Dekoratorės patarimai, kaip neišlaidaujant papuošti namus Kalėdoms

Nekantriai laukiantys Kalėdų savo namus pradeda puošti jau lapkritį. Jaukiai ir šventiškai papuošti namai suteikia daugiau laimės, nuotaika juose tampa pakilesnė. Vis dėlto, per daug išlaidauti kalėdinėms dekoracijoms dažniausiai nesinori, todėl dalinamės idėjomis, kaip paprastai, be didelių išlaidų susikurti šventinę aplinką. 

Kalėdinės dekoracijos (nuotr. 123rf.com)

„Tikriausiai nei vienas Kalėdų neįsivaizduojame be gyvos eglutės, mandarinų, cinamono kvapo bei liepsnos šilumos, kurią mums suteikia žvakės. Kalbant apie dekoracijas, jau dabar parduotuvėse galime rasti  įvairiausių kalėdinių papuošimų, tai greičiausias ir paprasčiausias kelias. Kitas variantas – pasigaminti dekoracijas patiems, tačiau tam jau prireiks fantazijos bei noro“, – sako floristė, dekoratorė Svetlana Mikašauskienė.

REKLAMA

Masyvios girliandos

Tobulinant nusipirktas dekoracijas ar jas kuriant patiems galima naudoti kuo įvairiausius aksesuarus, kaip kankorėžiai, uogos, dirbtinės gėlės, įvairiausios žvakės, juostelės, riešutai, džiovinti vaisiai. Svarbiausia leisti įsijungti fantazijai ir viskas gausis savaime.

„Siūlau rinktis dideles, masyvias girliandas, kadangi šios dabar itin madingos. Papuošimui jas galima panaudoti įvairiausiais būdais, pavyzdžiui, tiesiog išdėlioti ant palangės, židinio arba pakabinti ant lubų.

Be to, jei pas jus namie guli mažų girliandų ir nežinote kaip jas panaudoti, galite iš jų padaryti šviečiantį stalą. Gali skambėti sudėtingai, tačiau tai itin paprasta – stalą užtieskite balta staltiese ir prie jos pritvirtinkite lemputes. Neabejoju, rezultatu tikrai liksite patenkinti“, – skaitytojams pataria dekoratorė.

Vienas svarbiausių akcentų – žvakės

Sutiksite, jog žvakės atlieka dvasios, šviesos ir jaukumo vaidmenį, todėl tai yra vienas iš būtiniausių Kalėdų aksesuarų.

Kalėdinės dekoracijos (nuotr. Fotolia.com)

„Žvakės traukia akį net neuždegtos ir suteikia nepaprasto jaukumo bei komforto namuose. Jų galima išdėlioti kuo daugiau ir jos neprivalo būti žvakidėse. Šių dekoracijų pasirinkimo įvairovė tokia plati, kad kiekvienoje parduotuvėje rasite sau patinkančių. Vis dėlto, jei nuspręsite įsigyti ir žvakides, gražiausias ir pigiausias variantas – mažos stiklinės žvakidės, kurių taip pat apstu.

Net stalo kompoziciją iš žvakių galite padaryti labai paprastai. Paimkite bet kokios formos ir dydžio namie nenaudojamą lėkštę, ant jos padėkite eglišakių ar pušies šakelių, į vidurį įstatykite vieną ar tris cilindrines žvakes, aplink padėkite mandarinų ar kankorėžių. Be to, Kalėdoms siūlyčiau rinktis raudonas, aukso, sidabro arba žydros spalvos žvakes“, – kalba dekoratorė.

REKLAMA

Puošnūs langai kuria magišką nuotaiką

Kalėdiniai papuošimai languose tiek namuose, tiek žvelgiant iš lauko sukuria magišką nuotaiką. Kartais, atrodo, pakanka tik kelių šventinių akcentų ir namų langai visiem namams priduoda neapsakomos šventinės šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų