Naujausias Šulijos horoskopas: sužinokite, ką žada žvaigždės

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos prognozėmis naujai savaitei. Sužinokite, kas laukia jūsų. 

Naglis Šulija (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Avinas. Tikėtina, kad nestigs nedidelių darbų, greitai tvarkomų reikalų, taip pat pareigų vykdymo. Visko reikės imtis iš eilės ir neatidėliojant. Kita vartus, ir gražioji gyvenimo pusė atrodys labai įspūdingai – galimybių pasilinksminti bus daug, o patys būsite labai kūrybiški. Galimi labai naudingi susitikimai ir dalykiniai pokalbiai.

Jautis. Dėmesio gali paprašyti namai, šeimos reikalai – bus lengva siekti, kad čia būtų dar gražiau, ir dar jaukiau, o nuotaika būtų puiki. Taip pat nestigs pramogų ir už namų ribų, o jūs patys būsite labai kūrybiški, tad bus lengva džiuginti visus esančius greta. Geras metas ir sveikatos reikalais rūpintis.

Dvyniai. Dabar būsite labai kūrybiški ir puikios nuotaikos. Tas linksmas kūrybiškumas bus ir labai smagus pats savaime, ir labai padės tvarkant namų bei šeimos reikalus, užsiimant darbais namie. Likusiu nuo darbų ir rūpesčių laiku bus daug smagaus bendravimo, galbūt ir nedidelių smagių išvykų.

Vėžys. Bus daug visko – namie bus nedidelių darbų, greitai tvarkomų reikalų ir daug bendravimo. Taip pat bus daug bendravimo – ir su draugais, ir dalykinėmis temomis. Puikus metas tiems, kurie mokosi. Ne paskutinėje vietoje bus ir piniginiai reikalai – čia galima tikėtis nemenkos sėkmės.

Liūtas. Būsite puikios nuotaikos, žavūs ir labai kūrybiški, jums puikiai seksis bet kokia veikla, kuri tik bus susijusi su grožio, patogumų kūrimu ar pramogomis. Puikiai seksis bendrauti, ypač dalykinėmis temomis, galimos trumpos išvykos. Atrodo, sėkmė lydės ir siekiant finansinės naudos.

REKLAMA

Mergelė. Būsite puikios nuotaikos, energingi, dalykiški, todėl puikiai seksis visa veikla, kurios tik imsitės, ar kurią prižiūrėsite patys. Atrodo, ir piniginiai reikalai atrodys puikiai, bent jau metas siekti naudos yra tikrai geras. Tikėtina, kad mintis apie keliones teks atidėti.

Svarstyklės. Būsite labai veiklūs ir mitriai tvarkysite dalykinius reikalus, kurių dabar gali būti nemažai. Be to, būsite labai smalsūs ir linkę bendrauti, ypač dalykinėmis temomis. Labai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu ir panašiais dalykais.

Skorpionas. Darbe darbų kaži ar bus daug, bet gali būti nemažai smagių, malonių smulkmenų, smagaus bendravimo. Visgi ypatingai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio ar patogumų kūrimu. Puikus metas kartu su draugais ar kolegomis darbe aptarti ateities planus.

Šaulys. Nestigs darbų darbe, profesijos srityje. Visgi tikėtina, kad vyraus darbai, kuriuos gerai žinote, reikalaujantys daugiau profesionalumo nei išradingumo. Taip pat palankiai klostysis aplinkybės tiems, kurių veikla kažkaip susijusi su užsieniu, kelionėmis. Pramogas teks atidėti.

Ožiaragis. Darbe gali būti nedidelių darbų, greitai tvarkomų reikalų, visokio dalykinio bruzdesio. Pirmoje savaitės pusėje viskas vyks gana sėkmingai, bet antroje gali būti nesklandumų – galbūt dėl to, kad ši veikla ims erzinti jus pačius. Galimos geros žinios iš toli.

Vandenis. Dabar svarbiausi bus ne darbai, kur viskas vyks daugmaž įprastu ritmu, ir ne namai, kur įprastos tvarkos niekas keisti lyg ir neketina, o asmeniniai santykiai, ryšiai – juos puoselėti metas labai geras. Ypač jei tai santykiai su vienu ypatingu žmogumi. Visa kita dabar nelabai svarbu.

Žuvys. Galimos kelios veiklos kryptys. Pirma, dabar yra puikus metas užsiimti sveikatos, sveikatingumo reikalais, kaip reikiant palepinti save. Antra, laikas geras ir puoselėti asmeninius ryšius, ypač dalykinius, ir ieškoti paramos ar sąveikos – tai seksis labai gerai. Ieškantiems papildomų išteklių savo veiklai plėsti ar palaikyti palanki yra pirmoji savaitės pusė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų