mirtis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mirtis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mirtis“.

Artėjančią mirtį išduoda šie ženklai: kiti to net nežino

Mirtis – neišvengiama mūsų būties dalis, nes viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Vieni išeina staiga, kiti – po sunkių ligų arba sulaukę brandaus amžiaus. Nors mirtį gaubia daugybė baimių ir nežinomybės, yra ženklų, išduodančių, kad artėja mirtis. Pavyzdžiui, jei žmogus serga nepagydoma liga, jis gali savo paskutiniąsias dienas leisti ligoninėje arba namuose, gauti paliatyviąją priežiūrą.
Prieš 50 min.

Kepenų vėžys pasiglemžė 33-ejų mamos gyvybę: išdavė 1 simptomas

Prieš porą savaičių tragiškai mirė 33-ejų metų trijų vaikų motina iš Australijos, kuriai buvo diagnozuotas nepagydomas kepenų vėžys. Olivia Renga mirė birželio 27 d.. Ji paliko vienas mažametes dukras Neve, Wilkie ir Elliot bei savo mokyklos laikų mylimąjį Joshą. Olivia buvo minima kaip „graži siela“ ir „tikras angelas, kuris iškeliavo per anksti“, rašoma dailymail.co.uk.
Prieš 2 val.

Vilnietis krematoriumo darbuotojas papasakojo, kas vyksta darbe: kiti apie tai nesusimąsto

Nors su mirtimi yra susidūręs kiekvienas, tačiau nedaugelis galėtų save įsivaizduoti dirbant laidojimo versle. Tačiau laidojimo ir kremavimo namų „Cremains Vilnius“ vyriausiasis operatorius Edgar Rutkovskij šį darbą dirba jau pusantrų metų. Vyras papasakojo savo istoriją, kaip atsidūrė šiame versle ir ką jam reiškia sunki diena darbe. „Esu vyriausiasis operatorius, todėl svarbiausia mano užduotis – užtikrinti sklandžią krematoriumo veiklą bendrąją prasme.
2024-07-12

Mirė žydų bendruomenės vadovas Sania Kerbelis

Mirė žydų bendruomenės vadovas Sania Kerbelis. Jis pralaimėjo kovą su sunkia liga. Apie Sania Kerbelis mirtį pranešta Izraelis Lietuvoje „Facebook“ puslapyje. „Liūdime kartu su Šiaulių žydų bendruomene, netekusia savo vadovo. Pralaimėjęs kovą su sunkia liga, mirė Sania Kerbelis. Reiškiame gilią užuojautą sūnums Simui ir Dovydui, visai bendruomenei, draugams ir artimiesiems.
2024-07-12

Tragiškai žuvo „Alfo“ ikona Benji Gregory: kartu su kūnu rastas ir šuo Hansas

Tragiškai mirė Benji Gregory, geriausiai žinomas dėl savo vaikiškos vaidybos, kurią jis atliko 1980-ųjų NBC komedijoje „Alfas“. Marikopos apygardos teismo medicinos eksperto biuras patvirtino mirties faktą, tačiau dar nenustatė mirties priežasties. TMZ teigė, kad jis buvo rastas savo automobilyje „Chase Bank“ automobilių stovėjimo aikštelėje Peorijoje, Arizonos valstijoje. Automobilyje taip pat rastas negyvas jo tarnybinis šuo Hansas.
2024-07-12

Palangos meras išgyvena skaudžią netektį: „Mums jūsų čia labai trūks“

Liūdna žinia – mirė legendinė Palangos muzikos mokytoja Konstancija Strikienė. Mokytojai buvo 91-eri, jos gyvybė užgeso Palangos globos namuose. Apie tai socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė Palangos meras Šarūnas Vaitkus, mokęsis pas legendinę miesto mokytoją. „Mano mylimiausia mokytoja, mūsų visų Palangos legenda dabar vinilo plokštelių klausysis aukštai danguje.
2024-07-12

Roko legendos Jono Bon Jovi šeimoje – didžiulė netektis

Roko legenda Jonas Bon Jovi (62 m.) išgyvena skaudžią netektį – vyras neteko savo mamos. Moteris mirė sulaukusi 83-ejų.  Jono Bon Jovi motina Carole mirė liepos 9-ąją, Monmuto medicinos centre Naujajame Džersyje, likus trims dienoms iki savo 84-ojo gimtadienio.  Roko legenda savo šeimos vardu išplatino pranešimą leidiniui PEOPLE, kuriame rašoma: „Mūsų mama buvo jėga, su kuria reikėjo skaitytis, jos dvasia ir gebėjimas veikti suformavo šią šeimą. Jos labai trūks.
2024-07-10

Socialiniuose tinkluose – paskutiniai vieši mirusio Lietuvos trenerio žodžiai: veria širdį

Vakar Lietuvą apskriejo skaudi žinia – staiga, netikėtai mirė vos 47-erių žinomas sporto treneris, kultūristas Vitalijus Smackis. Apie netekį socialiniuose tinkluose paskelbė „Sporto kodas“. „Išėjo palikęs mus“, – rašoma po vyro nuotrauka. Paskutiniai trenerio vieši žodžiai Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Šiauliuose žinomo trenerio gyvybę pakirto komplikacijos po sunkios ligos.
2024-07-10

Netikėtai užgeso Šiauliuose žinomo sporto trenerio Vitalijaus Smackio gyvybė

Staiga mirė sporto treneris, kultūristas Vitalijus Smackis. Vyrui buvo 47-eri. Pranešama, kad Šiauliuose žinomą vyrą pakirto komplikacijos po sunkios ligos.  Apie netektį paskelbta feisbuko puslapyje „Sporto kodas“. „Išėjo palikęs mus“, – rašoma po vyro nuotrauka. V. Smackis socialiniuose tinkluose pirmadienio vakarą paliko įrašą: „Grįžti namo po 16 dienų, praleistų ligoninėje, yra neapsakomas jausmas.
91 2024-07-09

Mirus Visagino mero 26-erių sūnui internete plinta jautrūs žodžiai

Vakar Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguzas pranešė skaudžią žinią – mirė neseniai 26-ąjį gimtadienį atšventęs jo sūnus Arvydas. Žmonės ėmė reikšti užuojautą ir dalintis jautriais žodžiais. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad liūdna žinia politikas pasidalino socialiniame tinkle „Facebook“. „Šiandien netekome dalies gyvenimo, dalies savęs – išėjo mūsų brangus sūnus, mūsų angelas, Arvydas Galaguz (1998-06-03 – 2024-07-08)“, – vakar pranešė E. Galaguzas.
2024-07-09
REKLAMA
REKLAMA

Liūdna žinia: mirė gerbiamas Lietuvos treneris

Gedulas Plungės sporto bendruomenėje – liepos 6 dieną mirė lengvosios atletikos treneris Eugenijus Jurgutis. Liūdna žinia socialiniuose tinkluose pasidalijo Plungės sporto ir rekreacijos centras. Skelbia, kada vyks atsisveikinimas su treneriu Pranešama, kad atsisveikinimas su velioniu prasidėjo vakar, Plungės laidojimo namuose „Amžinas rojus“, antradienį velionis bus palydimas amžinojo poilsio.
2024-07-09

Mirė buvęs Alytaus teatro direktorius

Skaudi žinia – mirė ilgametis Alytaus teatro direktorius Vidmantas Ežerskis (1955-2024). Apie tai socialiniuose tinkluose liepos 5 dieną pranešė Alytaus teatras.  Teatro vadovą prisiminė šiltais žodžiais Teatro kolektyvas išreiškė užuojautą velionio artimiesiems ir šiltu žodžiu prisiminė beveik du dešimtmečius teatrui vadovavusį V. Ežerskį. „Jeigu yra pradžia... ... yra ir pabaiga.
2024-07-08

Skaudi žinia: mirė nusipelnęs Lietuvos menininkas

Mirė nusipelnęs Lietuvos artistas, menininkas, pedagogas, Sausio 13-osios medalininkas Gediminas Silvestras Narijauskas. Šią žinią pirmadienį pranešė Lietuvos muzikų sąjunga. Kaip praneša Sąjungą,  G. Narijauskas gimė Kėdainiuose, 1940 m. kovo 24 dieną. Skambino mandolina, pradėjo pūsti baritoniuką. Profesionaliai 1957–1960 m. Kauno Juozo Gruodžio muzikos technikume (dabar – Juozo Gruodžio konservatorija) mokėsi groti trombonu. Iki 1965 m. mokslą tęsė prof.

Mirė žurnalistas Vitalijus Karakorskis

Liepos 6 d. mirė žurnalistas Vitalijus Karakorskis. Apie tai socialiniame tinkle pranešė jo sūnus. „Šiandien į geresnį pasaulį išėjo mano tėtis Vitalijus Karakorskis. Kaip tikras Lietuvos patriotas, Vitalijus pasirinko Liepos 6 dieną“, – šeštadienį vėlai vakare velionio paskyroje paskelbė jo sūnus Danielius. V. Karakorskis yra gavęs Stasio Lozoraičio premiją „Kelyje į Vilties Prezidento Lietuvą.

Mirė filmo „Titanikas“ prodiuseris Jon Landau

Mirė „Oskarą“ pelniusio filmų „Titanikas“ ir „Įsikūnijimas“ prodiuseris Jon Landau. Jam buvo 63 metai. Žinią apie Landau mirtį patvirtino jo sūnus Jamie Landau. Jis mirė penktadienį Los Andžele, mirties priežastis neatskleista, praneša „The Hollywood Reporter“. Landau buvo ilgametis Jameso Camerono prodiusavimo partneris.
2024-07-07

Atidaręs maišą morgo darbuotojas ėmė klykti: to matęs dar nebuvo

Gydytojai, morgo darbuotojai ir kiti su mirtimi susidūrę žmonės papasakojo savo šiurpiausias istorijas, nuo kurių per kūną perbėga šiurpai. Nežinome, kaip dažnai pasitaiko, kad į morgą atsitiktinai atvežamas gyvas žmogus, bet sprendžiant iš šių istorijų, tai nutinka daug dažniau, nei galima tikėtis! „BuzzFeed“ skaitytojai, kurie dirba greitosios pagalbos slaugytojais ar kitus darbus, susijusius su mirusiaisiais, pasidalijo pačiomis keisčiausiomis ir šiurpiausiomis istorijomis iš savo darbo, ra...
2024-07-06

Netikėtai mirus žymiai Lietuvos poetei pasakė, kur galima su ja atsisveikinti

Prieš kelias dienas Lietuvą apskriejo žinia apie mylimos poetės Neringos Daniulaitienės netektį. Šia žinia su visuomene pasidalijo jos sūnus, kuris taip pat pranešė, kada bus galima atsisveikinti su poete. Pranešime vyras pasidalijo, kada įvyks atsisveikinimas su žymia poete. Pranešė žinią Apie skaudžią žinią savo „Facebook“ puslapyje dalijosi Povilas Daniulaitis. Jis paskelbė šią žinią ir paaiškino, kur ir kada bus galima palydėti poetę į amžinąją kelionę.
2024-07-05

Mirė poetė, kultūros veikėja Neringa Daniulaitienė

Trečiadienį pasklido žinia, kad mirė žinoma kultūros veikėja, poetė, gidė Neringa Daniulaitienė (1976–2024). Apie tai socialiniuose tinkluose pranešė jos sūnus Povilas Daniulaitis. „Netikėtai iš gyvenimo pasitraukė mylima mama, žmona, dukra, marti ir draugė Neringa Daniulaitienė.  Atsisveikinimas vyks nuo ketvirtadienio, 16 val. laidojimo namuose Rekviem Jonavos g. 41A Kaune. Į Tabariškių kapines išlydėsime 07.05, 16 val. Išėjai per anksti.
176 2024-07-03

Skaudi žinia: staiga mirė 41-erių Lietuvos menininkas

Skaudi žinia – mirė jaunas Lietuvos menininkas, Lietuvos dailininkų sąjungos narys Andrius Grigalaitis (1982-2024). Vyrui buvo 41-eri. „Netikėtai netekome labai darbštaus ir kūrybiško kolegos Andriaus. Užuojauta šeimai ir artimiesiems“, – socialiniuose tinkluose skelbia LDS Šiaulių skyrius. Menininko darbai sulaukė išskirtinio įvertinimo Kaip nurodoma A. Grigalaičio interneto svetainėje, jis buvo menininkas, gyvenęs ir kūręs Vilniuje.
105 2024-07-03

Mirė į Vokietiją uždarbiauti išvykęs 24-erių Augustas: šeima prašo tik vieno

Socialiniuose tinkluose plinta jautrus pagalbos prašymas – mirė vasarai į užsienį užsidirbti išvykęs 24-erių Augustas Žiūra. Darbo metu ant jo užkrito keltuvas, atlikta ne viena operacija, tačiau jauno vyro gyvybė užgeso birželio pabaigoje. Dabar šeima turi vienintelį norą – parvežti kūną į Lietuvą.
161 2024-07-02

Mirė verslininkas Vaclovas Šleinota

Mirė verslininkas Vaclovas Šleinota. Apie tai pirmadienį buvo pranešta jo „Facebook“ paskyroje. „Anapilin išėjo VACLOVAS ŠLEINOTA (1951–2024). Vaclovas gimė Kružiūnų kaime, Alytaus rajone. Mokėsi Punios vidurinėje mokykloje. 1969-74 metais baigė Vilniaus valstybinio universiteto Pramonės ekonomikos fakultetą, vėliau dirbo Panevėžio baldų fabrike, Panevėžio kelių statybos remonto valdyboje, Panevėžio autokompresorių gamykloje, o 1987—1990 tapo Lietkabelio gamyklos direktoriumi.
53 2024-07-02

Po pasikėsinimo nužudyti Kyjive mirė Kazachstano opozicijos žurnalistas

Kyjive mirė Kazachstano opozicijos žurnalistas Aydosas Sadykovas, po pasikėsinimo ištiktas gilios komos. Apie tai feisbuke pranešė jo žmona Natalija Sadykova, pranešė „Ukrinform“. „Aydosas Sadikovas mus paliko šiandien 3 val. Kyjivo laiku. Mano brangus vyras, mūsų trijų vaikų tėvas, puikus kazachų tautos sūnus. Aydosas atidavė gyvybę už Kazachstaną, priėmė kankinio mirtį nuo žudikų rankų. Aydosas 13 dienų kovojo už savo gyvybę reanimacijoje, bet stebuklas neįvyko.
2024-07-02

Mirė gerbiamas Lietuvos chorvedys

Lietuvos totorių bendruomenėje – gedulas. Mirė gerbiamas chorvedys, muzikantas, Lietuvos totorių atgimimo veikėjas Aleksandras Melechas (1930-2024). Kaip praneša Lietuvos totorių bendruomenė, A. Melecho gyybė užgeso vakar, liepos 1-ąją. Bendruomenė gedi „Tai didelė netektis. Bet mums liks jo darbai, jo darbų siekėjai, prisiminimai. Ir nepaprastas sutapimas – 1985 m. A. Melech – jaunas, daug vilčių teikiantis chorvedys – dalyvavo Dainų šventėje.
2024-07-02

Mirė žinomas Lietuvos futbolo treneris

Netektis Lietuvos futbolo bendruomenėje – mirė žinomas Klaipėdos futbolo treneris Vladimiras Ivanovas. Apie tai socialiniuose tinkluose paskelbė Klaipėdos futbolo mokykla. V. Ivanovas buvo ilgametis mokyklos treneris, anksčiau žaidė Klaipėdos „Atlanto“ komandoje. Pranešama, kad laidotuvės vyks pirmadienį, liepos 1 d., 12 val. Velionis amžinojo poilsio atguls Lėbartų kapinėse.
2024-07-01

Paplūdimyje mirė 7-erių mergaitė: tėvai siunčia svarbų perspėjimą

Floridos paplūdimyje užpilta smėlio žuvo septynerių mergaitė, rašo „Sky news“. Po tragedijos tėvai kreipėsi į gyventojus, kad užkirstų kelią panašioms tragedijoms pasikartoti ateityje. Smėlyje mirė mergaitė Tragedija įvyko vasario 20 d., kai mergaitė su devynerių broliu kasė smėlio duobę. Jiems kasant smėlis įgriuvo ir vaikai atsidūrė po smėliu. Paplūdimyje buvę žmonės ištraukė vaikus. Mergaitės gyvybės išgelbėti nepavyko, o berniuko būklė buvo stabilizuota.
2024-06-30

Slaugytoja papasakojo, kas nutinka prieš mirtį: daugelis apie tai nesusimąsto

Hospiso darbuotoja atskleidė keletą labiausiai ją stebinančių dalykų apie mirtį, kurie jai atrodė „protu nesuvokiami“, kai ji tik pradėjo savo karjerą. Hospiso darbuotoja Julie McFadden buvo viso to liudininkė ir dabar dalijasi savo įžvalgomis, norėdama padėti žmonėms daugiau sužinoti apie mirtį ir mirties procesą. Dalydamasi savo mintimis „YouTube“, 41 metų moteris stengiasi, kad žmonės „mažiau bijotų“ mirties, rašo thesun.co.uk.
2024-06-30

Tragiška žinia: mirė jaunas 23-ejų metų Latvijos futbolininkas

Latvijos futbolo federacija.pranešė apie jauno vos 23-ejų metų amžiaus futbolininko Roberto Zelmanio mirtį. R. Zalmanis yra žaidęs ir Lietuvoje, kai 2021 metais trejose rungtynėse atstovavo Alytaus „Dainavos“ ekipą. Įvairaus amžiaus Latvijos jaunimo rinktinėse žaidęs vidurio gynėjas mirė būdamas Švedijoje, tačiau tiksli mirties priežastis neskelbiama R. Zelmanis yra žaidęs įvairiuose Latvijos klubuose, o su „Liepaja“ ekipa tapo šalies futbolo taurės nugalėtoju.
2024-06-30

Medikas atskleidė, kokių norų turi žmonės prieš išeinant anapilin ir ko labiausiai bijo: „Prašo leisti greičiau numirti“

Paliatyvioji pagalba – tai sveikatos priežiūros paslauga, simptominė terapija tiems, kurie serga sunkiomis, nepagydamomis ligomis, o jų viltys išgyventi – itin mažos. Šia pagalba turi teisę pasinaudoti visi Lietuvos gyventojai, tačiau dažniausiai žmonės net nežino turintys tokią galimybę.

Telšių apskrityje per parą rasti penkių žmonių kūnai

Šeštadienį Telšių apskrityje rasti penkių mirusių žmonių kūnai. Kaip pranešė Telšių apskrities policija, apie 6.30 val. Mažeikių rajone, Pikelių miestelyje esančiame ūkiniame pastate, rastas 1968 metais gimusio vyro kūnas. Apie 8.30 val. 1959 metais gimusios moters kūnas rastas taip pat Mažeikių rajone. Negyva moteris aptikta Žiogaičių kaime, kviečių lauke. Dar vienos negyvos moters kūnas, gimusios 1964 metais, rastas apie 9.54 val.

Našlys pakraupo: kremavus žmoną sužinojo, kad ji gyva

Policija pradėjo tyrimą po to, kai vyras, kaip įtariama, atpažino ir kremavo savo žmonos lavoną, o po kelių dienų ją rado gyvą.  Keistas klaidingos tapatybės atvejis įvyko Indijoje po to, kai 60 metų Ram Sumer pranešė pareigūnams, kad jo sutuoktinė Phoolmati dingo.  Vyras patvirtino, kad tai jo žmonos palaikai  Vyras teigė, kad birželio 15 dieną ji išėjo iš namų, tačiau į jų valdas negrįžo – tai paskatino jį pradėti dingusiosios bylą.
2024-06-29

Paaiškėjo, kur ir kada bus galima atsisveikinti su Aušriu Kriščūnu-Tynta

Penktadienį Lietuvą apskriejo žinia apie visuomenininko, politiko, šou verslo dalyvio Aušrio Kriščiūno mirtį. Paaiškėjo detalės, kada bus galima su juo atsisveikinti.  „Dėl Aušrio Kriščiūno laidotuvių. Urna bus pašarvota „Rekviem“ laidotuvių namuose Kaune, birželio 29 d. nuo 18 val. Urna išnešama birželio 30 d., 15 val. Laidojama Romainių kapinėse, šeimos kape. Prašome pagerbti baltu žiedu“, – rašė Dangis Kriščiūnas. A. Kriščiūnui buvo 56-eri.
2024-06-28

Mirė Aušrys Kriščiūnas-Tynta

Mirė visuomenininkas, politikas, šou žvaigždė Aušrys Kriščiūnas-Tynta (1968-2024). Vyrui buvo 56-eri. Iš viešo gyvenimo jis jau kurį laiką buvo dingęs, naujienų portalo tv3.lt žiniomis, vyras sirgo onkologine liga. Apie tai bylojo ir įrašai jo socialiniuose tinkluose.  „Jau tradicija. Pradžioj pusryčiai tada tik kava“, – dar prieš metus rašė jis.  Apie vyro mirtį pranešė portalas Kauniečiams.lt.
134 2024-06-28

Staiga mirusios buvusios Alytaus vicemerės kolegos pranešė svarbią žinią

Birželio 25-ąją užgeso žinomos alytiškės, buvusos Alytaus miesto tarybos narės, vicemerės, aktyvios Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų Alytaus skyriaus narės Rimos Rakauskienės gyvybė. Visi ją pažinoję žmonės kviečiami atsisveikinti ir išlydėti velionę į paskutinę kelionę. Skelbiama, kur ir kada vyks atsisveikinimas R. Rakauskienė bus pašarvota birželio 28 d. (penktadienį), 15 val., laidojimo namuose „Skausmo užuovėja“ (Rūtų g. 65), 4-oje salėje. Šv.
2024-06-27

Mirė 36-erių grožio influencerė Farah El Kadhi: rasta jachtoje per atostogas

Mirė įtakinga grožio veikėja Farah El Kadhi nuo įtariamo širdies smūgio, būdama 36 metų. Žvaigždė mėgavosi atostogomis Maltoje ir buvo jachtoje, kai buvo rastas jos kūnas be sąmonės. Farah laikoma viena populiariausių įtakingųjų Tuniso veikėjų. Ji turi daugiau nei milijoną sekėjų „Instagram“ paskyroje ir savo mados prekės ženklą „Bazarbyfaf“. Incidentas įvyko birželio 17 d. Tunise gimusi žvaigždė buvo skubiai nugabenta į Mater Dei ligoninę Msidoje, kuri yra rytinėje salos dalyje.
2024-06-27

Mirė Giedrės Žičkytės mama Violeta Žickienė: skelbiama, kur vyks atsisveikinimas

Mirė režisierės Giedrės Žičkytės mama Violeta Žickienė. Šia žinia Giedrė Žičkytė pasidalijo „Facebook“ socialiniame tinkle. „Mylima mamyte, Tu išmokei mane mylėti šį pasaulį. Augau apsupta begalinės meilės. Ir Tavo šypsenos, kūrybiškumo, laisvės, dosnumo ir atviros širdies. Tu išmokei mane kurti.
197 2024-06-26

Liūdna žinia: mirė gerbiama Lietuvos lektorė

Gedulas Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultete – mirė ilgametė fakulteto darbuotoja, Socialinių mokslų fakulteto Ekonomikos katedros sekretorė ir lektorė Zita Zasimauskienė (1954-2024). Liūdna žinia apie netektį socialiniuose tinkluose Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetas pasidalijo birželio 22 dieną.
2024-06-26

Raseinių ir Pakruojo rajonuose rasti vos 30-metį perkopusių vyrų kūnai

Raseinių ir Pakruojo rajonuose antradienį rasti mirusių vyrų kūnai, paskelbė policija. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, 6 val. 16 min. Pakruojo rajone, Steigvilių kaime, namuose, rastas mirusio vyro (gim. 1994 m.) kūnas be išorinių sužalojimų. Anot policijos, 15 val. 27 min. Raseinių rajone, Užkalnių kaime, daugiabučio namo bute, rastas mirusio vyro (gim. 1992 m.) kūnas be išorinių smurto požymių.

Liūdna žinia: mirė nusipelnęs Lietuvos poetas

Svėdasų krašto muziejus pranešė liūdną žinią – po sunkios ligos mirė poetas, literatūrinių premijų laureatas Alfas Pakėnas (1953–2024). Birželio 21-ąją, pralaimėjęs kovą su sunkia nepagydoma liga, Amžinybėn iškeliavo poetas, publicistas, knygų leidėjas, muziejininkas, Vaižganto atminimo sergėtojas Vlado Šlaito ir Juozo Tumo-Vaižganto literatūrinių premijų laureatas A. Pakėnas.
2024-06-25

Marijampolėje ūkiniame pastate rastas vyro lavonas

Marijampolėje, ūkiniame pastate, rastas nežinomo vyro kūnas. Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienį, apie 11 val. 28 min., Paupio gatvėje, ūkiniame pastate, rastas mirusio nenustatytos tapatybės ir amžiaus vyriškos lyties kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-06-25

Užgeso 35-erių nuomonės formuotojos Sonios Camara gyvybė: pralaimėjo kovą su liga

Po pusantrų metų trukusios kovos su vėžiu mirė nuomonės formuotoja ir dviejų vaikų motina Sonia Camara. 35 ispanė Sonia Cámara buvo žinoma dėl to, kad savo „Instagram“ paskyroje 179 000 sekėjų dalijosi savo kasdienio šeimyninio gyvenimo vaizdais. Sambu liūdną žinią apie žmonos mirtį pranešė „Instagram“ ketvirtadienį, pasidalijęs jų vestuvių nuotrauka. „Atsiprašau. Pasiilgau visko... Neturiu žodžių“, – rašė vyras.
2024-06-25

Staiga mirė 37-erių influenceris: gerbėjai sukrėsti

Plius dydžio nuomonės formuotojas Edgaras Landaverde'as mirė sulaukęs vos 37 metų. Apie tai pranešė jo šeima 82 900 sekėjų turinčiame „Instagram“ tinkle. „Tai skaudi žinia šeimai, bet mes ją skelbiame viešai visai žiniasklaidai: mūsų mylimas „Callejas 503“ paliko šį pasaulį“, – komentavo jo šeima. „Dėkojame kiekvienam iš jūsų už meilę ir palaikymą, kurį jam rodėte“, – pridėjo jie. Atskirame pranešime jo šeima taip pat paprašė jo sekėjų prisijungti prie jų ir dalyvauti paminėjime.
2024-06-24

Tragiškai žuvo „Karibų piratų“ aktorius Tamayo Perry

Užpultas ryklio žuvo ketvirtosios „Karibų piratų“ dalies aktorius Tamayo Perry, rašo „Sky news“. Jam buvo 49-eri. Aktorių užpuolė ryklys Jį ryklys užpuolė Havajuose.   Apie incidentą pranešė žmogus, kuris teigė matęs vyrą, kuriam, kaip atrodė, įkando ryklys. Gelbėjimo tarnybos į įvykio vietą atvyko prieš pat 13 val. vietos laiku. Gelbėtojai vandens motociklu pargabeno T. Perry į krantą, o medikai konstatavo mirtį. T. Perry paskutiniu metu dirbo gelbėtoju.
2024-06-24

17-metis mirė suvalgęs keptą kiaušinį: tėvų skausmui ribų nėra

„Mano žmona, dalyvavusi religinės mokyklos Sungai Cincin programoje, parsivežė keptų bihun (vermišelių) ir keptų kiaušinių. Mes (penkiese) tai suvalgėme“, – pasakojo Kuala Lumpur, kurio 17-metis sūnus mirė, kaip manoma, apsinuodijęs maistu. Kuala sakė, kad jis, jo žmona ir sūnus valgė keptus kiaušinius, o jų dvi dukterys valgė tik keptą bihun. Jis sakė, kad sūnus suvalgė tris keptus kiaušinius ir netrukus po to jiems visiems trims pradėjo skaudėti skrandį, rašoma nst.com.my.
2024-06-23

Šeštadienį Lietuvoje rasti 5 žmonių lavonai

Šeštadienį Lietuvoje rasti 5 žmonių lavonai, praneša Policijos departamentas.  Telšiai Šeštadienį Telšiuose rastas mirusio vyro kūnas. Kaip pranešė Šiaulių apskrities policija, 14.33. val. Telšiuose, Tryškių gatvėje, namo kieme rastas 1944 metais gimusio vyro kūnas be išorinių sužalojimų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Kelmės rajonas Kelmės rajone šeštadienį rastas mirusios moters kūnas.

Nemenčinėje rastas mirusios moters kūnas

Vilniaus rajone, Nemenčinėje šeštadienį rastas mirusios moters kūnas. Kaip pranešė Policijos departamentas, 1966 metais gimusios moters kūnas aptiktas apie 16 val. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-06-23

Artėjančią mirtį išduoda šie ženklai: kiti apie tai nežino

Visi žino, kad jų laikas šiame pasaulyje yra suskaičiuotas. Tačiau kartais tai, kad artimasis artėja prie mirties slenksčio, gali išduoti keli ženklai. Kai kurie iš jų pasireiškia itin dažnai, todėl pateikiame jums dažniausius iš jų, rašoma webmd.com. Kvėpavimo pokyčiai Jei žmogus yra mažiau aktyvus, vadinasi, jam reikia mažiau deguonies. Galite pastebėti, kad jūsų artimas žmogus kvėpuoja negiliai, o tarp kiekvieno įkvėpimo praeina vis daugiau laiko.
2024-06-22

Katažina Zvonkuvienė išgyvena skaudžią netektį: mirė mama

Mirė atlikėjos Katažinos Zvonkuvienės mama Halina Nemycko. Velionei buvo 78-eri.  Skaudžią žinią pranešė Laidojimo paslaugų centras socialiniame tinkle „Facebook“.  Skelbiamos atsisveikinimo detalės „Su giliu liūdesiu pranešame, kad šiomis dienomis užgeso HALINOS NEMYCKO (1946-2024) gyvybė. Nuoširdžiai užjaučiame artimuosius ir visus, kam Halina buvo artima ir brangi.
3562 2024-06-22

Liūdna žinia: mirė mylima Lietuvos mokytoja

Birželio 18 dieną po sunkios ligos mirė ilgametė Vilniaus pradinio ugdymo mokytoja Violeta Janulionienė. Žinią apie netektį pranešė mokyklos bendruomenė. Kartu su pranešimu apie netektį paaiškėjo ir kada bus galima atsisveikinti su mokytoja.  Pasidalijo žinia Savo „Facebook“ puslapyje Vilniaus „Atžalyno“ mokykla-darželis pasidalij pranešimu apie mokytojos netektį. Jie taip pat pridėjo, kada vyks atsisveikinimas su mylima pradinio ugdymo mokytoja.
2024-06-21

Mirė „Bado žaidynės“ aktorius Donaldas Sutherlandas

Mirė aktorius Donaldas Sutherlandas. Jis buvo tokių filmų kaip „Bado žaidynės“ ir „Gyvulių namai“ žvaigždė. Donaldas mirė sulaukęs 88 metų po ilgos ligos. 2017 m. garbės „Oskaro“ laureatas taip pat yra „Emmy“ laimėtojo „24“ ir „Designated Survivor“ aktoriaus Kieferio Sutherlando tėvas ir CAA žiniasklaidos finansų veteranas Roegas Sutherlandas.
2024-06-20

Mirė Mardžę iš „Simpsonų“ įgarsinusi aktorė: kolegos reiškia užuojautą

Sulaukusi 81 metų mirė nemažai filmų įgarsinusi žinoma aktorė Nancy MacKenzie, Lotynų Amerikoje geriausiai žinoma kaip serialo „Simpsonai“ veikėjos Mardžės Simpson balsas. Žinią apie jos mirtį „Instagram“ tinkle paskelbė jos kolegės Patricia Acevedo ir Claudia Motta, kurios ispanų kalba rodomame animaciniame seriale įgarsino Lizą ir Bartą, rašo digitalspy.com.
2024-06-20
Į viršų