Ypatingas savaitės horoskopas: 1 ženklui – ilgai lauktas meilės laikas

Savaitės pradžioje prasidėjusi pilnatis suteiks išbandymų ne vienam Zodiako ženklui. Sužinokite, kas jūsų laukia, perskaitę išsamią prognozę visiems Zodiako ženklams. 

Moteris  (nuotr. 123rf.com)

AVINAS. Saulė padės pasiekti reikšmingų rezultatų darbe ir gyvenime. Venkite vienatvės ir kuo daugiau bendraukite su kitais, pritraukite naujų pagalbininkų ir galbūt net aplink save suburkite mažą komandą, kurios lyderis būtumėte jūs. Niekada nebijojote prisiimti atsakomybės, o dabar dėka kolektyvinio darbo turėsite daug vilties teikiančių galimybių. Patartina atidžiau pažvelgti į savo aplinką: gali būti, kad tarp žmonių, kuriais pasitikite, atsiras jūsų atžvilgiu nedraugiškų.

JAUTIS. Saulė paveiks profesinę sėkmę ir karjerą, todėl atkreipkite dėmesį į šią savo gyvenimo sritį. Jei nuo kitų neslėpsite savo talentų, galėsite žengti dar vieną žingsnį karjeros laiptais arba bent jau padėti pamatus tam, kad tai įvyktų artimiausiu metu. Gali būti, kad teks įgyvendinti kokį nors svarbų projektą. Parodysite puikius vadovavimo įgūdžius, sugebėjimą prisiimti atsakomybę. Gerai atlikę užduotį ne tik įgysite kolegų pasitikėjimą, bet ir sulauksite materialinio paskatinimo.

DVYNIAI. Dėl Saulės sustiprės noras praplėsti akiratį, atitrūkti nuo kasdienybės ir padaryti kažką visiškai naujo bei neįprasto. Dabar galite atrasti naują filosofiją, naują pasaulėžiūrą – galbūt jus sudomins kai kurie dvasiniai dalykai. Tikėtinos kelionės į užsienį, komandiruotės. Profesiniu požiūriu kai kurių svarbių įvykių ir karjeros augimo dabar nesitikima, todėl galite tiesiog atsipalaiduoti ir pradėti planuoti keletą ateities projektų.

VĖŽYS. Saulė turės įtakos finansinei rizikos sričiai. Gali būti nelengva: galite jausti nuolatinę įtampą, vis atsiras problemų, kurias reikės įveikti. Patartina išmokėti skolas – tai padėtų stabilizuoti jūsų finansinę padėtį ir nepriklausomybę. Išmanūs finansiniai sprendimai gali būti pelningi. Yra tikimybė, kad įsitrauksite į ginčus, susijusius su palikimo dalijimu. Vieni gali susidurti su seksualinėmis problemomis, o kitiems gali prireikti chirurgo pagalbos.

REKLAMA

LIŪTAS. Saulė aktyvins šeimos vertybių, santuokos ir draugystės sektorių. Jei norite sulaukti pasisekimo – turėsite būti drausmingi ir susikaupę. Nors viršininkai su jumis elgiasi palankiai, tačiau santykiai su kolegomis gali palikti nuosėdų – kai kas tik ir laukia, kol padarysite klaidą. Sudėtingoje situacijoje gali prireikti mylimo ar artimo žmogaus patarimo ir palaikymo. Bendrąja prasme jūsų partnerystei niekas negresia – mylėkite ir būkite mylimi.

MERGELĖ. Saulė veiks jūsų darbo ir sveikatos klausimus. Dėl savo kruopštumo ir sugebėjimo pastebėti net mažus trūkumus dabar turėsite ypač gerą lyderio poziciją. Kolegoms tai gali nepatikti, todėl galimi konfliktai. Jei jaudina darbo paieškos, dabar pats laikas išsiaiškinti, kokias paskatas turite, kuo vadovaujatės. Reikėtų pasirūpinti sveikata ir apsilankyti pas gydytoją apžiūrai. Gali būti, kad turėsite išspręsti kai kuriuos klausimus, susijusius su artimųjų sveikata.

SVARSTYKLĖS. Jausite Saulės poveikį jūsų pramogų, malonumų, meilės, žaidimų ir vaikų srityse. Jūsų tvirta valia kartu su gera nuotaika ir optimizmu padės įveikti bet kokias problemas. Būkite pasiruošę, kad kai kuriais klausimais turėsite būti sąžiningi ir nedaryti nuolaidų. Kur kas mažiau laiko skirsite savo darbui, nebent užsiimate tuo, kas jums teikia tikrą malonumą. Dabar norėsite pramogų, o įprastos pareigos jums atrodys per daug nuobodžios.

SKORPIONAS. Saulė sustiprins klausimus, susijusius su tėvų namais ir šeimos židiniu, tad patartina skirti mažiau energijos karjeros plėtrai ir atidžiai pažiūrėti, kas vyksta jūsų šeimoje ir namuose: akivaizdu, kad yra daugybė neišspręstų problemų. Jei ilgą laiką nematėte savo tėvų – pats laikas juos aplankyti ir išsiaiškinti, ar jiems reikalinga jūsų pagalba. Vyresniems giminaičiams gali prireikti jūsų priežiūros. Galbūt gavę tam tikros informacijos apie savo kilmę norėsite sudaryti šeimos medį.

REKLAMA

ŠAULYS. Saulė pasirūpins, kad gautumėte užtektinai informacijos, todėl skirkite laiko mokymuisi ir profesinių įgūdžių tobulinimui. Neskubėkite keisti darbo kilus konfliktui su vadovybe, tiesiog įrodykite, kad užimate sau skirtą vietą. Iškelkite naujų idėjų – kolegos jas palaikys. Galite ieškoti savo verslo rėmėjų, investuotojų. Palankus laikas egzaminams laikyti ar disertacijai ginti. Dėl problemų asmeniniame gyvenime kaltinkite tik save ir norą viską spręsti savarankiškai.

OŽIARAGIS. Saulė prognozuoja, kad klestėsite, jei jūsų asmeninės laisvės troškimas neviršys pareigos jausmo. Dauguma galėsite pagerinti savo finansinę padėtį arba bent jau priimti sprendimus, kurie padidins jūsų gerovę artimiausiu metu, pavyzdžiui, pelningai investuoti. Sunkus darbas ir galimybė pasiekti savo tikslus padės ne tik padidinti jūsų savivertę, bet ir užsitarnauti kitų pagarbą. Gali būti, kad netrukus jums bus patikėta įgyvendinti svarbų ir pelningą projektą.

VANDENIS. Saulė paveiks jūsų asmenybę. Ji žada, kad tapsite drąsesni ir ryžtingesni. Atėjo laikas, kai turėtumėte ne tik prisiminti savo ego, bet ir parodyti viską, ką sugebate. Jūsų interesai šiuo laikotarpiu yra nepaprastai svarbūs, kad ir kaip tai savanaudiškai skambėtų. Jei ketinate kreiptis dėl atlyginimo padidinimo, ieškokite, kas jus palaikys. Stenkitės dirbti efektyviai, palaikyti gerus santykius su kolegomis ir atleisti tiems, kas rezultatų pasiekė mažiau nei jūs patys.

ŽUVYS. Saulė bus baimių, paslapčių, privatumo ir apribojimų sektoriuje, tad geriau ne imtis veiklos, o pasėdėti ir pagalvoti apie tai, ką dar gyvenime norite pasiekti ir kas būtent jums užkerta kelią ar riboja jūsų galimybes. Jums tik atrodo, kad viskas yra blogai – tikrai galite pastebėti aplinkinių, kuriems reikia jūsų pagalbos. Palaikykite juos ir pastebėsite, kad jums patiems bus daug lengviau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų