Vienintelėse pirmadienio vakaro Anglijos „Premier" lygos rungtynėse čempionų titulą ginantys „Chelsea" futbolininkai priešininkų aikštelėje 1:4 (0:1) pralaimėjo „Watford" vienuolikei.

Londono komandą pirmosios rimtos problemos aplankė sužaidus 30 minučių, kai antrą geltoną kortelę prieš savo veidą išvydęs Tiemoue Bakayoko anksčiau laiko buvo priverstas apleisti stadioną.

42-ąją mačo minutę rungtynių arbitras Mike'as Deanas paskyrė 11 metrų baudinį į „Chelsea" klubo vartus. „Watford" komandos puolėjas Troy Deenay išnaudojo šią progą ir išvedė į priekį stadiono šeimininkus.

82-ąją susitikimo minutę Londono komandos saugas Edenas Hazardas tiksliu tolimu smūgiu į vartų stačiakampį išlygino rezultatą ir trumpam grąžino čempionams viltį išsigelbėti.

Vis tik, pelnyta pergale džiaugėsi „Watford" klubas. Per likusį laiką šeimininkų gretose pasižymėjo Darylas Janmaatas (84 min,), Gerardas Deulofeu (88 min.) ir Roberto Pereyra (90 min.), taip padovanodami smagią pergalę savo gerbėjams.

Per 26 pirmenybių turus 50 taškų surinkę „Chelsea" futbolininkai turnyrinėje lentelėje žengia ketvirti, „Watford" (30 tšk.) futbolininkai – vienuolikti.