mokytoja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mokytoja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mokytoja“.

Teismas atmetė moksleivius žeminusios mokytojos skundą: iš darbo ji atleista pagrįstai

Kauno apylinkės teismas atmetė buvusios Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos mokytojos R. N. ieškinį, kuriuo ji prašė teismo dėl jos nušalinimo iš darbo iš mokyklos priteisti darbo užmokestį už pravaikštos laikotarpį bei 3 tūkst. neturtinės žalos, taip pat išreikalauti iš gimnazijos su ginču susijusius dokumentus. Teismas įvertino, kad mokytoja buvo atleista pagrįstai, o jos elgesys su mokiniais buvo neleistinas ir pažeidžiantis numatytus reikalavimus.
Aktualijos 2024-05-29

Mokykloje staiga mirė nėščia mokytoja: šeimos skausmui ribų nėra

Kovo 8 dieną, 29-erių vaikelio besilaukianti mokytoja mirė mokykloje, likus keturioms savaitėms iki numatyto gimdymo termino. Amerikietė Courtney Fannon ir jos negimusi mergaitė Hadley Jaye mirė po to, kai specialiojo ugdymo mokytoja, likus mėnesiui iki numatyto termino, nugriuvo klasėje pamokų metu. Courtney, Kendalo centrinės mokyklos Ročesteryje, Niujorko valstijoje, specialiojo ugdymo mokytoja, kovo 8 dieną buvo rasta nereaguojanti savo klasėje.
2024-03-23

Liūdna žinia: po sunkios ligos mirė mylima Lietuvos mokytoja

Klausučių mokyklos bendruomenės centras savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino liūdna žinia – mirė mylima Jurbarko rajono Klausučių mokyklos mokytoja Aldona Danilevičiūtė (1954-2024). Klausučių mokyklos bendruomenė „Facebook“ pranešė, kad gerbiamos ir mylimos mokytojos gyvybė užgesio vasario 16 dieną, po sunkios ligos. Mirė mylima mokytoja Gedintys bendruomenės nariai pagerbė mirusios mokytojos atminimą skirdami jautrius žodžius.
2024-02-20

Mirė mylima mokytoja: bendruomenė gedi

Skaudi žinia – mirė mylima Metelių mokytoja Valda Vitkauskienė. Ne vieno atmintyje liks ir velionės austos juostos. Liūdna žinia socialiniuose tinkluose pasidalino Metelių biblioteka. Mylimai mokytojai skyrė jautrius žodžius Mylimos mokytojos gedinti bendruomenė pasidalino prisiminimais apie V. Vitkauskienės darbus ir skyrė jautrius žodžius. „Mirtis – tai slenkstis, bet ne pabaiga, Brangiausi žmonės eina ir palieka... Tačiau nuo jų nusidriekia šviesa, Ir atminty gyvi išlieka.
2024-02-05

Pamačius, ką mokytoja padarė su dukros plaukais, mamą ištiko šokas: kreipiasi į visus

Mama labai supyko, kai atėjusi pasiimti dukros iš mokyklos pamatė, ką su ja padarė – mokyklos padėjėja be leidimo pakeitė jos jauniausios dukros šukuoseną. Prieš išleisdama dukrą į mokyklą, ji surišo jos storus banguotus plaukus į dvi aukštas kaseles, kurios, kaip tikėjosi, atlaikys visą dieną mokykloje. Tačiau nuvykus pasiimti dukrą mama suglumo pamačiusi, kad penkiametė grįžo su visai kitokia šukuosena.
2024-02-03

Vilnietę šokiravo mokytojos elgesys: teko dukrą perrašyti į kitą mokyklą

8-erių mergaitės mama Lina (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomas) kreipėsi į naujienų portalą tv3.lt su pagalbos prašymu – mergaitė bijojo eiti į mokyklą, nes jos mokytoja rėkia ant jos ir klasės draugų bei vadina juos žeminančiais žodžiais. Lina dukrą perrašė į kitą mokyklą, tačiau bijo to, kas laukia ten likusių vaikų: „Tiesiog, nežinau kaip sustabdyti šią betvarkę, nes visi vaikai skundžiasi, tačiau ne visi tėvai kovoja už savo vaikus.“ Lina pasakoja, kad Vilniaus rajono Nemėžio Šv.
2024-01-24

Mirė mylima vokiečių kalbos mokytoja

Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje – gedulas. Mirė ilgametė mokytoja Vanda Rimkienė (1936-2024), mokiusi vokiečių kalbą. Liūdna žinia apie netektį socialiniuose tinkluose pasidalino Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinys. Mylimos mokytojos gedinti bendruomenė skyrė velionei jautrius ir šiltus žodžius. „IN MEMORIAM Norėjau būti mažesnė už akmenį, kad skausmas mane aplenktų. Norėjau būti aukštesnė už kalnus, kad džiaugsmas mane lankytų.
2024-01-22

Mokytoja Veronika stebina atostogų vaizdais: internautai piktinasi, kodėl keliauja per mokslo metus

Veronika Naumova – puikiai atpažįstama jauna mokytoja, kuri dažnai dalijasi šmaikščiais mokyklos gyvenimo įrašais savo socialiniuose tinkluose. Šiuo metu moteris leidžia laiką Kenijoje, o kelionę įvardija ne tik kaip poilsinę, bet ir darbo. Veronika dalijasi, jog sulaukė šimtų žinučių iš žmonių, nesuprantančių, kaip mokytoja gali keliauti per mokslo metus.
58 2024-01-17

Mirė gerbiama matematikos mokytoja

Mirė mažeikietė matematikos mokytoja Palmira Kučinskaitė (1961-2024). „Sausio 15 d. saulė tekėjo įprasta jai tvarka, tačiau gyvenimas ant jos aukuro šiandien paaukojo širdį... Šiandien netekome savo buvusios kolegės, daugeliui draugės, geros matematikos mokytojos ir gero, mylėjusio visas gyvenimo spalvas, žmogaus – Palmiros Kučinskaitė. Su dideliu liūdesiu ir skausmu tenka kalbėti apie šią netektį, nes yra žmonių, kurie visada lieka – net išėję.
2024-01-16

Liūdna žinia: mirė mylima Lietuvos visuomenininkė

Širvintų rajono Gelvonų gimnazija pasidalino skaudžia žinia savo socialinio tinklo „Facebok“ paskyroje – mirė visuomenininkė, mokytoja Daiva Taučiuvienė. „Netekome puikios mokytojos, kolegės, auklėtojos, visuomenininkės Daivos Taučiuvienės“, – su liūdesiu rašoma pranešime. Pasidalino jautriais žodžiais „Mirtis – tai yra nieko. Tai neįskaitoma. Ji tik paslydo į kitą kambarį. Nieko neįvyko. Viskas lieka lygiai taip, kaip buvo.
2024-01-16
REKLAMA
REKLAMA

Atleista Vilniaus darželio pedagogė, pavadinusi lietuvių kalbą „šunų kalba“

Lietuvių kalbą „šunų kalba“ pavadinusi Vilniuje veikiančio darželio „Žiburėlis“ pedagogė abipusiu sutarimu palieka darbą, pirmadienį pranešė nacionalinio transliuotojo LRT naujienų portalas. „Socialiniuose tinkluose išplitęs darželio „Žiburėlis“ pedagogės komentaras visiškai nepriimtinas ir nepateisinamas. Šiandien lopšelio-darželio pedagogų taryboje buvo aptartas mokytojos elgesys.

Liūdna žinia: mirė nusipelniusi Lietuvos visuomenininkė

2023 metų gruodžio 29 d. Anapilin iškeliavo Kėdainių krašto anglų kalbos pedagogė, viena iš unikalios Kėdainių kalbų mokyklos pradininkių Milda Marija Bernadišienė. Milda Marija Bernadišienė gimė 1942 m. rugsėjo 2 dieną Kėdainių rajone, Lomeikiškių kaime. 1959 m. įstojusi į tuometinio Vilniaus pedagoginio instituto Užsienio kalbų fakultetą, 1964 m. įgijo anglų kalbos vidurinės ir vokiečių kalbos aštuonmetės mokyklos mokytojos specialybę.
2024-01-02

Mokytoja peržengė ribas: užsiėmė nepadoriu elgesiu su nepilnamečiais mokiniais

Buvusi mokyklos mokytoja buvo suimta. Jei kaltinimai pasitvirtins, jai teks ilgai praleisti už grotų. Mokytoja nebedirba mokykloje, kurioje, kaip teigiama, buvo įvykdyti nusikaltimai. Mokytoja dirbanti Cassidy Kraus buvo apkaltinta seksualiniu išnaudojimu, dviem kaltinimais dėl gašlių veiksmų su vaiku ir trimis kaltinimais dėl nepadorios medžiagos dalijimosi su nepilnamečiais, skelbia dailystar.co.uk.
2023-12-23

Mirė nusipelniusi Lietuvos mokytoja

Gruodžio 13 dieną mirė ilgametė Radviliškio lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Sofija Adomaitienė, kurį laiką dirbusi Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja, metodininke. Apie skaudžią netektį pranešė Radviliškio rajono savivaldybė, skyrusi velionei šiltus rašytojo Broniaus Radzevičiaus žodžius. „Laikas nelaukia, pralekia. Tai, dėl ko dabar kremtiesi, taps niekai. Gera daryk. Iš kiekvieno mirksnio imk, kiek gali paimti. Visa paimk.
2023-12-15

Tai, ką garliaviškė daro dėl mokinių, pribloškia net visko mačiusius: parodė visiems

Aistė Gudžiūnienė antrus metus dirba pradinių klasių mokytoja Garliavos Adomo Mitkaus mokykloje. Prieš tai 13-a metų vaikų darželyje dirbusi moteris, savo jėgas panoro išbandyti mokytojo profesijoje. Dabar moteris kiekvienais metais, įvairių švenčių proga puošia kabinetą įspūdingomis dekoracijomis ir moko vaikus svarbiausių vertybių.   A. Gudžiūnienė vasarą atostogaudama sugalvojo, kad nori dirbti mokykloje.
2023-12-14

Mirė mylima Alytaus mokytoja

Alytaus „Šaltinių“ progimnazijoje šiandien niūri diena. Jų bendruomenė patyrė netektį – eidama 57-uosius  metus mirė Dalia Vičkačkaitė. Moteris ilgus metus progimnazijoje dirbo tikybos mokytoja. Progimnazijos socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje paskelbta, kad mokytoja mirė ankstų gruodžio 8 dienos rytą.
2023-12-08

Šokiruojantis mokytojos elgesys – išvadino karve ir grasino sumušti mokinę: „Kai kirsiu aš tau“

Dar vienas šokiruojantis vaizdas mokykloje. Kauno Juozo Grušo meno gimnazijoje užfiksuota, kaip gimnazijos mokytoja rėkia ant mokinės, vadina ją karve ir grasina sumušti. Nepilnametę aprėkusi mokytoja dėstė etiką, buvo socialinė pedagogė ir turėjo auklėtinių klasę. Iš vaizdo įrašo galima daryti prielaidą, kad ant mokinės ji supyko, nes ši nesistengia mokytis.  „Mokytis nereikia?“ – pakeltu tonu klausia pedagogė.

Mirė mylima vilnietė matematikos mokytoja

Vilniaus Pavilnio progimnazija su liūdesiu praneša skaudžią žinią – mirė ilgametė matematikos mokytoja Vida Malaiškienė. „Su liūdesiu pranešame, jog netekome savo buvusios kolegės, ilgametės matematikos mokytojos Vidos Malaiškienės“, – rašoma pranešime socialiniame tinkle „Facebook“. Atskleidė, kur bus galima atsisveikinti Visi norintys atsisveikinti ir pagerbti mokytoją, tai padaryti gali trečiadienį (lapkričio 29d) nuo 15.00 val. Pavilnio koplytėlėje, prie bažnyčios.
2023-11-28

Iš Pinskuvienės – liūdna žinia: „Nuoširdi užuojauta“

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė šeštadienį pranešė liūdną žinią – mirė žinoma Širvintų krašto mokytoja lituanistė Edita Rutkauskienė. Ž. Pinskuvienė apie netektį paskelbė socialiniuose tinkluose lapkričio 25-ąją. Mirusiai žinomai širvintiškei mokytojai Širvintų merė skyrė jautrius žodžius ir pareiškė užuojautą velionės gedintiems artimiesiems bei kolegoms.
112 2023-11-27

Nužudytos 58-erių pradinukų mokytojos Ritos gedi vaikai ir suaugę: ašaros liejasi upeliais

Savaitgalį Vilkyškių miestelį sukrėtė tragedija – bute rastas mirusios moters (gim. 1965 m.) kūnas su daugybinėmis smurto žymėmis, jos sutuoktinis žuvo avarijoje, automobiliui rėžusis į medį, jis įtariamas žmonos nužudymu. Visas miestelis ir mokyklos bendruomenė gedi nužudytos pradinių klasių mokytojos. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje ši savaitė prasidėjo slogiomis nuotaikomis, kurias pasėjo savaitgalį įvykusi nelaimė – nužudyta mylima pradinukų mokytoja.
2023-11-21

Paaiškėjo, kuo dirbo vyro nužudyta moteris Vilkyškiuose: bendruomenė sukrėsta

Savaitgalį Lietuvą sukrėtė žinia apie tragediją – Pagėgių savivaldybėje avarijos metu žuvus vyrui, tarnyboms bandant susisiekti su jo žmona, nuvykus į butą Vilkyškių miestelyje, rastas mirusios moters (gim. 1965 m.) kūnas su daugybinėmis smurto žymėmis, įtariamasis – avarijoje žuvęs vyras. Paaiškėjo, kad moteris dirbo Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje. Susisiekus su mokyklos administracija, patvirtinta, kad moteris dirbo mokykloje.
2023-11-20

Amerikietė, kurios šešiametis sūnus pašovė mokytoją, nuteista kalėti 21 mėnesį

Virdžinijos valstijoje moteriai, kurios šešiametis sūnus pašovė ir sunkiai sužeidė savo mokytoją, trečiadienį buvo skirta 21 mėnesio laisvės atėmimo bausmė dėl kaltinamo neteisėtu disponavimu šaunamuoju ginklu. Dejos Taylor  sūnus sausio 6 dieną į mokyklą atsinešė pistoletą ir pašovė pradinių klasių mokytoją. Mokytoja dėl rankos ir krūtinės sužalojimų dvi savaites praleido ligoninėje.
2023-11-16

Į Kėdainių mokyklą skubėjo pareigūnai – pranešta apie neblaivią mokytoją

Antradienį po 14 valandos Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Chemikų gatvėje esančioje Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijoje dirba neblaivi mokytoja.  Į įvykio vietą išskubėjo policijos pareigūnai. Jiems atvykus paaiškinta, kad mokytoja jau yra namuose. Mokymo įstaigos administracija patvirtino, kad mokytoja nušalinta nuo darbo ir bus atleista.

Šokiruojantys vaizdai: mokiniai pamokos metu necenzūriniais žodžiais išplūdo mokytoją, ragino „išjungti“

Socialinėje platformoje „TikTok“ paplito šokiruojantis vaizdo įrašas, kuriame Alytaus rajono Pivašiūnų gimnazijoje aštuntokas pamokos metu matematikos mokytoją išplūdo necenzūriniais žodžiais, lakstydamas po klasę imitavo, kad smūgiuoja jai į nugarą. Kiti mokiniai rėkė, keikėsi ir ragino „išjungti“ mokytoją. Alytaus rajono Pivašiūnų gimnazijos vadovė patvirtino apie šį incidentą ir šiuo metu yra teikiama pagalba mokytojai, mokiniams ir jų tėvams. Policija vykdo tyrimą.

Pratrūko mokytoja, kuri dirba neįsivaizduojamu krūviu, o gauna ašaras: „Jau per gerklę lenda“

Šalies pedagogams planuojant streiką dėl darbo užmokesčio didinimo, kai kurie mokytojai prabyla ir apie neadekvačiai didelį darbo krūvį bei keistą etatų apskaičiavimą. Utenos rajono mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Regina praėjusiais mokslo metais dirbo turėdama po 30 pamokų per savaitę didelėse klasėse ir po 6 pamokas per savaitę dviejų vaikų mokymui namuose, bet jai buvo suformuotas tik 1,25 etatas.

Živilė Pinskuvienė prabilo apie skaudų įvykį Širvintose: „Tai neišvengiamai pasieks viešumą“

Šios dienos popietę Širvintų rajono merės Živilės Pinskuvienės socialiniuose tinkluose nuskambėjo žinia apie mokinio sužalotą mokytoją. Teigiama, kad specialius poreikius turintis pradinių klasių mokinys mokytoją sužalojo taip, kad šiai prireikė skubios medikų pagalbos, įtraukti ir policijos pareigūnai.  Savo asmeninėje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje Živilė Pinskuvienė dalinasi: „Situacija, kuri neišvengiamai pasieks viešumą. Privalo pasiekti. Problemos, kurios auga.
50 2023-09-27

Mirė Tauragės gimnazijoje dirbusi mokytoja

Rugsėjo 16 dieną mirė buvusi „Versmės“ gimnazijos mokytoja, direktoriaus pavaduotoja Margita Bertulienė. M. Bertulienė Vilniaus pedagoginiame institute studijavo germanistiką. 2011 metais mokytoja buvo apdovanota Tauragės rajono garbės piliečio medaliu. Netekties valandą reiškiame nuoširdžią užuojautą velionės šeimai ir artimiesiems.
2023-09-22

Mirė gerbiama Šiaulių mokytoja

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos feisbuko puslapyje pasirodė liūdna žinia – mirė talentinga gimnazijos mokytoja Loreta Kundrotienė. Moteriai buvo 56-eri. Pasidaline skaudžia žinia gimnazijos bendruomenės atstovai socialiniame tinkle rašė: „2023 m. rugsėjo rytas išsivedė talentingą mokytoją Loretą Kundrotienę. Netekome darbštaus, kūrybingo, išradingo, linksmo, nuoširdaus, suprantančio, įkvepiančio žmogaus.
2023-09-21

Lietuvių kalbos mokytoja prieš penktadienio streiką: „Kartais atrodo, kad gyvenama keliuose paraleliniuose pasauliuose“

Nusivylę savo darbo sąlygomis, atlyginimais ir visuomenės požiūriu, mokytojai jau šį penktadienį, rugsėjo 15 d., pradės įspėjamąjį streiką. Tarp jų reikalavimų – mažinti mokinių skaičių klasėse, kelti atlyginimus ir gerinti darbo sąlygas. Mokytojų trūkumas Lietuvoje tampa vis opesnė problema. Kaip teigia Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) pirmininko pavaduotoja ir lietuvių kalbos mokytoja Lilija Bručkienė, situacija daugelyje regionų yra sudėtinga.

Panevėžiečiai pakraupo: jauna mokytoja išmetė Rugsėjo 1-osios gėles

Penktadienį, Rugsėjo 1-ąją, po pietų, socialiniuose tinkluose ėmė plisti nuotraukos, kuriose – panevėžietės mokytojos Rugsėjo 1-osios proga išmestos gėlės konteineryje. Moteris išplatinusi nuotraukas neslėpė apmaudo, jog tai – jaunos mokytojos elgesys. Gėlės iš širdies „Mieli mokinukai ir tėveliai! Perkate, nešate, dovanojate mokytojams gėles iš širdies.
2023-09-04

Išgirdusi, ką klasės tėvai dovanos auklėtojai, Sandra net prisėdo: „Kažkoks absurdas“

„Šiemet mano sūnus eis į pirmą klasę ir tiesą sakant, aš jau žinokite nebesuprantu tų šiuolaikinių mamų“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Sandra. Būsimų savo sūnaus klasiokų tėvus esu mačiusi tik vieną kartą prieš vasarą, kai mano būsima sūnaus mokytoja nusprendė padaryti bendrą susirinkimą. Pasirodė maloni, išsilavinusi ir empatiška moteris.
70 2023-08-24

Prestižinės profesijos pavargusi laukti mokytoja: iš algos gyventi neįmanoma – tenka plušėti ir užsienyje

Nuo šio rudens mokyklose – reformų metas: atsinaujins bendrosios ugdymo programos, o vienuoliktokai ruošis tarpiniam pasiekimų patikrinimui. Nedingo ir pažadas iki 2025 metų mokytojo profesiją paversti prestižine. Tačiau realybė – kitokia. Dalyje mokyklų neužtenka nė vadovėlių, o iš savo algos neišgyvenantys mokytojai vasaromis uždarbiauja užsienyje.  36-erius metus nedidelėje kaimo mokykloje Kelmės rajone dirbanti geografijos mokytoja jau 15 metų vasaromis uždarbiauja užsienyje.

Mirė gerbiama Lietuvos mokytoja

Gedulas Kalvarijos meno mokykloje – mirė ilgametė mokyklos mokytoja Ilona Mockevičienė. „Skaudžiai žinia apie netektį Kalvarijos meno mokykla pasidalino socialiniuose tinkluose.  Netekome mylimos kolegės ir bendražygės, talentingos mokytojos, bendruomenės narės Ilonos Mockevičienės. Ilsėkis ramybėje, miela Ilona!  Skaudžią netekties valandą nuoširdžiai užjaučiame artimuosius. Imam gėlą širdin ir dalinam perpus, gal maža dalele ji lengvesnė Jums bus“, – rašoma feisbuke.
78 2023-07-12

Plaučių vėžiu susirgusi 49-erių mokytoja įvardijo simptomus: įsidėmėkite

Mokytojai Natašai Loveridge diagnozuotas ketvirtos stadijos plaučių vėžys. Niekada nerūkiusi moteris skleidžia žinią, kad jei turite plaučius, galite susirgti plaučių vėžiu. „Plačiai paplitusi klaidinga nuomonė, kad plaučių vėžys yra tik rūkalių liga, dažnai trukdo laiku nustatyti diagnozę tūkstančiams sergančiųjų“, – perspėja nepagydoma liga serganti pacientė. Nataša Loveridge dėl pakitusio kvėpavimo kreipėsi į gydytoją ir išgirdo sukrečiančią diagnozę – plaučių vėžys.
2023-07-11

Astra Astrauskaitė prisiteisė 5 tūkst. eurų – ji buvo neteisėtai atleista

Aktyvi antivakserė ir protestuotoja prieš valdžią, įtariama riaušių prie Seimo organizavimu mokytoja Astra Genovaitė Astrauskaitė laimėjo teismą dėl neteisėto atleidimo iš darbo mokykloje – priteisė mažiausiai 5 tūkst. eurų.  Protestus ir mitingus Vilniuje rengti mėgstančiai protestuotojai, bei riaušių prie Seimo organizavimu kaltinamai mokytojai A. G. Astrauskaitei Vilniaus apylinkės teismas priteisė mažiausiai 5 tūkst. eurų už priverstinę pravaikštą.

Lietuvė paminėjo įspūdingą sukaktį: atšventė 103-ąjį gimtadienį

Ne veltui sakoma, kad po mamos ir tėčio, svarbiausias asmuo gyvenime yra pirmasis mokytojas, kuris išmokė ne tik raityti sąsiuvinyje raides ar skaičiuoti, bet ir suteikė pirmąsias išmintingas gyvenimo pamokas. Sveikindama savo pirmąją mokytoją su įspūdinga sukaktimi, 103-uoju gimtadieniu, Seimo narė Rima Baškienė jai skyrė jautrius žodžius.
475 2023-06-30

Mokytoja atskleidė bjauriausią vaiko vardą, kokį yra girdėjusi per savo karjerą

Kai kurie tėvai perduoda vardus savo vaikams iš kartos į kartą, kiti pasirenka būti „unikalūs“ ir sugalvoja pačius keisčiausius vaikų vardus vien tam, kad jie išsiskirtų iš kitų. Tačiau tai ne visada pavyksta padaryti pagal planą, nes vietoj to, kad užaugę vaikai džiaugtųsi savo išskirtiniais vardais, dažnai jie pyksta ant savo tėvų dėl išrinktų pačių keisčiausių vardų.
2023-06-18

Garsios mokytojos Veronikos vestuvės atima žadą: sulaukė ypatingos vyro dovanos

Sausio mėnesį Maldyvuose amžiną meilę mylimam vyrui prisiekusi garsioji mokytoja Veronika Naumova–Kazilionė išgyvena gražiausias akimirkas. „Laiminga ir įsimylėjusi“, –  prisipažįsta esanti ji, kai pasiteiraujame, kaip gyvena pirmuosius mėnesius po vestuvių. Vestuvių diena buvo ypatinga  Ir nors moteris, prasidėjus vasarai, savo darbuose ir toliau sukasi lyg voverė rate, vis tik ji randa laiko ir savo mylimam vyrui, su kuriuo susituokė dar žiemą Maldyvuose.
2023-06-16

Mokytojo padėjėjos darbas pakibo ant plauko: aptikti vaizdai nieko gero nežada

Vieniša mama Ava James (35 m.), taip pat žinoma kaip „Dommy Mommy“, kovoja, kad išsaugotų mokytojo padėjėjos darbą „Terry Fox“ vidurinėje mokykloje. Visai neseniai Kanados mokyklos vadyba išsiaiškino apie jos papildomą veiklą. Buvo nustatyta, kad ji turi paskyrą „OnlyFans“, kurioje reguliariai lankosi ir viešina suaugusiems skirtus kadrus, skelbė dailystar.co.uk.
68
2023-05-31

Liūdna žinia: mirė mylima Lietuvos mokytoja

Skaudi žinia pasiekė Mažeikių bendruomenės narius – mirė ilgametė, visų mylima Mažeikių „Gabijos“ gimnazijos mokytoja Stefa Šapienė. Paskutinį „sudie“ ištarė ir jautrius žodžius skyrė gimnazijos senjorų draugijos nariai. Jautriais atsisveikinimo žodžiai Mažeikių „Gabijos“ gimnazijos senjorų draugijos nariai pasidalino „Facebook“ anketoje: „Išeina amžinybėn mūsų mokyklos kūrėjai, senbuviai.
113 2023-05-29

Skaudi žinia: mirė mylima Pakruojo mokytoja

Rozalimo miestelio, Pakruojo rajone, bendruomenė pasidalino skaudžia žinia – mirė ilgametė mylima mokytoja, miestelio istorijos žinovė Vanda Vaidotienė (1928-2023). Apie netektį socialiniuose tinkluose pranešta šeštadienį, liūdna žinia pasidalino Rozalimo miestelio bendruomenė.
199 2023-04-24

Negalėjo patikėti savo ausimis: paauglę dėl suknelės išvarė iš mokyklos

Karis Wilson iš Kanados vidurinę mokyklą baigė mokydamasi namuose, nes nepanoro grįžti, kai buvo išsiųsta namo dėl aprangos, dėl kurios mokytojas pasijuto „nepatogiai“. Karis Wilson, kuriai dabar 19 metų, iš mokyklos buvo išsiųsta namo 2021 metų vasarį, kai jos vilkėti drabužiai privertė vyrą mokytoją pasijusti nepatogiai. Kita mokytoja pakomentavo, kad mokinės apranga jai priminė apatinį trikotažą.
59 2023-03-30

Prabilo skandalą sukėlusią mokytoją atleidęs Alytaus mokyklos vadovas: paaiškino, kodėl taip padarė

Pirmadienį vienos Alytaus mokyklos mokytojai buvo paskutinė darbo diena. Nors ugdymo įstaigos vadovui ji pateikė pažymą, jog praėjusį penktadienį darbe buvo blaivi, tačiau išaiškėjus aplinkybėms – su pedagoge atsisveikinta. Pirmadienį vienos Alytaus mokyklos mokytojai buvo paskutinė darbo diena. Nors ugdymo įstaigos vadovui ji pateikė pažymą, jog praėjusį penktadienį darbe buvo blaivi, tačiau išaiškėjus aplinkybėms – su pedagoge atsisveikinta.
2023-03-29

Paaiškėjo galimai neblaivios į darbą atėjusios Alytaus mokytojos likimas

Praėjusios savaitės penktadienį nuskambėjo žinia apie Alytuje galimai neblaivią darbo vietoje pasirodžiusią mokytoją. Tą pačią dieną mokytoja buvo atleista nuo pamokų vedimo, jai liepta per valandą pasitikrinti girtumą. Šiandien paaiškėjo žinia, kad pateikus paaiškinimą, mokytoja pati priėmė sprendimą pasitraukti iš darbo.
2023-03-28

Alytiškius šokiravo mokytojos elgesys: „Atvyko tokia girta, kad vos pastovėjo ant kojų“

Į AlytusPlius.lt redakciją kreipėsi vienos iš Alytuje esančių mokyklų tėvai, kurie teigė pašiurpę dėl penktadienį galimai neblaivios mokytojos elgesio. „Vaikai papasakojo, kad mokytoja į mokyklą atvyko tokia girta, kad vos pastovėjo ant kojų.Tuo metu vyko pamoka, bet kelios klasės turėjo laisvą pamoką ir buvo koridoriuje. Vaikai pasakojo, kad užėjo pavaduotoja ir neblaivią mokytoją greitai nusivedė į kabinetą. Pamokos pas šią mokytoją penktadienį nevyko, vadovybė pranešė, kad mokytoja susirgo.

Prancūzijos prokurorai apkaltino moksleivį, nudūrusį mokytoją

Prokurorai apkaltino 16-metį moksleivį žmogžudyste po to, kad jis šią savaitę pietvakarių Prancūzijoje per pamoką peiliu mirtinai padūrė savo ispanų kalbos mokytoją, penktadienį pranešė jo advokatas.
2023-02-24

Išpuolis Prancūzijos mokykloje: mokinys padūrė mokytoją

Pietvakarių Prancūzijoje trečiadienį žuvo vienos mokyklos mokytoja, kurią per pamoką peiliu užpuolė mokinys, pranešė prokuroras. 52 metų ispanų kalbos mokytoja vedė pamoką Sen Žan de Liuzo mokykloje, kai mokinys ją užpuolė peiliu. Įvykio vietoje jai buvo suteikta skubi pagalba, tačiau Bajonos prokuroras Jerome'as Bourrier naujienų agentūrai AFP sakė, kad ji mirė nuo sužalojimų. Jis pridūrė, kad 16-metis moksleivis buvo sulaikytas.
2023-02-22

Mokytoja neteko darbo dėl nutekintų erotinių vaizdo įrašų: save atrado kitoje srityje

Gamtos mokslų mokytoja Samantha Peer neteko darbo, kuomet paaiškėjo, kad ši mokykloje filmuoja savo erotinius vaizdo įrašus ir juos viešina internete. Nepaisant to, dabar ji save realizuoja kitoje sferoje. Samantha Peer, kuri buvo priversta atsistatydinti iš gamtos mokslų mokytojos darbo po to, kai savo mokykloje nufilmavo suaugusiesiems skirtą turinį, atskleidė, kad dabar turi „tiek daug sekso“, kai filmuoja vaizdo įrašus savo gerbėjams, skelbė dailystar.co.uk.
2023-02-15

Šeima sukrėsta: 19-metė mokytoja iš Anglijos staiga sukniubo ir mirė

19-metė anglė vaikų plaukimo mokytoja, kurią kiti apibūdina kaip „malonią ir rūpestingą“ merginą ir „pavyzdingą darbuotoją“, mirė staiga sustojus širdžiai. Mia Jennings padėjo šimtams vaikų išmokti plaukti vietiniame baseine, esančiame „Macclesfield“ laisvalaikio centre, Češyro mieste, rašo mirror.co.uk.
120
2023-01-30

Garsioji mokytoja Veronika susituokė Maldyvuose: vaizdai atima žadą

Naujieji metai garsiajai mokytojai Veronikai Naumovai prasidėjo nepamirštamai. Moteris jau kurį laiką gyveno maloniomis vestuvių laukimo nuotaikomis ir pagaliau sumainė aukso žiedus. Nuostabi šventė įvyko Maldyvuose, moteris su mylimuoju susituokė sausio 23-ąją. Simboliška, mokytoja Veronika prieš kelerius metus, per pandemiją, išgarsėjo būtent nuotolinėmis pamokomis, kurias vedė iš Maldyvų.
2023-01-24
Į viršų