TOP3 Zodiako ženklai – aistrų magnetai: meilę suras dar iki Valentino dienos

Laikas pasinerti į visas naujųjų metų siūlomas galimybes. Nesvarbu, ką jums atnešė 2019 metai – kiekvienam Zodiako ženklui yra ko laukti 2020–aisiais. 

Portalas bustle.com sudarė trejetuką Zodiako ženklų, kuriems šiemet itin seksis meilėje:

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Šiais metais laukia daug netikėtumų. Nuo liepos 25 dienos iki rugpjūčio 3 dienos gimusiems Liūtams reikia tikėtis jau esamų arba būsimų santykių išbandymų, kai su jų Saule susilygiuos Uranas – netikėtų įvykių planeta.

Tai gali santykiuose sukelti nesklandumų arba netikėtai juos nutraukti. Kita vertus, toks dangaus kūnų išsidėstymas taip pat gali atnešti naują žmogų. Tačiau Urano tranzito metu prasidėję nauji santykiai gali baigti lygiai taip pat staiga, kaip ir prasidėjo, todėl jiems reikės išlaikyti laiko egzaminą.

Venera Liūto ženkle bus nuo rugsėjo 7 dienos iki spalio 2 dienos – tai Liūtams suteiks patrauklumo. Tuo pačiu metu Marsas bus Avino ženkle – tai turėtų nešti laimę. Tačiau nuo rugsėjo 9 dienos iki lapkričio 14 dienos Marsas bus atsitraukęs, o tai santykiuose gali kelti įtampą arba skatinti pokyčius. Astrologai sako, kad Marso atsitraukimo metu prasidėjusiems naujiems santykiams gali kažko trūkti arba jie gali nesivystyti norima linkme.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Marsas nuo kovo 31 dienos iki gegužės 12 dienos judės penktąja meilės pozicija, o tai sukurs progų bendravimui ir naujoms pažintims. Kai nuo rugsėjo pradžios iki lapkričio vidurio Marsas bus atsitraukęs, santykiuose su esamu partneriu arba su nauja tuo metu užmegzta pažintimi gali kilti įtampos.

Kai su jūsų Saule susilygiuos Saturnas ir Plutonas, santykiuose gali kilti problemų arba gali atsitikti ir taip, kad nuspręsite juos nutraukti. Gera žinia ta, kad 2020 metai jums meilės reikaluose bus ypač sėkmingi.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18)

2020 metais Vandeniams meilės reikaluose bus visko. Pirmojoje sausio pusėje jūsų ženklu judės Venera. Todėl gali būti, kad išgyvensite meilės kupiną laikotarpį – traukte trauksite naujas pažintis arba paįvairės jau esami santykiai. Balandžio 5 dieną Venera atsidurs penktojoje meilės pozicijoje ir joje liks iki rugpjūčio pradžios.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad nuo gegužės 13 dienos iki birželio 25 dienos ji bus atsitraukusi. Jei jūsų santykiai nėra tvirti, jie gali staiga nutrūkti. Tačiau jei santykių pamatai nesvyruoja, šis laikotarpis į juos atneš iššūkių, kurie padės porai suartėti. Astrologai teigia, kad šiuo laikotarpiu kai kurie žmonės gali sulaukti žinių iš savo buvusiųjų. Bet kuriuo atveju, tai karmos kupinas laikotarpis jūsų meilės gyvenime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų