Vyras apgaulę nuo žmonos slėpė 20 metų – viską išdavė vestuvinis žiedas

Keistame vaizdo įraše matoma, kaip mokytoja ginčijasi su savo vyru, su kuriuo yra susituokusi jau 20 metų, nes jos mokinys paaiškino, kad jo dovanotas žiedas su deimantu – netikras.

Vaizdo įraše mokiniai mokytojos klausia, ar savo nešiojamą deimantų tikrinimo aparatą gali išbandyti su mokytojos prabangiai atrodančiu žiedu su deimantu. Mokytoja mielai sutinka ir duoda mokiniams savo žiedą, sakydama, kad jis jai – labai ypatingas:

„Tai ypatingas deimantas, mes su vyru susituokę jau 20 metų.“ – sako mokytoja, kai mokinys tuo tarpu aparatu tikrina žiedą.

Po kelių nepatogios tylos akimirkų, aparatas dar vis neišleidžia nė garso, o tai reiškia, kad deimantas – netikras, rašoma dailystar.co.uk

„Jis turėtų supypsėti.“ – paaiškina mokinys, o aparato ekranėlyje rodyklė taip ir nepakyla virš trijų žymės tankumo skalėje. Mokinys tada nusiminusiai mokytojai paaiškina, kad tai – paprasčiausias stiklas, ir klausia:

„Sakote, kad esate susituokusi jau 20 metų? Nemeluosiu, manau, kad šitas deimantas – netikras.“

Toliau vaizdo įrašas peršoka į mokytoją, vėliau sėdinčią klasėje prie stalo ir telefonu klausinėjančią savo vyro apie žiedą – mokiniai paslapčia ją filmuoja iš tolo.

Mokytoja telefonu šaukia: „Tu žinojai, kad jis netikras? Ir vis tiek man jį padovanojai po 20 metų? Tai taip su manimi elgiesi?“

Iš tolesnio pokalbio paaiškėja, kad mokytoja atšaukia tą vakarą su vyru turėtus planus ir panašu, kad vyras yra pakliuvęs į rimtą bėdą. Pastebėjusi, kad mokinys ją vis dar filmuoja, mokytoja sušunka: „O tu, nešdinkis!“

REKLAMA

Šis vaizdo įrašas žaibiškai išplito internete, kai juo savo „TikTok“ paskyroje pasidalino „@DiamondTesterKid“ pasivadinęs naudotojas – daugelis žmonių juokavo, kad jo misija „sugriauti šeimą“ pavyko.

„Įsivaizduok, jei gyveni santuokoje 20 metų, o tada kažkas viską sugadina deimantų tikrinimo aparatu.“

Deimantų tikrinimo aparatai – tai nešiojami įrenginiai, kurie per akmenis perleidžia šilumos arba elektros energiją ir taip nustato, kiek tikėtina, jog tai – tikras deimantas. Tikri deimantai yra gaminami iš suspaustos anglies ir pasižymi išskirtinėmis cheminėmis savybėmis.


Rašyti komentarą...
S
Sakai
2020-11-10 18:28:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
O prie ko ji? Juk ne Deimante esme o vyro apgaulėje, jeigu meluoja čia tai kas žino kur dar jis apgaudinėja
Atsakyti
-6

J
Jonas
2020-11-10 18:21:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar tikri deimantai gaminami?
Atsakyti
-3

O
Oi
2020-11-11 05:36:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ns o kas is to, kam geriau pasidare finale?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų