Įbrėžimus ant grindų pašalinkite akimirksniu: pasinaudokite šiomis gudrybėmis

Kad ir kaip saugotumėte grindis, dėl įvairių priežasčių jų paviršius laikui bėgant susibraižo. Norint išvengti akis rėžiančių įbrėžimų, geriausia su jais kovoti vos pastebėjus vieną kitą. Dalijamės dviem būdais, kurie gali padėti pašalinti įbrėžimus, esančius ant kietmedžio grindų.

Įbrėžimai ant grindų (nuotr. shutterstock.com)

Kelių vaikų mama ir tinklaraštininkė Kat Springer sako, kad grindų įbrėžimai atsiranda tarsi nepastebimai, tačiau gadina bendrą kambario vaizdą. Todėl ji išbandė kelias gudrybes, kuriomis dalijasi ir su kitais. Tiesa, pirmiausia ji rekomenduoja šiuos būdus išbandyti nepastebimoje vietoje ir įsitikinti, kad tai nepažeis paviršiaus.

Įbrėžimus ant kietmedžio grindų galima tiesiog...išlyginti. Taip, jums tiesiog reikia ant grindų uždėti drėgną šluostę ir keletą minučių sukamaisiais judesiais judinti ant jos uždėtą lygintuvą. „Jei įbrėžimai nėra labai gilūs, šis būdas tikrai padės jų atsikratyti“, – tikina Kat.

Ji sako išbandžiusi ir daug paprastesnį bei lengvesnį būdą, kuris pasiteisino. Kietmedžio grindų įbrėžimus moteris pašalina juodos arbatos užpilu. Ji į puodelį įdeda juodos arbatos maišelį ir, įpylusi karšto vandens, kelias minutes palieka pritraukti. Tada paima vatos tamponėlį, pamirko jį arbatoje, perbraukia tose vietose, kuriose yra įbrėžimų, ir leidžia išdžiūti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų