Laukia nemalonus metas: reikės ieškoti savo klaidų, susidurti su skolininkais

Trečiadienis – pasyvus metas beveik visiems Zodiako ženklams. Šiomis dienomis vertėtų ieškoti savo klaidų, iš jų pasimokyti. Kilus sunkumams astrologai pataria juos spręsti nedelsiant, pasitariant su kolegomis ar artimaisiais. Dabar tinkamas metas pasikalbėti su savo skolininkais. Tiesa, sulaukus gundančių pasiūlymų neskubėkite priimti sprendimo. Kokia laukia diena jūsų Zodiako ženklo – skaitykite toliau.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Nesistenkite būti visada teisūs, bet ir nebūkite tikri dėl aplinkinių, savo partnerių teisumo. Visi klysta, visi žmonės. Verta ieškoti klaidų ir jas analizuoti, gilintis į patirtas pamokas, apibendrinti įgytą patirtį.

Tauras

Mokėkite nusileisti, susitaikyti su tuo, kas neišvengiama. Tiesa, sunkumai, kliūtys laikini, jau vakare pasaulis nušvis naujomis spalvomis. Šiandien nebloga proga kreiptis į draugus pagalbos.

Dvyniai

Galite išgirsti intriguojantį patarimą, viliojantį pasiūlymą: juos galima priimti, tiesa, ne šiandien, o rytoj, penktadienį ar kitą savaitę.

Vėžys

Mėginkite spręsti kilusias problemas darbe, tik darykite tai ramiai, pagarbiai. Pasikalbėkite nuoširdžiai su kolega, klientu: tikrai rasite gerą išeitį, visiems priimtiną kompromisą. Vakare tikėtinos džiugios naujienos. Tai geras laikas susitikimams su senais draugais.

Liūtas

Venkite įžūlių asmenų, mėginančių dėtis jūsų draugais, juolab neklausykite jų patarimų. Jei šiandien kas nors nepavyks, atidėkite penktadieniui.

REKLAMA

Mergelė

Neskubinkite įvykių: iki vakaro ne jūsų sėkmės metas. Iki to laiko verta prisiminti praeities (arba svetimas) pamokas, kad nepervertintumėte savo jėgų, galimybių. Vakaras smagus, tinkamas švęsti, pramogauti.

Svarstyklės

Stabtelėkite prieš pasakydami svarbų dalyką, pasižadėdami. Patartina rimtą apsisprendimą atidėti kitai savaitei, kai pajusite naują impulsą veikti.

Skorpionas

Pats laikas pareikalauti iš antrosios pusės, skolininko, kas jums priklauso. Nepalanku patiems pinigus investuoti, skolinti. Geras laikas įteikti susitaikymo dovaną.

Šaulys

Gera proga sudėlioti visus taškus tiek dalykiniuose, tiek asmeniniuose santykiuose. Vertėtų pasakyti viską, kas susikaupė, kad išsiaiškintumėte priežastį ir daugiau prie to nebegrįžtumėte. Nepatartina pasirašinėti svarbių dokumentų.

Ožiaragis

Pasyvus metas: reikalams tvarkyti visai netinkamas, nebent tai būtų susiję su būsto įsigijimu. Tikėtina pagalba, džiaugsmas per artimuosius, vaikus. Būkite atidesni savo tėvams. Svarbių reikalų tvarkymą, svarbius pokalbius atidėkite kitai savaitei.

Vandenis

Tinka tvarkyti skubius darbo reikalus ar ieškoti laikino uždarbio. Nors šios dienos pasiūlymai bus įdomūs, nevertėtų dėl jų apsispręsti dabar, atidėkite tai kitai savaitei. Būsite kupini romantiškų nuotaikų.

Žuvys

Būkite nuoseklūs bei atidūs darbe, o kilusias problemas spręskite dabar: jums pavyks susitarti, išsklaidyti įtarimus, nepasitikėjimą ir įgyti simpatiją. Gera diena konsultuotis su netradicinės medicinos specialistu.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų