REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Gražūs žodžiai ir dėmesys – tai šilčiausia dovana kitiems, todėl TV3 ir „Swedbank“ iniciatyva „Šviesios istorijos“ jau antrus metus kviečia šventiniais linkėjimais džiuginti ne tik savo artimuosius, bet ir visą Lietuvą. 

Gražūs žodžiai ir dėmesys – tai šilčiausia dovana kitiems, todėl TV3 ir „Swedbank“ iniciatyva „Šviesios istorijos“ jau antrus metus kviečia šventiniais linkėjimais džiuginti ne tik savo artimuosius, bet ir visą Lietuvą. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Klausiate, kaip jūsų linkėjimai gali pasiekti tokį didelį būrį žmonių? Atskleisime, kad visai paprastai. Jums tereikia išlaisvinti savo kūrybiškumą fotografuojant, filmuojant, piešiant ar kitaip kuriant sveikinimus ir juos įkelti į puslapį https://www.tv3.lt/sviesiosistorijos

REKLAMA

Kūrybiškiausių linkėjimų autoriai bus ne tik apdovanoti vertingais prizais: „JBL“ belaidėmis ausinėmis ir stilingomis „Marshall” garso kolonėlėmis, tačiau ir turės galimybę pasirodyti TV3 žinių šventiniuose reportažuose.

Pirmieji „Šviesių istorijų“ dalyviai savo linkėjimais jau pasiekė daugelio širdis. TV3 žinių reportaže plačiai besišypsantis sveikinasi Emilis: „Šviesiausius linkėjimus siunčiu savo visiems artimiesiems:  mamai, tėčiui, broliui ir močiutei“. 

REKLAMA
REKLAMA

Dar vieno dalyvio Vytauto linkėjimas skirtas visiems, kurie šiuo metu gali jaustis liūdni: „Noriu perduoti linkėjimus tiems, kurie toli, kuriems liūdna ir tiems, kurių pasiilgau“. O linksmosios Ugnės šventiniai  saldūs sveikinimai skamba taip: „Linkiu dovanų ir meilės, draugų ir viso ko geriausio. Ir saldainių!“. 

Sveikatos linki ir konkrečią žinutę siunčia Vasarė: „Sveikinu visus didelius ir mažus. Linkiu, kad būtumėte sveiki. O kad nesirgtumėte – pasiskiepykite“. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Taigi, kviečiame ir jus prisijungti prie „Šviesių istorijų“ iniciatyvos – pasidalinti savo linkėjimu ir jį išvysti per TV3 Televiziją. 

Įkvėpimui – šviečiantys ąžuolai

Kurti gražiausius linkėjimus jus gali įkvėpti „Swedbank“ šviečiantys ąžuolai, tūkstančiais lempučių papuošti net dešimtyje Lietuvos miestų. Šiemet ąžuolai yra dar ypatingesni – jie prabilo ir kiekvienas tapo savo miesto pasakoriumi. tapo miestų pasakoriais. Prakalbinti ąžuolus yra itin paprasta – tereikia išmaniuoju telefonu nuskanuoti QR kodą, kurį rasite ant lentelės šalia ąžuolo.

REKLAMA

Siekiant, kad ąžuolų istorijos būtų pasiekiamos kiekvienam – jas galima tiek klausytis, tiek skaityti. Pavyzdžiui, turintieji klausos negalią su istorija gali susipažinti ją perskaitę telefono ekrane, o aklieji ar silpnaregiai – klausydamiesi.

Kviečiame aplankyti artimiausią šviečiantį ąžuolą, pasiklausyti jo pasakojimo, o jei pagaus ypatingas įkvėpimas, po jo šventinėmis švieselėmis sukurti linkėjimą, kuriuo pasidalinsite su visa Lietuva.

REKLAMA

Visus papuoštus kalbančius ąžuolus rasite žemėlapyje:

  • Vilniuje (Arsenalo g. 1, ąžuolas priešais Lietuvos nacionalinį muziejų)
  • Kaune (Laisvės al. 21, ąžuolas šalia Mykolo Žilinsko dailės galerijos)
  • Šiauliuose (Vilniaus g. 188, ąžuolas šalia Didždvario gimnazijos)
  • Klaipėdoje (Lietuvininkų a. 2, ąžuolas Lietuvininkų aikštėje)
  • Tauragėje (Vytauto g. 56, ąžuolas Viktoro Kalvano parke)
  • Utenoje (Maironio g. 8, ąžuolas priešais Šaulių namus)
  • Alytuje (Sporto g. 14, ąžuolas Kurorto parko skverelyje, prie memorialo „Nurimęs varpas”)
  • Telšiuose (Žvejų g. 3, du ąžuoliukai šalia kavinės „Prie fontano“, Masčio ežero pakrantė)
  • Marijampolėje (Vilkaviškio g.2, Draugystės ąžuolas Poezijos parke)
  • Panevėžyje (Laisvės a. 2, ąžuolas Laisvės aikštėje)

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų