastėjo – jo veidas atrodė išpūstas, 69 metų vyras galėjo sirgti kraujo vėžiu.
2022-05-29

Smūgis iš brolio: po sekso skandalo princas Charlesas siekia „ištrinti“ princą Andrew iš karališkos šeimos

Princas Andrew sukrėtė karališkosios šeimos gerbėjus po to, kai šią savaitę užėmė pagrindinę vietą princo Philipo atminimo ceremonijoje, praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai išsprendė savo seksualinės prievartos civilinę bylą. Princas Charlesas ir Williamas siekia, kad princas Andrew nedalyvautų jokiuose būsimuose įvykiuose, teigia vienas iš pagrindinių karališkųjų ekspertų.
2022-04-02

Vestuvėse dalyvavę svečiai liko šokiruoti: jaunoji bandė apsvaiginti narkotikais

Vienos vestuvės Čilėje baigėsi visai ne taip, kaip buvo planuota – nuotaka savo brolio užsiprašė ypatingo šventinio torto, kurio paragavę svečiai liko šokiruoti. Vienas iš torto aukštų buvo įdarytas marihuana.  29-erių Alvaro Rodriguez mielai sutiko pagelbėti savo seseriai ir iškepti jos įspūdingo aukščio vestuvinį tortą. Visgi, paragavę šio deserto, vestuvių svečiai „apsinešė“ – vienas iš torto aukštų turėjo marihuanos pėdsakų.
2022-03-27

Williamo ir Kate kelionė į Karibus tapo košmaru: padarė nedovanotiną klaidą

Panašu, kad princo Williamo ir Kate Middleton turas po Karibų salas gali tapti tikru išbandymų karališkosios poros reputacijai. Ekspertai įžiūrėjo nemažai etiketo ir karališkojo protokolo pažeidimų poros elgesyje ir netgi apkaltino juos nejautrumu. Kembridžo hercogai išvyko į pirmąją savo kelionę po koronaviruso pandemijos. Porą Karibų salose pasitiko žiauri realybė – pasaulis per pastaruosius dvejus metus labai pasikeitė.
2022-03-26

Putino dukterų ateitis: viena iš jų seks tėvo pėdomis?

Vladimiro Putino dukra, kuri kažkada buvo šokėja, gali tapti įtakingiausia moterimi pasaulyje ir būti paskirta į Rusijos prezidentes. Vladimiras Putinas savo vaikus visada slėpė nuo Rusijos visuomenės, tačiau pastaruoju metu jie atsiduria dėmesio centre. 36-erių Marija ir 35-erių Katerina, dvi jo dukterys iš 30 metų trukusios V. Putino santuokos su buvusia žmona Liudmila Putina, niekada nebuvo pripažintos V. Putino įpėdinėmis.
2022-03-24

Didžiausią krūtinę Rusijoje turinti Anastasija susidūrė su sunkumais: tenka kęsti patyčias ir gąsdinančius gerbėjus

Maskvoje gyvenanti moteris Anastasija Berthier praeivių žvilgsnius traukia dėl didelių krūtų bei mielo veido. Moteris teigė, kad jos krūtys yra natūralios, tačiau pripažįsta, kad jos – įspūdingo dydžio. Nors motina gamta buvo jai „dosni“, tačiau dėl jų kenčia įvairių užgauliojimų nuo pat mažų dienų. Moteris portalui mirror.co.uk. davė išskirtinį interviu, kurio metu papasakojo apie sudėtingą laikotarpį.
2022-03-06

Valytoja užsidirbo tūkstančius: pardavinėja neskalbtas kelnaites

Milijonai pasaulio gyventojų turi fetišų, kuriems negaili nei pinigų, nei papildomo dėmesio. Jaunai Londono gyventojai, kuri prisistato Yasmin, itin pasisekė – pardavinėdama panešiotus savo daiktus ar kūno plaukus, ji savo banko sąskaitą jau papildė dešimtimis tūkstančių svarų sterlingų. Kaip rašo „Mirror“, 24-erių Yasmin Londone dirbo paprasta valytoja – valydavo ir tvarkydavo privačius namus.
2022-02-05

Chirurgas įvertino Kris Jenner išvaizdą: po skalpeliu gulėsi ne kartą

65-erių Kris Jenner ėmė atvirai kalbėti apie grožio procedūras, kurias jai teko turėti, tačiau vis dar neigia kada nors turėjusi plastinę operaciją. Bėgant metams Kris išvaizda tik gerėja, o jos pasiteisinimas ypač populiarus, dėl visko kalti „genai“. „Kardashians“ klanas puikiai žinomas dėl plastinių operacijų tiek pat, kiek ir jų realybės šou.
2022-01-09

Anglijos futbolo legendai Michaelui Owenui galvą susuko realybės šou žvaigždė: gailisi dėl siųstų savo nuogos fotografijų

„Mirror“ paviešino, kokias žinutes 41-erių Anglijos futbolo legenda Michaelas Owenas rašinėjo realybės šou „Big Brother“ išgarsėjusiai Rebeccai Jane. Nors anglas yra vedęs ir augina 4 vaikus, tai nesustabdė jo nuo pikantiškų žinučių rašinėjimo. R.Jane šias žinutes parodė savo draugams, kurie išpliurpė visą informaciją Anglijos žiniasklaidai. „Manęs laukia ilga ir nuobodi kelionė į Londoną, tai gal galėtum atsiųsti daugiau savo nuotraukų? Įvertinčiau, ar jos tinka socialiniams tinklams, ar ne.
2021-09-09

Mokykloje kunigaikščiai kilme nesididžiuoja: joje mokslo metai kainuoja beveik 19 tūkst.

Anglijoje prasidedant mokslo metams, milijonai tėvų susiduria su naujais iššūkiais ir naujomis pradžiomis. Ne išimtis – ir karališkosios šeimos nariai. Princo Williamo ir Catherine Middleton atžalos George, Charlotte ir Louis grįžta į mokslo įstaigas. Vasaros pabaigoje šeima atostogavo netoliese Anglijos krantų esančiame Isles of Scilly salyne, taip pat karalienės Balmoralės rezidencijoje Škotijoje.
2021-09-06
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų