Astrologai įspėja vieną Zodiaką: neskubėkite žavėtis nauju pažįstamu

Diena, kai verčiau vengti konfliktų – jie ne tik nespręs senų problemų, bet dar ir sukurs naujas. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų. 

Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Ne pats geriausias metas, nesivelkite į šeiminius barnius, nespręskite sudėtingų problemų. Patartina vengti gausių kompanijų, nepažįstamų asmenų. Labiau pasirūpinkite savo turto, pinigų saugumu.

Tauras

Nors ši diena jums palankesnė nei kitiems, tvarkant dalykinius reikalus nereikėtų pasikliauti sėkme. Pasaugokite vaikus, būkite atidesni tam, su kuo jie bendrauja, ką žaidžia. Nepamirškite, kad nuo jūsų labai priklausys artimųjų bei draugų gera nuotaika.

Dvyniai

Būkite atidūs ir atsargūs dirbdami, važiuodami automobiliu, pirkdami ar pramogaudami su draugais. Nerizikuokite žadėdami, įsipareigodami: bus sunku įvykdyti duotus pažadus. Atsargiau vairuokite.

Vėžys

Jei pamėginsite į situaciją pažvelgti iš priešingos pusės, netyčia galite rasti tiesą, išeitį. Stenkitės likti objektyvūs mylimo žmogaus, antrosios pusės atžvilgiu. Neskubėkite nusivilti tais, kuriuos seniai žinote, ir žavėtis nauju pažįstamu.

REKLAMA

Liūtas

Galite jausti įtampą, nerimą ir tai nugalėti nebus paprasta. Nepasiduokite azartui ginčydamiesi, aiškindamiesi santykius, vairuodami automobilį ar ką nors pirkdami. Labiausiai slėgs nežinia, tačiau ieškodami papildomos naujos informacijos galite susidurti su apgaule.

Mergelė

Šalia jūsų aplinkiniai jausis saugiau bei ramiau. Neatsisakykite padėti patarimu ar veiksmu tiems, kurie į jus kreipsis. Netikėtai užsimezgę ryšiai (tiek meilės, tiek draugiški) taip pat netikėtai iširs. Venkite ginčų svečiuose, taip pat kelionėse, ypač užsienyje su naujais pažįstamais.

Svarstyklės

Tinkamas laikas pasakyti „ne“ jums atsibodusiam asmeniui, atsisakyti nereikalingo reikalo ar pareigų. Tai laikas, kai naudinga ką nors paaukoti ir iš savęs daugiau pareikalauti. Artimiesiems, mylimam žmogui, atvirkščiai, reikia skirti kuo daugiau dėmesio bei šilumos – nepamirškite, kad nuotaiką sugadinti bus lengva.

Skorpionas

Mokėkite pasinaudoti atsitiktinėmis palankiomis aplinkybėmis, draugų pagalba. Griežtai neplanuokite darbų eigos: netikėtai viskas gali keistis. Dėl nieko nebūkite tikri, nes bloga naujiena gali jums kuo nors pagelbėti, o gera žinia sutrikdyti planus.

Šaulys

Nepasiduokite liūdesiui: būsite linkę prisigalvoti kvailų nesąmonių. Nieko sunkaus ir nemalonaus nesiimkite, nieko naujo nepradėkite, nebendraukite su tais, kurių nemėgstate. Kita vertus, dėl neapgalvoto žodžio galite netikėtai susipykti ir su geru draugu, tad šiandien geriau daugiau tylėti.

Ožiaragis

Būsite gana energingi ir pasitikintys savimi, tiesa, ne visada kur reikia ir kada reikia. Bendraudami nepraraskite diplomatiškumo, tolerancijos. Būkite atsargesni ir su aštriais instrumentais, darbo technika.

Vandenis

Jūsų ramybė ir gera nuotaika gali būti sutrikdyta neplanuotų rūpesčių, netikėtų nuostolių. Vertėtų bet kokias problemas atidėti kitai dienai. Ypač venkite ginčų su už save vyresniais, viršesniais žmonėmis.

Žuvys

Nereikia tikėti viskuo, ką girdite: sąmoningai ar per kvailumą, neapdairumą jus gali suklaidinti tiek kolega, tiek draugas ar artimas žmogus. Nepriimkite jokių svarbių sprendimų, nesivelkite į ginčus, konfliktus, konkurencinę kovą.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų