Markle ir princo Hario poelgis nustebino kaip reikiant: šeima to nesitikėjo

Princas Haris ir Meghan Markle savo naujagimę dukrą pavadino Lilibet Diana Mountbatten-Windsor, tuo pagerbdami Karalienę ir velionę Hario motiną.

Eksperto teigimu, princo Hario ir Meghan Markle dukrai parinkti vardai parodo, kad jiems rūpi karališkoji šeima. Sasekso kunigaikščiai dukrelę pavadino Lilibet Karalienės garbei, tai jos mėgstamas mažybinis vardas, rašo dailystar.co.uk

Įprasta, kad karališkieji asmenys savo vaikams suteikia vardus, turinčius sąsajų su kitais šeimos nariais arba pavadina vardu, natūraliai tinkančiu tai šeimai.

Atvejis labai nustebino

Pastarasis atvejis labai nustebino, nes Haris su Meghan pasitraukė iš karališkojo gyvenimo, o po to sekė labai vieši nesutarimai tarp poros ir karališkosios šeimos, rašo dailystar.co.uk.

Naujagimės pilnas vardas yra Lilibet Diana Mountbatten-Windsor. Į akis krenta du įspūdingi pasirinkimai – Lilibet yra Karalienės mažybinis vardas, o Diana – Hario ir Viljamo velionės mamos vardas.

Sky News karališkasis korespondentas Rhiannon Mills pakomentavo: „Lilibet, Karalienės mažybinis vardas, − kiek netikėtas pasirinkimas, tačiau rodo, kad nepaisant savo pasisakymų, šeima jiems rūpi. Jie abu gražiai kalbėjo apie Karalienę per visus interviu, nors apie šeimą ir jos vadovaujamą instituciją atsiliepė labai kritiškai.

Taip, pastarosiomis savaitėmis Haris daug ir atvirai kalbėjo, kiek daug jam reiškė motina ir kaip jis reagavo į skandalą, kilusį 1996 metais dėl Dianos pokalbio „Panorama“ laidoje. Galima manyti, kad antrojo, Dianos vardo suteikimas dukrai buvo neišvengiama mylinčio sūnaus duoklė mamos atminčiai“.

Hariui šeima tebereiškia daug

Parinkti vardai naujagimei aiškiai rodo, kad Hariui šeima tebereiškia daug. Buvo galima nuspėti, kad ledi Dianos atminimas bus pagerbtas, jos vardu pavadinant  jauniausią karališkąjį kūdikį, tačiau Hario ir Meghan dukrytė bus auginama kitaip, mat ji yra pirmoji gimusi už Jungtinės Karalystės ribų.


Rašyti komentarą...
R
Rūta
2021-06-08 16:17:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiek prastų lietuvių esama, kurie negeba patylėti su savo nepraustaburniškais komentarais.
Iš tiesų mergaitei suteiktas vardas ar gali, kas būti gražiau?
Atsakyti
-3

A
2021-06-08 14:11:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia jau tamstai GĖDA
Atsakyti
-13

K
Karbunskas
2021-06-09 07:27:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš pradžių apšmeižė visą karališka šeima,o dabar kaip kokie padlaiziai pavadino
dukrą karalienės garbei,slyksciau nebūna.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų