Koronavirusas Lietuvoje jau diagnozuotas 33 žmonėms. Tuo metu, kai didžiausias medikų dėmesys yra skiriamas šiuo virusu sergantiems žmonėms, kiti pacientai priversti sunerimti, ar jie neliks pamiršti gydytojų.

Gimdymas namuose gali baigtis mirtimi (nuotr. 123rf.com)

Gimdymas namuose gali baigtis mirtimi (nuotr. 123rf.com)

36-ąją savaitę nėščia šiaulietė Agnė (tikrasis vardas ir pavardė žinomi) nebegali tylėti. Iki pat karantino reguliariai atlikinėjusi kraujo tyrimus, šiandien moteris yra tikroje nežinioje.

Bijo, kad niekas neatliks tyrimų

Susisiekusi su naujienų portalo tv3.lt redakcija, moteris pasakoja, kad jai iki pat karantino paskelbimo Lietuvoje visi tyrimai buvo atliekami reguliariai numatytu laiku, o šiuo metu moteris nebežino, ar jai kas nors juos atliks Šiaulių centro poliklinikoje:

„Šiuo metu ateinantys tyrimai neaišku ar bus atliekami, nes du skirtingi šaltiniai teigia skirtingai. Susisiekus su poliklinikos informacija teigiama buvo, kad bus atliekami tyrimai, bet pasiūlė pasiskambinti savo gydytojai-ginekologei“, – pasakoja Agnė.

Susisiekus su savo gydytoja-ginekologe, Agnė tikina, likusi mažų mažiausiai šokiruota – čia jai buvo pranešta, kad visi tyrimai visiems pacientams yra sustabdomi, jei jie nėra skubūs.

REKLAMA

„Vizitas pas ginekologę buvo suplanuotas kovo 23 dieną, tyrimus turėjau pateikti dar prieš vizitą, kad galėčiau aptarti rezultatus, bet kaip teigia gydytoja, aš galiu atnešti tyrimus, bet neatsako ar juos laboratorija apsiims tirti“, – neramiai kalba besilaukianti šiaulietė.

Jaučiasi nereikalinga ir neįdomi

Su poliklinikos darbuotojais Agnė sako kontaktavusi kovo šešiolikta ir septyniolikta dienomis. Tačiau ji taip ir nežino, ar atėjusi numatytam vizitui pas gydytoją, ji gaus ir reikiamus tyrimus, kurie ir buvo planuoti iš anksčiau.

„Kaip jaustis bet kuriam žmogui, kuris turi savo ligų nuo onkologinių iki širdies. Dabar visi jie yra nesvarbūs, jei nesergi koronavirusu. Kodėl tada šitiems pacientams taikomos išimtys, kodėl jie tiriami skubos tvarka?

Kodėl jiems netaikomi tik skubūs tyrimai, kai, pavyzdžiui, pataps sunku kvėpuoti ar atsisakys plaučiai? Kodėl nėštumo metu, kai turėtų būtų saugomos dvi gyvybės, tampi niekam nebeįdomiu?

Taip išeina, kad nėštumo metu pasigauti koronaviruso yra neįmanoma? Jei niekur nekeliavai, niekas ir netirs, kol visai blogai nepasidarys? Kodėl einami tyrimai nebeatliekami?“, – svarsto pašnekovė.

Pasak Agnės, tokie tyrimai galėtų padėti nustatyti ankstyvas infekcijos formas, tačiau niekur nekeliavusi nėščioji Agnė jaučiasi palikta likimo valiai ir niekam nereikalinga.

„Jei nesergi koronavirusu, niekam esi neįdomus ir nereikalingas. Suprantu karantiną, bet ar taip neprarandamas sveikas protas? Ar neperlenkiama lazda?“, – klausia nėščia šiaulietė.

REKLAMA

Visais atvejais kreiptis į gydytoją

Susisiekus su Šiaulių centro poliklinikos darbuotoja, ši patikino, kad visais atvejais reikia skambinti pačiam gydytojui-ginekologui, tartis dėl apsilankymo ir tyrimų pas jį.

Šiaulių centro poliklinikos atstovai savo internetinėje paskyroje taip pat yra pasidaliję ir svarbia informacija karantino Lietuvoje metu. Puslapyje rašoma, kad vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą dėl karantino paskelbimo šalies teritorijoje, poliklinikoje nebus teikiamos planinės konsultacijos: gydytojų specialistų konsultacijos; ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugos; profilaktiniai patikrinimai ir prevencinės programos; planiniai skiepijimai; odontologijos paslaugos, išskyrus būtiniausios medicinos pagalbos teikimą.

Darbuotojai pacientus prašo likti namuose, konsultacijos ir paslaugos bus teikiamos nuotoliniu būdu.

Informacija Šiaulių centro poliklinikos puslapyje

Informacija Šiaulių centro poliklinikos puslapyje

Nustatyta virš trisdešimt atvejų

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad kovo 18 d. Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje atliktais tyrimais patvirtinti septyni nauji koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejai. Taigi iš viso šiuo metu patvirtintų atvejų Lietuvoje – 33.

Patikslinama, kad du asmenys izoliuoti ir gydomi Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, jie neseniai grįžę iš Austrijos. Dar du asmenys – Vilniuje, Santaros klinikose, vienas grįžęs iš Jungtinės Karalystės, kitas – iš Švedijos.

Vienas asmuo gydomas Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, jis neseniai grįžęs iš Jungtinės Karalystės. Kauno klinikinėje ligoninėje izoliuoti ir gydomi du asmenys, vienas grįžęs iš Jungtinės Karalystės, dėl kito asmens – bus patikslinta.

REKLAMA

SAM atkreipia dėmesį, kad keliautojams, grįžusiems iš bet kurios šalies, 14-lika dienų būtina izoliuotis. Jiems būtina kasdien matuotis kūno temperatūrą, stebėti sveikatą ir, jei atsiranda bent vienas ūmiai kvėpavimo takų infekcijai būdingas simptomas – staiga pradėjus karščiuoti, kosėti, prasidėjus dusuliui – pirmiausia būtina skambinti į Karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808.

Daugėjant atvejų, gyventojai raginami ypatingą dėmesį skirti priemonėms, padėsiančioms sumažinti infekcijos plitimą.

Būtina maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

SAM primena, kad dešimtyje savivaldybių – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Tauragės, Telšių, Alytaus, Utenos – atsiras mobilūs punktai, kuriuose pacientams bus imami ėminiai tyrimams dėl naujojo koronaviruso (COVID-19). Į juos žmonės galės atvykti automobiliu, o atlikus tyrimą – važiuoti namo ir būtent namie, o ne ligoninėje laukti rezultatų.

Šeimos gydytojo siuntimas vykimui į mobilius punktus nereikalingas. Pacientai, 14 dienų laikotarpiu keliavę užsienyje ar turėję sąlytį su patvirtintu ar tikėtinu ligos atveju, jeigu jiems pakilo temperatūra, atsirado kosulys ar dusulys, turi skambinti į Karštąją koronaviruso liniją telefonu 1808, o ne šeimos gydytojui. Ar pacientas turi būti tiriamas, nuspręs Karštosios linijos konsultantas, vadovaudamasis numatytu algoritmu.

REKLAMA

Trečiadienį vykusioje spaudos konferencijoje sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patikslino, kad ne visi punktai pradės veikti iš karto.

„Skelbiama įvairi informacija, kad pradeda veikti šiandien, jokios savivaldybės dar negali būti pasiruošusios, nes dar negavo vadinamo „čeklisto“. 

Savivaldybės jau padarė daug – numatė vietas, pasitelkė savanorius. Bet dar darbuotojai turės būti apmokyti, turės gauti apsaugos priemones, terpe, į kurią reikės paimti mėginius“, – kalbėjo ministras.

Jis pabrėžė, kad nė vienas punktas nepradės veikti, kol nebus padarytas šis „čeklistas“ ir gautas leidimas iš ministerijos. „Tai viskas užtrunka, taigi realiai pasileidinės po vieną du punktus į dieną, nes viską fiziškai reikia suderinti.“

A. Veryga pabrėžė, kad dėl to reikės kreiptis ne į šeimos gydytoją, bet skambinti karštąją linija ir ten bus registruojami į mobilius punktus.

„Reagentai atvyksta į Lietuvą, jau dalis pasiekė laboratoriją, jie važiuoja nedidelėmis partijomis, šią savaitę turi apie 10 tūkst. mėginių atkeliauti, kitą savaitę – dar 20 tūkst., taip pat kalbamasi su kompanijomis, kurios instaliuos įrangą, kuri dar pajėgesnė.   Dabar jei pajungtume visas laboratorijas, galėtume ištirti 1500 per parą maksimaliai. Bet jei būtų suinstaliuota įranga, tai ta galimybė padvigubėtų per vieną kartą atlikti tyrimus. Bet prioritetas bus teikiamas gydymo įstaigai, iš joms atvežtiems mėginiams, o toliau bus tiriami mėginiai, paimti „drive in“ punktuose“, – kalbėjo A. Veryga.

Pirmadienį visoje Lietuvoje įvestas karantinas. Jo metu su retomis išimtimis užsieniečiams draudžiama atvykti į Lietuvą, uždaromos daugelis parduotuvių, neveikia mokyklos, darželiai ir universitetai.

REKLAMA

Daugiau apie Vyriausybės veiksmus kovoje su koronavirusu žiūrėkite čia:

Pagrindinės rekomendacijos dėl koronaviruso  

Koronavirusas yra naujos struktūros koronavirusas, kuris niekada anksčiau nebuvo sukėlęs infekcijų žmonėms. Pagrindiniai jo simptomai yra panašūs į gripo: karščiavimas, kosulys, apsunkęs kvėpavimas ir kiti kvėpavimo sutrikimai.   

Sunkesniais atvejais koronavirusai sukelia plaučių uždegimą, sunkų ūmų respiracinį sindromą, inkstų nepakankamumą ar mirtį.

Nuo kovo 16 d. pakeistas įtariamo atvejo apibrėžimas: žmonės, grįžę (ar iki to 14 d. keliavę) iš bet kurios užsienio valstybės, laikomi galimai užsikrėtusiais, jei jiems pasireiškia bent vienas ūmiai kvėpavimo takų infekcijai būdingas simptomas. Tai yra, jei staiga prasidėjo karščiavimas, kosulys ar apsunkintas kvėpavimas ir simptomams paaiškinti kitų medicininių priežasčių nėra.

Taip pat įtariamu atveju laikoma, jei žmogui pasireiškė ūmi kvėpavimo takų infekcija ir jis buvo artimame sąlytyje su patvirtintu ar tikėtinu COVID-19 atveju.

Taip pat įtariamu atveju laikoma, jei žmogus, kuriam pasireiškia sunki ūmi kvėpavimo takų infekcija (karščiavimas ir bent vienas kvėpavimo takų ligos simptomų – kosulys, apsunkintas kvėpavimas) ir jam būtina  hospitalizacija ir nėra nustatyta kitos etiologinės priežasties, kuri paaiškintų šiuos simptomus.

Keliautojams, grįžusiems iš bet kurios šalies, 14-lika dienų būtina izoliuotis. Jiems būtina kasdien matuotis kūno temperatūrą, stebėti sveikatą ir, jei atsiranda bent vienas ūmiai kvėpavimo takų infekcijai būdingas simptomas – staiga pradėjus karščiuoti, kosėti, prasidėjus dusuliui – pirmiausia būtina skambinti į Karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808.

REKLAMA

Pasireiškus simptomams bus atliekamas tepinėlis naujojo koronaviruso infekcijai nustatyti. Žmonėms, kuriems 14 dienų privaloma izoliuotis namuose, nes jie grįžo iš užsienio, eiti į lauką, jei tai gali sukelti pavojų kitiems žmonėms, draudžiama. Žmogus išeiti į lauką gali, jeigu jis tikrai gali užtikrinti, kad jo buvimas lauke niekam nesukels pasekmių, pavyzdžiui, jis išeis į savo balkoną, terasą, nuosavą kiemą, kuriame nesutiks kitų žmonių.

Tuo atveju, jei per 14-likos dienų izoliavimosi laikotarpį ligos simptomai neišsivysto, žmogus laikomas sveiku ir gali grįžti į įprastą gyvenimą.

Specifinio gydymo nuo naujojo koronaviruso sukeltos infekcijos nėra, taikomas tik simptominis gydymas. Susirgusieji gali būti visiškai išgydyti, priklausomai nuo jų sveikatos būklės bei nuo to, kada pradedamas taikyti gydymas.

Norint išvengti koronaviruso patariama laikytis bendrųjų higienos taisyklių: plauti rankas su muilu ir šiltu vandeniu, dezinfekuoti rankas, laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo, ne mažiau, kaip 2–3 kartus per dieną vėdinti patalpas, kasdien valyti dažnai naudojamus paviršius kambaryje (pvz., naktinius stalelius, lovų rėmus ir kitus miegamojo baldus).

Žmonėms, kurie dirba namuose nuotoliniu būdu ir vengia socialinių kontaktų, kad nesukeltų pavojaus savo sveikatai, patariama buvimui lauke rinktis tokias vietas, kuriose yra sąlygos išlaikyti saugų atstumą apie 2 metrus (pvz., nuosavas kiemas, miškas, parkas ir pan.).

***

Ar Lietuvos medikai pasiruošę kovoti su koronavirusu?

 

Šiaip
2020-03-18 20:46:48
tai jeigu viskas yra gerai, tai aš ir bijočiau eiti į polikliniką, nes ten niekas neapsaugos nuo viruso. O jeigu nori pasigauti tai varyk ir skūskis
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Ugne 2020-03-23 20:05:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Smagu,kad tiek vyrų-mūrų skaito tokius straipsnius ir komentuoja.Šypseną kelia, tokie pikti komentarai.Tačiau,kai patys sunegaluoja ir pakyla 37.4 temperatūra,ima vaidinti “mirštančias gulbes”. su taika,vyrai ;)   ATSAKYTI
hmm 2020-03-20 01:02:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Iš kur tiek Lietuvoj trenkų vyrų? ,,Nėščia boba ne ligonis"?? kas čia per komentarai?? jei tavo vaikas mirtų, nes tavo nėščia boba ne ligonis irgi taip kalbėtum? Šlykštu tokių žmonių skaityt, matyt visai degradavę....   ATSAKYTI
Ugnė 2020-03-23 20:08:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tokia ir šiema...Matom iš “vyrų” komentarų.  
Taigi 2020-03-19 11:32:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Nescia boba ne ligonis ,sedek ir lauk savo laiko ,su greituke nuves,mesuk galvos daktarams ,be taves rupesciu uztenka.Gal is polikl. :-)nori liga parsinest ?   ATSAKYTI
Agnė 2020-03-19 14:16:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Matosi dar vaikų šitą boba neturi kuri baisi žinovė Taigi   
Aš. 2020-03-19 11:12:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Baikit niesciosios verkti, atrodo kad be jūsų ner daugiau sunkių ligonių, nėštumas ne liga, atei laikas ir pagimdysit, kai tokiapadėtis net vėžiu sergantys nezyzia, visi supranta padėties rimtumą, pratinkites prie nepatogumų.    ATSAKYTI
Mociute 2020-03-24 19:58:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Agnieska ,sita boba jau anuku buri turi , ir visos tos ,,stukes,, vaiksto kaip paduze kiausiniai , vaizduoja dideles ligones ,internete ir per tele. kraiposi pilvus apsikabine ,pranesa visiems naujienas,lyg visai Lietuvai butu svarbu ,,, garsi moteris jau psgimde...,,kazka ,o dsbar staiga atsirado tikrai rimtu reikalu,visa salis pavojuje ,netgi daktarai serga ,tai kaip cia gali buti, kad yra uz jas svasbesniu?.  
Mociute 2020-03-24 19:58:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Agnieska ,sita boba jau anuku buri turi , ir visos tos ,,stukes,, vaiksto kaip paduze kiausiniai , vaizduoja dideles ligones ,internete ir per tele. kraiposi pilvus apsikabine ,pranesa visiems naujienas,lyg visai Lietuvai butu svarbu ,,, garsi moteris jau psgimde...,,kazka ,o dsbar staiga atsirado tikrai rimtu reikalu,visa salis pavojuje ,netgi daktarai serga ,tai kaip cia gali buti, kad yra uz jas svasbesniu?.  
Mm 2020-03-19 10:56:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Turbūt būsimos motinos galvoja kad be jų ner daugiau sunkių ligoniu ir kitaip sergančių, kai padėtis tokia rimta ir nereikalauja kad čia ir dabar, elgiamės pagalagal galimybes   ATSAKYTI
Laima 2020-03-19 10:42:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Man tai eina 39 sav o tyrimu niekas nedaro tik 03.19 priims apziurai bet uz tai teko nemazai skambintis ir prasytis apziuros,pritariu tai merginai jei nesergi korono virusu tu esi paliktas likimo valioj.... tai pat ir suprantu katantina bet bukit geri musu nestukiu nepalikit be tytimu... juk kalba eina apie kudikelius dar negimusius kaip suzinoti ar viskas gerai tada be ju..... zodziu gaila kad musu salyje tokie dalykai dedasi...
   ATSAKYTI
Petras 2 2020-03-19 15:55:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Taigi tyrimai NEGYDO...  
tai, 2020-03-21 16:12:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Moteriskes, turit smegenu, kad tokiu extrimaliu laikotarpiu rizikuoti savo ir busimo vaikelio sveikata ir gyvybe!? Sedekit namie ir dziaukites, kol dar esat sveikos. Kaip atsibodo susireiksminusios, verkiancios is neturejimo ka veik!!!   
Nescioji 2020-03-19 09:34:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Cia dar nieko, pasiskambinau i savo PRIVACIA klinika vakar, man 38 sav. nestumo, sakau noriu, kad apziuretu gydytoja, nes kazkas ne taip. Gydytoja karantine, sakau, tai tegu kita apziuri, sako ne ne, vaziuokit i priimamaji, mes jau nepriimsim nesciuju tikrai.. nu idomiai idomiai.. Tikrai jei ne korona, tada i tave net nereaguoja. Su tyrimais taip pat, paskutinem savaitem turi daryti kas savaite, niekas ju nepriima.. Ir sedek zmogus nezinomybej.. Tai tada kyla klausimas.. Ar tikrai tie tyrimai kas savaite paskutini menesi tikrai butini, ar mes tokios nesvarbios siuo metu, ar tiesiog, ne karantino metu, kazkas norejo pasipinigauti ir tie tyrimai visai nebutini..? Jau visai nebeaisku, nes paaiskinimu niekas ir nesuteikia.. O tyrimu niekas nei atlieka, nei priima..
   ATSAKYTI
Būsima mama 2020-03-28 09:19:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Turiu gestacini diabetą , 2 savaites turejau laikytis dietos ir prižiūrėti kaip kila cukrus, kad galetu nuspręsti ar reikes leistis insuliną . Po 2 savaičių atšaukė vizitą dėl karantino , su tuom sutinku , bet ar negalėjo pakonsultuoti telefonu? Pasiteirauti koks cukraus buvo visa šita laiką ir jei reikia išrašyti elekronini recepta? Matyt ne taip svarbu kol neištiko priepuolis ... Taigi tiem idiotam kur sako nėštumas neilga , tikrai taip bet su juo ateina ir ligos kurių iki siol neturėjai ir tai gali kainuoti gyvybe ...  
Nusivylimas. 2020-03-19 09:17:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Sako bus konsultacijos nuotoliniu budu. Turėjau talona pirmadieni. 8.15 pas šeimos gydytoją. Gavau žinutę sekmadienį -

DEL KARANTINO STABDOMAS UAB Mano seimos gydytojas darbas. Jeigu jau esate uzsiregistrave konsultacijai, laukite musu skambucio, Pirmadieni neateikite i vizita.


Kaip žinau šiandiena yra ketvirtadienis. Nesulaukiau jokio skambučio. Priskambinti irgi nepavyksta. Vat ir pakonsultuos.

Juoks juokais. Jei mirtum vistiek ekspertizė darys. Ir nustatys kas tau buvo.    ATSAKYTI
Gintaras 2020-03-19 02:38:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tikrai, reikia džiaugtis kad nedaro tyrimų ir nereikia trintis tarp daugybės žmonių poliklinikoje. Ateis laikas gimdyti ir tikrai priims, nereikia verkšlenti lyg mažvaikei.   ATSAKYTI
Kloe 2020-03-18 23:28:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kas per verkslenimas maro metu, Teta...simtmeciais gimde ne viena ir ne du ir jokiu tyrimu nereikejo...pradekit skustis, kad vyras nedalyvaus gimdyme, tai jei rupi tos dvi gyvybes, tai mastykit - kas yra svarbiau siuo metu, nebent sunkus nestumas ir butinas stebejimas...   ATSAKYTI
Rasa 2020-03-18 22:47:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Poliklinika gryba pjauna, nes SAM yra paskelbusi kad poliklinikose teikiama butinoji pagalba, nesciosioms ir onkologiniams ligoniams pagalba teikiama iprastai. Grynai prasidejo ivairios interpretacijos,pagal savo patoguma gydytojai prisitaiko   ATSAKYTI
Aaaa 2020-03-19 10:57:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O Kauno klinikos vakar nepriėmė onkologinio liginio, sakė gydytis namie  
Petras 2 2020-03-19 16:14:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Planiniai tyrimai NĖRA BŪTINOJI PAGALBA.Susireikšmino nėščioji.Va,kai prasidės sąrėmiai,tai td ir maut gimdyt.  
Petras 2 2020-03-19 16:17:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Planiniai tyrimai NĖRA BŪTINOJI PAGALBA.Susireikšmino nėščioji.  
Ugnė 2020-03-23 20:20:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Manau,tikrai elgiasi kaip jiems patogu.Manęs irgi nepriima.Laukiuosi,o turimų jokių.  
Busimastevukas 2020-03-18 21:58:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Panevėžyje tas pats, pasakė jei gerai jautiesi tai būk namie ir skambinkites daktarei, pirmadienį turėjo atlikti nesciajai tirimus dėl infekcijos, bet nukėlė data į balandžio 2 diena. Nors labai didelė tikimybė kad iki to laiko jau nestuke jau bus pagimdžiusi, terminas balandžio 13, bet taip pat jau viskas palikta antram plane.garantuotai bus taip kad kai jau bus gimdimas, tada sakis o kodėl nepasidarėt visus tirimus, nors net nebuvo leista. Nebūtų Lietuva, kai pati valstybė Lietuvos ateitį nustūme i ne svarbią padėti. Juk vaikai yra tiek mūsų tiek Lietuvos ateitis, bet šiuo metu tai nieko nesako tiems kas čia visam paradui vadovauja. Ne veltui taip ir nori dauguma išvažiuoti iš čia.    ATSAKYTI
As 2020-03-18 21:16:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Koks ministras,tokia ir sistema   ATSAKYTI
Dede bakis 2020-03-18 21:00:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tai Lietuvoje kitų ligų ar negalavimų negali būt kaip tik koronos virusas idiotai....   ATSAKYTI
Ainis 2020-03-19 00:16:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nesusireiksminkim,po vestuvių nepradedam nuo dugno deguto kapstytis-neskanu!

  
Nuomone 2020-03-18 20:55:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Perlenkta lazda, kaip galima nusisukti nuo savo piliečių, tuo labiau kad ginekologai neturi kontaktų su infekuotais, nes sergantys ar su simptomais tiesiog nesikreipia į juos   ATSAKYTI
Šiaip 2020-03-18 20:46:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
tai jeigu viskas yra gerai, tai aš ir bijočiau eiti į polikliniką, nes ten niekas neapsaugos nuo viruso. O jeigu nori pasigauti tai varyk ir skūskis   ATSAKYTI
Naujanis 2020-03-18 20:31:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Gimdysit kaip senovej su pribuvejomis,ir kudikei sveiki gims kam lemta bus,ir nelisyt ten kur nereikia,ismoksit savo kuno kalba be daktaru kisimasi ijusu ego.Busit moteriskesnes patrauklesnes kaip senovej   ATSAKYTI
Debialai 2020-03-18 20:30:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Taip taip tai košmaras aš esu prieš 2metus sirgusi iki vezinia man yra pašalintos tos vienos kitaip nugramdyta gimdos kaklelis ir ką po šitos operacijos man labai blogai su viskuo cystos yra kiekvieną kartą augančios man papilves skauda be proto nieks nieko neranda prašiau siuntimo y kauna nieks neduoda nes visiems pofik ant manęs aš vaikų daugiau negaliu turėti nes po operacijos dauguma pastoja bet aš negaliu pastoti jau du metai nes atseit hormonų daug ir negalima bet pala man skausmai yra kad aš neat alpstu ir nieks nieko skambinau y greitąją kad nualpau skauda ar kas galėtų padėti sakė jai pradėsiu kraujuoti tada nebent gal atvažiuos čia buvo vakar skauda ir dabar leidžiuosi nuo skausmo vaistus vos ne vos padeda bet kenčiu iki pokol visai bus blogai   ATSAKYTI
Sergantis 2020-03-18 20:27:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Per koronoviruso siautėjimą pamatysime savo gydytojų tikruosius veidus.Pasibaigus Covid -19 viruso siautėjimui, jeigu jis išvis baigsis, bus galima tuos gydytojus, kuriems labiau rūpėjo pinigai, o ne savo pacientų sveikata ir pareiga, bus galima tokius gydytojus pasiųsti pjauti šunims šėko.   ATSAKYTI
Ainis 2020-03-19 00:24:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kantrybė auksas.  
nulis 2020-03-18 20:22:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kažkoks idiotizmas. Kalba eina apie nėščias moteris ir apie kitus ligonius kurie niekur nekeliavo ir ne dėl viruso kreipiasi o čia toks lygis kad apskritai tą vieną ligą ir turim.   ATSAKYTI
Agnė 2020-03-23 20:00:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ManO situacija tokia pati.Laukiuosi, manęs nepriima jokiems tyrimams, esu 38 m.,neturiu net kraujo tyrimo! Privalau pasidaryti tyrimą NIPT, tačiau kur???As esu nevilty!   

Top Video

TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
Nepaprasta prieglaudoje gyvenančio keturkojo istorija: visus pasitinka su šypsena
DABAR RODOMA
Sunku patikėti: išsitraukė kamerą pamačius, kaip moteris pilasi kurą
DABAR RODOMA
Farai. „Farų“ operatorius tapo neblaivaus taksisto įniršio taikiniu: tokio protrūkio nesitikėjo
DABAR RODOMA
Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą
DABAR RODOMA
Užfiksuotas smurto protrūkis vienoje Lietuvos mokykloje
DABAR RODOMA
Farai. Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Vaikų teisės su tarnybomis laužėsi į butą: mama ir dukra laukė susigūžusios
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Alkoholikės mama kreipėsi į politikus: maldauja dukrą gydyti priverstinai
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Maldeikienė parodė jautriausią savo pusę: prakalbo apie tėčio mirtį
REKLAMA
Laura Blaževičiūtė (J. Žalnierukyno nuotr.)
TV3 generalinę direktorę Laura Blaževičiūtę kolegos, partneriai ir žiūrovai yra įpratę matyti nuolatos pasitempusią ir skubančią darbuose. Tačiau po ilgos darbo dienos, ...
Moteris papasakojo, ką patyrė, sukarščiavus kūdikiui (nuotr. Shutterstock.com)
Šalyje sparčiai plintant koronavirusui, medikai deda visas pastangas, siekiant jį sustabdyti. Tačiau į ligoninę sukarščiavusią dukrą atvežusi kaunietė, liko kaip reikiant ...
Dvejų mėnesių mergytė kovoja su koronavirusu (nuotr. facebook.com)
Kūdikiui kovojant su mirtinu virusu dėl karantino taisyklių mamai uždrausta sėdėti prie dukros ligoninės lovos, rašoma mirror.co.uk. Ashley Hildebrand sako, kad narsuolė jos ...
Julija Stoliarenko
Neseniai nuvilnijo gandas apie pačią stipriausią moterų kovą pasaulyje. Šią kovą prieš pasaulio čempionę amerikietę laimėjo lietuvė Julija Stoliarenko. TV3 laidos „Pasaulis ...
Vos 22 metų Aleksandras iš komos nebe pabudo (tv3.lt fotomontažas)
Kovo 28 dieną po vidurnakčio Filipinų ligoninėje užgeso vos 22 metų lietuvio Aleksandro Žaltausko gyvybė. Vaikinas prieš kiek daugiau nei dvi savaites patyrė sunkią galvos ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų