Varėniškė ragina neapsigauti: vietoj vaistų – guma

Socialiniuose tinkluose nuo ankstaus ryto plinta varėniškės nufilmuotas vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip moteris pakuoja augalinio preparato „Essentiale Forte N“ kietąsias kapsules.

Vaizdo įraše matyti, kaip moteris praskiria kiekvieną rudą kapsulę – akivaizdžiai matyti, kad kiekviena iš jų yra visiškai tuščia. Moteris atidarė net kelias kapsules, kurios atrodė tuščios. 

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Varėniškė ragina neapsigauti

Ji viešai rašė teigdama, kad moka pinigus už papildus, tačiau, deja, jų viduje nieko nerado. Filmuotoje medžiagoje girdėti, kaip moteris piktinasi lukštendama kapsules ir sako, kad kiekviena kapsulė yra tuščia, todėl pacientai vietoje vaistų valgo gumas.

„Žmonės, nebūkite abejingi. Pažiūrėkite, kokiais vaistais mus gydo. Pasidalinkite ir tegul pamato visi. Štai kokiais vaistais farmacininkai mus gydo. Matote, tuščia. Va, nieko nėra. Valgome gumas.“ Kol kas su varėniške susisiekti naujienų portalui tv3.lt nepavyko. 

Savo ruožtu Valstybinė vaistų kontrolės tarnybos atstovė spaudai Aistė Tautvydienė tv3.lt sakė negavusi pavienių nusiskundimų iš gyventojų dėl šių preparatų naudojimo.  

Lietuvoje yra registruotas vaistinis preparatas Essentiale forte N 300 mg kietosios kapsulės ir Essentiale forte N 600 mg kietosios kapsulės, kurių vaisto charakteristikų santraukos bei pakuotės lapelio aprašai yra prieinami mūsų Tarnybos tinklalapio vaistų paieškoje.

Aprašuose yra nurodyta, kad Essentiale forte N sudėtyje be veikliųjų medžiagų yra rafinuoto sojų aliejaus, hidrinto ricinos aliejaus ir etanolio, kurie kapsulės turinį paverčia lipnia, į medų panašia mase, kuri niekaip negalėtų išbyrėti iš kapsulės.

REKLAMA

Visais atvejais reikia pasiskaityti pakuotės lapelį. Jeigu vaistas, dėl kurio kokybės abejojama, yra įsigytas vaistinėje, Tarnyba gali inicijuoti jo patikrinimą.

Šiuo atveju dėl vaisto abejojantį asmenį ragintume kreiptis į Tarnybą. Reikėtų pateikti įtariamą vaistą bei nurodyti kada ir kur būtent jis buvo įsigytas.

Vertinti informacijos teisingumą vien pagal šį įrašą, negalima. Neaišku, ar vaistas buvo pirktas vaistinėje, galbūt turguje ar internetu, taip pat nežinia, kur, kokiomis sąlygomis ir kiek ilgai buvo laikytas.


Rašyti komentarą...
A
Adrija
2019-08-07 15:17:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na kiek galima šitą cirką rodyti,viduje yra tirštas kaip medus turinys ir niekas negali byreti
Atsakyti
-4

A
Alma
2019-08-07 16:50:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kapsules viduje yra želė,todel ją ir yra sunku pastebeti,nes ipratę,kad byrėyų milteliai.Pabandykite paspausti ir pasirodys želė.Tikrai neišmeskite vaistų.
Atsakyti
-1

S
Stasele
2019-08-07 15:39:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
As turiu tokiu pat vaistu,gerbiama ponia ten nera miltukai ar kokie grudeliai kapsulese tyrele jus paspauskite ir psmatysite kad nera tusci
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų