Žvaigždės įspėja vieną Zodiaką: galite įgyti priešų

Nepalanki diena imtis naujų darbų – verčiau jau užbaigti senus, pamirštus darbus. Plačiau apie viską dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Darbe stenkitės laikytis dienotvarkės, nesileiskite išmušami iš vėžių. Nesiimkite naujų planų, jei nepasikliaujate savo jėgomis. Daugiau pasidomėkite savo vaikų reikalais ir psichologine būsena.

Tauras

Gerai seksis darbai, reikalingi kūrybingumo. Aplinkiniai susidomės jūsų sugebėjimais. Emocijų suteiks subtilus flirtas. Intriguos dominančio asmens paslaptingumas, vidinė jėga.

Dvyniai

Šiandien nusiteikite tvarkyti susikaupusius smulkius reikalus. Gali padaugėti darbo su dokumentais. Už uolų darbą galite būti įvertinti finansiškai.

Vėžys

Nebandykite manipuliuoti kitais žmonėmis. Taip elgdamiesi, galite įgyti priešų. Jeigu norite ne laikinų kompanionų, bendraminčių, o tikrų sąjungininkų ir draugų, ir patys būkite draugiški, supratingi.

Liūtas

Kruopščiai tvarkykite dokumentus, ką reikia pratęskite ar nutraukite. Jeigu nedelsdami spręsite problemas, netrukus sulauksite ir palengvėjimo, ir kitų pagarbos.

REKLAMA

Mergelė

Net nedidelė smulkmena gali atsiliepti jūsų autoritetui, reputacijai, tad pasistenkite elgtis korektiškai, nelipti per kitų galvas, tinkamai save reprezentuoti. Galvokite ne vien apie savo interesus.

Svarstyklės

Pasistenkite išvengti atviros konfrontacijos bei diskusijų su valdžia, kolegomis. Pasinaudokite savo įžvalgumu ir tyliai išsiaiškinkite dalykus, kurie seniai neduoda jums ramybės.

Skorpionas

Galite nustebinti ar sudominti pažįstamus ir nepažįstamus žmones savo neįprastu elgesiu, argumentais. Jūsų idėjoms atsiras bendraminčių. Tuo tarpu nepritariantieji kol kas kukliai tylės.

Šaulys

Šiandien venkite skubotų sprendimų bei išvadų, kad ir kokia aiški situacija jums atrodytų. Net menkiausia abejonė gali būti tarsi perspėjimas. Labiau nei kitų žmonių nuomonių paisykite savo logikos ir širdies balso.

Ožiaragis

Nors ir turite problemų, apie kurias nenorite garsiai kalbėti, jas nors iš dalies turėtų kompensuoti pasisekimas veikloje arba tarp priešingos lyties. Pasistenkite atkurti draugiškus santykius, jei dėl jūsų kaltės jie tapo nevykę.

Vandenis

Šiandien jums gali tekti rinktis iš kelių svarbių dalykų. Nedarykite skubių sprendimų, veikite ramiai ir apgalvotai. Jums gali pavykti susitarti dėl apmokėjimo, honoraro, nuomos, kredito ar reikalingos paslaugos, prekės.

Žuvys

Šiandien sugebėsite daug nuveikti, jeigu planingai naudosite laiką. Tačiau gali atsitikti ir taip, kad patenkinsite vien bendravimo ir flirto poreikį. Nepiktnaudžiaukite kitų žmonių paslaugumu.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų