Prabilo apie Markle dukros vardą: išrinko 4 favoritus

Vis labiau kaista diskusijos apie tai, koks bus princo Hario ir Meghan antrojo vaiko vardas. Sasekso hercogų poros mergaitė turėtų gimti vasaros pradžioje.

Nors princas Haris ir Meghan Markle dalies karališkosios šeimos gerbėjų simpatijas prarado, visgi susidomėjimas jų netrukus gimsiančios dukrytės vardu – labai didelis. Taip nutinka kiekvieną kartą, kai kuris nors iš karališkosios šeimos narių laukiasi atžalos.

Prieš gimstant poros pirmagimiui Archie, labiausiai tikėtinais vardais buvo laikomi Arthuras, Alexanderis ir Albertas. Šiuo metu lažybininkai labiausiai tikėtinais variantais laiko vardą Diana, Hario mamos, Velso princesės, garbei, o taip pat vardus Allegra, Philipa ir Maya, rašoma dailystar.co.uk

Jau yra davę keletą užuominų

Bet taip pat įmanoma, kad Sasekso hercogai jau yra davę keletą užuominų apie tai, kaip ruošiasi pavadinti savo dukrą. Pasak žurnalo „People“, 2019 metais, kai Haris su Meghan laukėsi sūnaus, jie lankėsi vienoje mokykloje Birkenhede, netoli Liverpulio, kur mokiniai jiems siūlė mergaitiškus vardus. Septynmetė mergaitė Megan Dudley, kalbėjusi su karališkąja pora, vėliau reporteriams sakė, kad ji siūlė vardą Amy.

„Aš paklausiau, ar ji norėtų savo dukrą pavadinti Amy, jei gimtų mergaitė, ir ji atsakė: „Labai gražus vardas, man patinka. Mes apie jį pagalvosime.“ – sakė mergaitė.

Manoma, kad to paties vizito metu Haris parodė susidomėjimą vardu Lily, kai kalbėjosi su taip pavadintos mažos mergaitės mama.

Australijoje Hariui patiko vardas Harriet

Tuo tarpu 2018 metais Australijoje Hariui patiko vardas Harriet – tai moteriškas jo paties vardo variantas. Haris tuomet buvo susitikęs su gerbėja, kurios vardas buvo Harriet. Šios moters teigimu, Haris sakė, kad tai – nuostabus vardas.

Tačiau Meghan šiuo klausimu jokių komentarų nepateikė – tos pačios kelionės metu ji vienam mažam berniukui pasakė: „Visi mums davė ilgą įvairiausių vardų sąrašą, todėl mums reikės atsisėsti ir gerai apie juos pagalvoti.“

REKLAMA

Žinoma, tiesa ta, kad niekas tiksliai nežino, kaip Haris su Meghan nuspręs pavadinti savo antrąją atžalą, nors daugelis dabar mano, kad tai galėtų būti Philipa – taip būtų įamžintas ir Hario senelio princo Philipo atminimas.

„Šiam vardui palaikymas vis didesnis, ir mes buvome priversti padidinti tikimybę, kad būtent taip Haris ir Meghan nuspręs pavadinti savo dukrytę.“ – sakė Jessica O‘Reilly iš lažybų kompanijos „Ladbrokes“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų