Įtempta diena Zodiako ženklams: aplinkiniai taps tikru iššūkiu

Zodiako ženklų laukia įtempta diena. Šiandien teks išbandyti savo kantrybę. Tai – lyg šachmatų partiją, nes svarbiausia bus neskubėti ir galvoti keliais ėjimais į priekį. Aplinkiniai bandys jus išprovokuoti, suklaidinti. Kai kam geriausia šią dieną praleisti namie, atsiriboti nuo pasaulio. Svarbiausia niekur neskubėti.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Avinas

Būtina atida. Neskubėkite žengti lemtingo žingsnio, nebūkite tikri, kad viską žinote ir suprantate. Šiuo metu būsite linkę pasiduoti iliuzijoms, klysti, ypač srityje, susijusioje su ateities numatymu.

Tauras

Nekurkite finansinių planų, nesiskolinkite, venkite įsipareigoti tvarkydami piniginius, turto reikalus, nesivelkite į avantiūras dėl pinigų. Pavojinga aiškintis santykius su antrąja puse.

Dvyniai

Neskubėkite vertinti, rūšiuoti, apsispręsti, kai kas dar gali kardinaliai pasikeisti ir vėliau gailėsitės šios dienos kategoriškų pareiškimų. Deja, jūsų „teisybės“ indikatoriai šiuo metu gali būti kiek sugedę… Labiau paisykite antrosios pusės nuomonės, patarimų, pastabų.

REKLAMA

Vėžys

Ne viskas klostysis taip, kaip norėsis: jūsų iniciatyvai pasireikšti nebus lengva, liksite neišgirsti, nesuprasti, neįvertinti. Verta labiau užsiimti namais, šeima. Būkite apdairesni vairuodami, eidami gatve.

Liūtas

Tylėjimas – auksas, kurį šiandien verta gausinti. Neskubėkite žadėti, patarinėti, įsipareigoti, kritikuoti ar girti, mat vėliau jus apkaltins neobjektyvumu, neprofesionalumu, melu, priekabiavimu ar pataikavimu. Nepraleiskite progos įgyti gerų mokytojų.

Mergelė

Smulkmeniškų ginčų ir žioplų klaidų metas (bent jau dabar išryškės anksčiau padarytos klaidos). Būkite atidūs skaičiuodami pinigus, pasirašydami dokumentus, vairuodami automobilį. Kad ir kuo užsiimsite, būtina atida.

Svarstyklės

Galite būti užvaldyti iliuzijų, ypač tuomet, kai mėginsite vertinti santykius su sutuoktiniu, konkurentais, priešais. Galite susidurti su pastarųjų provokacijomis, intrigomis. Geriau dažniau patylėti, šiandien ištartas žodis išskris žvirbliu, bet grįš jaučiu...

Skorpionas

Emociškai sunkus laikas, kai svarbu bendrauti su tais, kurie myli, palaiko, ir vengti pavydžių, kerštingų asmenų. Ypač nereikėtų bendrauti, juolab aiškintis santykių, su piktais, kerštingais asmenimis: išprovokuosite intrigas.

Šaulys

Prisiminkite praeities pamokas ir aptiksite visai neblogą išeitį, tik netvarkykite reikalų, susijusių su dideliu turtu, stambiais pinigais. Būkite tolerantiškesni visuomeninei nuomonei, nors dažnai aplinkiniai ir bus neteisūs. Neskubėkite pykti ant antrosios pusės.

Ožiaragis

Sudėtingas laikas. Esate be reikalo įsitempę, sunerimę, labai reiklūs sau, artimiesiems, aplinkiniams. Jūsų įtarumas, kaip ir perfekcionizmas, perdėti: leiskite jums padėti, jumis pasirūpinti, leiskite sau ir kitiems būti netobuliems, daryti klaidas.

Vandenis

Mažiau planuokite, dar viskas keisis, mažiau kitų klausykitės: niekas geriau nesusiorientuos nei jūs patys. Gresia neplanuotos finansinės kliūtys per partnerius, netikėtos problemos dėl darbo užsienyje ar per užsieniečius. Nepalanku spręsti veiklos plėtros, finansavimo klausimą.

Žuvys

Geriausia atsiriboti nuo pasaulio ir ramiai ilsėtis. Šios dienos problema – navigacijos klausimas, nes aplinkiniai gali suklaidinti. Svarbu nesureaguoti į daromą spaudimą, provokacijas tiek tvarkant reikalus, tiek jausmų srityje.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų