Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Instagram“ influencerė sulaukė žiaurių Vladimiro Putino parankinių grasinimų susidoroti po to, kai ji nusifotografavo užlipusi ant sunaikinto Rusijos tanko Ukrainoje, kur savanoriauja.

„Instagram“ influencerė sulaukė žiaurių Vladimiro Putino parankinių grasinimų susidoroti po to, kai ji nusifotografavo užlipusi ant sunaikinto Rusijos tanko Ukrainoje, kur savanoriauja.

REKLAMA

Bikini modelis iš Brazilijos Liziane Gutierrez, turinti daugiau nei milijoną internetinių gerbėjų, kovo mėnesį išvyko į Rytų Europą padėti kruvinoje kovoje už Ukrainą.

Ji žinoma dėl to, kad 2016 m. padavė reperį Chrisą Browną į teismą dėl tariamo incidento Las Vegase, tačiau jos vardas vėl pradėjo šmėžuoti žiniasklaidoje, jai pasidalinus nuotrauka iš karo zonos, rašo dailystar.co.uk.

Grasino susidoroti

Nors jos įrašas socialiniuose tinkluose buvo tik penkias minutes, ji žaibiškai sulaukė pasipiktinusių rusų nuomonių ir vienas rusų kareivis iš karto žinutėmis ėmė grasinti Liziane.

Ji pasakojo, kad vienoje žinutėje buvo teigiama: „Aš tave surasiu“, į ką žvaigždė atsakė: „Bandyk savo laimę“.

REKLAMA

Rusijos karys nebuvo vienintelis, kuris pyko dėl merginos pasidalintos nuotraukos, o Liziane asmeninės žinutės greitai prisipildė neapykantos ir pašaipų.

„Per penkias minutes, kol nuotrauka buvo įkelta, gavau visko, ką tik galite įsivaizduoti. „Tikiuosi, kad tu mirsi Ukrainoje, tikiuosi, kad raketa nukris tiesiai tau ant galvos“ ir visa kita“, – sakė ji.

Tačiau Liziane ir toliau lieka akro zonoje, o vaizdo įrašuose matyti, kai ji lipa ant tankų ir juokauja, kad tai „visai kaip karinio filmo filmavimo aikštelėje“.

Ji taip pat pridūrė: „Liūdna, bet aš nesijaučiu liūdna, nes jie tai pradėjo.“

Sulaukė prieštaringų nuomonių

Modelis aiškino, kad sunaikintas karines transporto priemones ji aptiko kartu su kitu savanoriu pakeliui į Bučą – miestą į šiaurės vakarus nuo Kyjivo, kur vyko kovos, nusinešusios tūkstančius žmonių gyvybių.

Ji sakė, kad tankai buvo paženklinti Z raide, kuri liūdnai pagarsėjo dėl pro-Putininės ir karą kurstančios reikšmės.

REKLAMA
REKLAMA

„Matėme, kad keli žmonės, užlipę ant tankų, šaukia „Slava Ukraini! Slava Ukraini!“. Žinoma, turėjome sustoti. Viename iš tankų, kaip sakė mano draugas – nežinau, tai tiesa ar ne – bet jie sakė, kad tanko viduje yra kūnas. Padariau nuotrauką, kokią turi daugelis ukrainiečių“, – sakė ji.

Nepaisant pagalbos Ukrainai, Liziane buvo apkaltinta karo išnaudojimu dėl „Instagram“ turinio. Tačiau ji sakė:

„Viskas ne dėl to, kad noriu pasipuikuoti, nieko panašaus, bet manau, kad žmonėms svarbu pamatyti, kas čia iš tikrųjų vyksta. Ne kaip tai mato žurnalistai, o savanorė, kuri čia gyvena visą parą.

Visada stengiuosi parodyti, ką darau ir žmones, kuriems padeda. Ir tada paskelbiau šią nuotrauką, nes visi šventė, o aš pagalvojau: „Gerai, aš irgi nusifotografuosiu“.

TOLIAU SKAITYKITE
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų