Internautus įsiutino Markle poelgis: neapykantą lieja viešai

Piersas Morganas tviteryje pakomentavo žinią, kad princas Haris ir Meghan Markle susilaukė mergaitės.

Žinia, kad penktadienį gimė antroji poros atžala, paskelbta sekmadienio vakarą. Mergaitė pavadinta Lilibet Diana, karalienės Elžbietos ir princo Hario mamos princesės Dianos garbei. Lilibet svėrė 3,487 kg, mama su naujagime jaučiasi gerai.

Visai netrukus po to komentaro buvo paprašyta ir Pierso Morgano, vieno iš griežčiausių Sasekso hercogų kritikų. Jis tviteryje pašaipiai rašė: „Tiems, kurie prašo mano reakcijos į karališkąją naujagimę – aš gerbiu jų tėvų nuolatinį privatumo reikalavimą, todėl atsisakau komentuoti.“

Dukrai nusprendė duoti „karališkus“ vardus

Tviterio naudotojai pastebėjo, kad net ir toks jo įrašas visgi yra komentaras. Tačiau buvo ir nusprendusių išreikšti savo nuomonę apie mergaitės vardą. Lilibet yra šeimos narių kreipinys į karalienę Elžbietą, o Dianos vardas, savaime suprantama, duotas visų mylimos jos mirusios močiutės garbei, rašoma dailystar.co.uk.

Tačiau kritikai stebisi, kodėl Haris ir Meghan, kurie pastaruosius kelis mėnesius praleido viešai kritikuodami karališkąją šeimą ir kaltindami juos rasizmu, dukrai nusprendė duoti „karališkus“ vardus.

Vienas žmogus rašė: „Ar ne keista, kaip jie sako, kad karališkosios šeimos nariai yra rasistai, bet savo vaikui duoda karalienės vardą, jos asmenišką, privatų vardą – ar tai nenoras užsidirbti ir toliau mėgautis savo ryšių teikiamais privalumais...“

Kitas su juo sutiko: „Kodėl jiems reikalingi karališki vardai, jeigu jie nebenori dirbti „Firmai“?“

Dar vienas žmogus pridūrė: „Sudirba savo močiutę viešai ir klastingai, o tada savo dukrai duoda jos vardą. Neįtikėtina.“

Tuo tarpu Piersas Morganas skandalingame ir itin atvirame interviu „60 Minutes Australia“ sakė, kad ant Meghan Markle „taip įsiutęs“ jis nebuvo jau seniai.

Jis sakė: „Mes turime teisę į kategoriškas nuomones, net jei kažkam tai nepatinka.“ Tuomet jis griežtai kritikavo rasizmą, bet paragino savo tautiečius atsipalaiduoti, komentuodamas savo laidos pašalinimą iš TV kanalo.

Piersas teigė: „Būtent dėl to mūsų šalys tokios nuostabios, ir aš neduosiu kelio bjauriems rasistams, jie turėtų būti visai pašalinti iš eterio, bet, tiesą sakant, visiems praverstų piliulė atsipalaidavimo.“ TV laidos vedėjas tuomet jo paklausė: „Ar ir tu vieną išgertum?“ „Tiesą sakant, neseniai vieną ir išgėriau. Toks įsiutęs nebuvau jau seniai“, – juokėsi jis.


Rašyti komentarą...
Čarli
2021-06-09 18:39:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durnių šeimynėlė.
Atsakyti
-1

V
Vileta
2021-06-09 21:08:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai jokio skirtumo, kas kokį vardą išrinko. Tai viena. Mažisu tegu visi užsiima pletkais. Aš galvojau, kad anglaų kultūra yra aukštesniame lygyje. Deja...Nusivyliau... Visi puola Hary ir Megan kaip kobros!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų