Iki skausmo sukrečianti istorija: 15-metė įveikė vėžį, tačiau mirė nuo koronaviruso

15-metė Alexa Rose Veit, gimusi su Dauno sindromu, 2019 metais išgyveno vėžio diagnozę, tačiau pralaimėjo kovą su COVID-19.

Žvakutės (nuotr. Fotodiena.lt)

Paauglei mergaitei iš Kentukio 2019 metų liepos mėnesį buvo diagnozuota leukemija. Tačiau nors gydymas turėjo trukti dvejus metus, jau po kelių savaičių Alexa įveikė šią ligą.

Tačiau praėjusių metų lapkričio 15 dieną ji paliko šį pasaulį, kai pralaimėjo kovą su koronavirusu. Jis jai buvo diagnozuotas po to, kai ji kurį laiką jautėsi prastai. Tiek ji, tiek jos mama ir seneliai susirgo COVID-19, tačiau iš pradžių Alexa jautė tik lengvus ligos simptomus ir gydėsi namuose. Tuo metu jos mama gulėjo ligoninėje, nes jai virusas smogė stipriau, rašoma news.com.au.

„Bėgant laikui, Alexa kiekvieną dieną jautėsi vis blogiau ir galiausiai buvo paguldyta į ligoninę dėl koronaviruso ir išsivysčiusios pneumonijos“, – sakė Ballardo apygardos ekstremalių situacijų valdymo direktorius Travisas Holderis.

15-metė Alexa įveikė vėžį, tačiau mirė nuo koronaviruso

15-metės būklė žaibiškai blogėjo, ji buvo prijungta prie plaučių ventiliavimo aparato. Netrukus jos šeimą pasiekė žinia, kad mergaitė pralaimėjo kovą su virusu ir mirė.

„Alexa buvo ir yra gražus Dievo vaikas ir aš žinau, kad daugeliui ji buvo pavyzdys. Ji buvo labai pozityvi, entuziastinga ir skleidė šilumą. Tai yra labai didelis praradimas mūsų bendruomenei“, – sakė Kentukio gubernatorius.

Mergaitės draugai taip pat ją apibūdino, kaip nuostabią draugę, kuri visiems dovanojo savo šypseną ir buvo ypatinga.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų