Šeima stipriai nerimauja dėl princo Hario sveikatos: paaiškino, kodėl

Karališkoji rašytoja Angela Devlin tvirtina, kad „Firma“ nerimauja dėl Sasekso kunigaikščio psichinės sveikatos ir baiminasi, kad „užtrenkus jam duris“, gali kilti problemų.

Ekspertė tvirtina, kad karališkoji šeima nerimauja dėl princo Hario psichinės būklės ir dėl galimų pasekmių, jį atstūmus.

Knygos „Haris: pokalbiai su Princu“ autorė Angela Devlin socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalino savo nuomone apie tai, kaip princo giminaičiai Londone žiūri į ryšių su juo nutraukimą, rašo dailystar.co.uk.

Nevėlu sugrįžti

Ji rašė: „Mano nuomone, Hario šeima Londone labai nerimauja dėl jo psichinės sveikatos ir mano, kad užtrenkus jam duris, pasekmės gali būti nenuspėjamos“.

Taip ji sureagavo po MailOnline pasirodžiusio straipsnio, kuriame rašoma, jog Kate Middleton sakiusi Hariui, kad dar nevėlu grįžti.

Karališkoji ekspertė Camilla Tominey įsitikinusi, kad 39-ių metų Kembridžo kunigaikštienė laikosi tos pačios taktikos kaip ir Karalienė prieš skandalingąjį interviu Oprai, viliantis, jog „mylimi „Firmos“ nariai sugrįš“.

Toliau žarsto kaltinimus giminaičiams

Vis tik abejotina, kad taip būtų, nes Haris ir toliau žarsto kaltinimus savo giminaičiams. Naujame Apple TV dokumentiniame filme „Aš, kurio tu nematai“ Haris tvirtino, kad augdamas karališkoje šeimoje, jis jautėsi įtrauktas į „kančios ir skausmo“ ciklą, o savo auklėjimą palygino su „Trumeno šou“ ir zoologijos sodu. Interviu metu apkaltinę karališkąją šeimą rasizmu, Haris su Meghan stipriai sudrumstė vandenis.

Nuo pat karališkosios dramos pradžios Kate Middleton ėmėsi taikdario tarp Viljamo ir Hario vaidmens. Teigiama, kad sosto įpėdinis nusivylė broliu, nes šis pasirinko šlovę, o ne šeimą, ir pirmasis paneigė kaltinimus rasizmu, pasakęs žurnalistui, kad jie „nėra rasistinė šeima“.


Rašyti komentarą...
D
Diana
2021-06-07 22:35:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
neturėjo psichikos problemų . Tai tik jos priešų sapaliojimai.Diana buvo nuostabi moteris.Amžina jai ramybė
Atsakyti
-7

D
Diana
2021-06-07 22:38:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
neturėjo psichikos problemų.Tai tik jos priešų sapaliojimai.Ji buvo nuostabi moteris.Amžina jai ramybė
Atsakyti
-5

I
Irena
2021-06-07 20:08:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na teisingai kai vaikams nuo mažens nupirktas statusas,diplomas direktoriaus kėde,ar postas tai jis net nežino kaip savo rankom ir galva uždirbti nors vieną centa,jau pagaliau Hario mociute nors kartą pastatytų tą anūką į vietą su jo boba ,ir visam laikui išmestų ji iš savo testamento ir iš savo pilies,ir gyvenimo tegul pats užsidirba,o tai yra išlaikomas mokesčių mokėtojų pinigais ir dar kažką ziojasi snarglis ,o tai jau per ilgai močiutė tam anūkui į užpakalį pučia,be jo ji fmdat turi vieną protiškai neįgalu ,tai jos sūnus,tas jau pensininkas kuilis senas ir tas nuo motinos siknos nenulipes,ir gera močiutė kai turi daug turto ,tai ir sūnus ir anūkas bijo siknas pakelti kad tik turto kokiam nors jaunuoliui iš gatvės močiutė neperrasytu,jos vietoje šituos ale paveldėtojus seniai pro duris būčiau išspyrus,ir tie kurie dirba jos pilyje nelabai paaiškintu
Atsakyti
-21

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų