TOP3 seksualiausi Zodiako ženklai – tokią aistrą gali suteikti tik jie

Yra seksualiausių Zodiako ženklų, tų, kurie stipriausiai reprezentuoja seksualumą. Ar priklausote patraukliausiems Zodiako ženklams?

Pateikiame jums seksualiausių Zodiako ženklų trejetuką:

SKORPIONAS

Skorpionas yra seksualiausias ženklas. Jei kada esate susitikinėję su Skorpionu, tuomet žinote, kad Skorpionui atsispirti tiesiog neįmanoma. Net ir nelabai išvaizdūs ar kiek išprotėję Skorpionai kitus gali priversti daryti tai, ką nori. Keista, nes kartais atrodo, kad jie su kitais kalbėdami turi kažkokių magiškų galių. Kam nors paklausus, ką randate šiame žmoguje, jūs turbūt negalėtumėte atsakyti į šį klausimą.

LIŪTAS

Liūtas šiame seksualiausiųjų sąraše užima antrąją vietą. Bet Liūtui geriau to nesakykite – jis labai nusimins, kad neužėmė pirmos vietos. Liūtas yra principingas, šiltas ir gyvybingas žmogus. Jie pažįsta visus smagiausius žmones ir žino, kaip gerai leisti laiką. Jie visa savo esybe spinduliuoja šilumą ir charizmą, kuriai tiesiog neįmanoma atsispirti. Liūtas gali priversti jus pasijusti svarbiausiu pasaulyje žmogumi, o daugeliui žmonių tai – labai seksualus dalykas, rašoma ranker.com

VĖŽYS

Trečiąją vietą užima Vėžys. Juos gerai suprasti nėra lengva, tačiau dauguma Vėžių turi puikų humoro jausmą ir yra labai jausmingi. Jie – didžiausi romantikai iš visų Zodiako ženklų, todėl niekada nepamirš tos dienos, kai susipažinote, kai pradėjote rimtai draugauti, kai pasidalinote pirmą sumuštinį, kai pirmą kartą mirktelėjote vienas kitam iš kitos gatvės pusės, ir taip toliau.


Rašyti komentarą...
V
Vytautas
2020-11-28 15:51:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eikit klaunais dirbti ar jau visai nebeturit ką veikti
Atsakyti
-14

A
Aistė
2020-11-28 17:07:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas tos meilės nori per daug -save labai nukankina.
Nuo meilės iki neapykantos tik vienas žingsnis byloja
liaudies patarlė.Turi visi tie ženklai to seksualumo,tik
reikia nuosaikumą turėti,ir nepamesti sveiką protą !
Atsakyti
-5

A
Aida
2020-11-28 14:33:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na jau apie vėžį, tai 0 tiesos... Jokios romantikos, o jau apie seksualyma tai išvis tyliu...
Atsakyti
-16

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų