Koronavirusas pražudė 13 vaikų mamą: šeimos skausmas neišmatuojamas

13 vaikų mama trečiadienio rytą mirė nuo koronaviruso, o šeimos skausmą sunku apibūdinti žodžiais.

13 vaikų mama mirė nuo koronaviruso (nuotr. facebook.com)

35-erių Sonia Partridge, iš Didžiosios Britanijos, trečiadienio rytą mirė ligoninėje. Jos žmona Kerry Ann (40) prisimindama ją sakė, kad „negali išmesto jos veido iš savo minčių ir nenori jos pamiršti“.

Karry ir Sonia buvo smerkiamos dėl savo išvaizdos, tačiau moterims patyčios nerūpėjo ir jos stengėsi mylėti save nepaisant to, kiek sveria ar kaip atrodo.

Sonia iš ankstesnių santykių turėjo 2 vaikus, Kerry turėjo 6, o kartu jos spermos donorų dėka susilaukė dar 5 atžalų. Kerry sakė, kad Sonia visus labai mylėjo, o be jos prižiūrėti jauniausius vaikus bus labai sunku, rašoma metro.co.uk.

13 vaikų mama mirė nuo koronaviruso

„Aš įeinu į kambarį ir tikiuosi ją ten rasti, bet kambarys tuščias. Žiūriu, kaip bėgioja mūsų jaunėliai lyg niekas nebūtų pasikeitę ir sunku suvokti, kad Sonia nepamatys, kaip jie užauga“.

Moteris priduria, kad Sonia išvežta į ligoninę sunkios būklės ir galėjo ištarti vos kelis žodžius. Šeima buvo su ja tuo metu, kai ji iškeliavo Anapilin.

Vos tramdydama ašaras moteris sakė: „Ji buvo per daug pavargusi ir nusprendė nusiimti deguonies kaukę. Be jos ji iškeliavo labai greitai“.

13 vaikų mama mirė nuo koronaviruso

16 metų dukra Meera Jo, kuri matė mamą ligoninėje prieš mirtį, sako, kad neužtenka žodžių apibūdinti jos netektį.

REKLAMA

Ji sakė: „Jos mirtis paliko tuštumą mūsų gyvenime. Sunku paaiškinti mažiesiems vaikams, kad ji iškeliavo su angelais ir nebegrįš namo. Nesvarbu, kaip blogai ji pati jausdavosi, tačiau ji visada mums teikė pirmenybę, o dabar jos nebėra.

Kartais mes jaučiamės išsunkti, o kartais negalime sustabdyti ašarų. Jeigu mes nusijuokiame, iškart pasijaučiame negerai, nes mamos juoko nebeišgirsime“.


Rašyti komentarą...
M
Medikas
2020-11-22 19:55:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
O iš tikrųjų nuo ko mirė? Ar tikrai nuo Coronos?
Atsakyti
-2

M
Močiutė
2020-11-22 21:49:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jūs nevykėlis(ė)
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų