Šie vaikų vardai yra uždrausti: tėvų originalumui nėra ribų

Vienas iš smagių dalykų laukiantis vaiko yra galvoti jam vardą. Kai kurie žmonės suka tradicijų keliu ir renkasi vardą, kurį turėjo jų seneliai ar proseneliai. Kitiems labiau patinka išrinkti originalius vardus. Ir nors originalūs vardai atrodo gera išeiti, kai kurie tėvai tampa per daug kūrybingi.

Pasaulyje yra kelios šalys, turinčios ar anksčiau turėjusios vardų teikimo įstatymus. Šie įstatymai riboja vardus, kuriuos tėvai gali duoti savo vaikams. Pavyzdžiui, Danijoje tėvai turi pasirinkti vardą iš patvirtintų sąrašo, o keliose šalyse galioja įstatymai, kuriuose teigiama, kad kūdikio vardas negali įžeisti ar neigiamai paveikti vaiko. Kai kurie žmonės visame pasaulyje savo vardų kūrimo procese tapo gana kūrybingi, todėl šie vardai buvo uždrausti:

BRFXXCCXXMNPCCCCLLLMMNPRXVCLMNCKSSQLBB11116. Taip, tai yra vardas ir jo ištarimas gali būti sudėtingas. Švedų pora norėjo savo vaiką pavadinti šiuo vardu, tačiau valdžia neleido to padaryti. Tiesa, pasak tėvų šio vardo tarimas iš tikrųjų yra labai paprastas – Albin.

Talula Does The Hula From Hawaii. Užjaučiame vargšę mergaitę iš Naujosios Zelandijos, kuri su šiuo vardu turėjo gyventi net 9 metus. Mergaitė patyrė labai daug patyčių dėl savo vardo, kol galiausiai jis buvo uždraustas. Taip pat Naujoje Zelandijoje buvo uždrausti šie vardai: Anal, Mafia No Fear, 89 ir Sex Fruit.

Chow Tow. Malaizijoje kai kurie žmonės savo vaikus vadindavo „Chow Tow“, kuris reiškia „Smirdanti galva“. Kodėl apskritai tėvai norėtų taip vadinti savo vaikus?


Rašyti komentarą...
D
Diana
2020-11-01 20:10:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir Lietuvoj yra pilna nenormalių,kvailų vardų,Pvz.,kai išgirdau vardą Skolastika,pagalvojau,ko apsirūkę buvo tėvai,kad mergaitei sugalvojo tokį vardą. Ir dar pastebėjau,kad kuo mažiau išsilavinę tėvai,tuo kvailesniu vardu vaiką pavadina.Matyt galvoja ,kad mandru vardu kompensuos savo proto trūkumą.O kenčia tai vaikas.
Atsakyti
-13

.
...
2020-11-01 22:41:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar neužmirškite ,,puikių" lietuviškų vardų-Žertvydė,Kaspisija, Mantryda, Prudencijus,Fekalija,Helminta. Durniai tėvai taip pasmerkia savo vaikus amžinoms patyčioms.
Atsakyti
-6

K
Ke
2020-11-02 11:15:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išsilavinimo trūkumas būtų manyti, kad Skolastika arba Scholastika yra tėvų išmislo vaisius. Tai yra lotynų k. Kilmės senovinis vardas reiškiantis "mokinė" arba "retorikos menas". Bažnytinis vardas nes yra ir šv. Skolastika. Buvęs populiarus 19a. -20a. Pradžioje. Žinot 20 a. Pradžioj buvo ir vardas Potencija jeigu ką.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų