Vaiva Budraitytė (nuotr. 123rf.com)

Vaiva Budraitytė (nuotr. 123rf.com)

2018 metai - jau ne už kalnų. Pats metas sužinoti, kas laukia kiekvieno iš mūsų. Garsi astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė skelbia, kas laukia kiekvieno Zodiako ženklo kitamet. 

Jos teigimu, ateinantys metai bus daug geresni už 2017, o sėkmė šypsosis kone kiekvienam iš mūsų. 

Avinas

Šie metai bus šiek tiek geresni, nei praėję, bet dar privalėsit būti budrūs ir priverstinai aktyvūs. Atsipalaidavimo metas prasidės tik kovo mėn. Palankesnė situacija tęsis iki balandžio 20d. Visus metus privalėsit sverti kiekvieną žodį, matuoti kiekvieną žingsnį.

Sausį saugokitės bet kokių finansinių operacijų, bet koks judesys su pinigais atneš nuostolius. Nusimato visokių rūpesčių dėl vyresnio amžiaus žmonių. Iki spalio mėn galit jausti, kad priešai kaišioja pagalius į ratus, bet neperlenkit lazdos besisaugodami – ne toks velnias juodas, kokį jį piešia...

REKLAMA

Nuo kovo iki spalio seksis karingesniems žmonėms, kurie sugeba pakovoti siekdami tikslo. Sportininkai ar kandidatuojantys į aukštesnius postus gaus daugiau, aukščiau, nei tikėjosi. Kovo trečia dekada bus palanki santuokai, atostogoms ar keisti darbą. Visus metus gali sunkiau sektis susikaupti protiniam darbui, na, bet nėra ko pergyventi... Sportuokit.

Jautis

Metai neblogi, laimės užsispyrę darbštuoliai, kurie daug nesvarstys, o be atodairos dirbs. Gyvenimas jums mes iššūkius, juos išspręsite, tačiau gyvenimas vėl mėgins ir mėgins jūsų kantrybę ir užsispyrimą, bet su viskuo lengvai susidorosit ir šių metų gyvenimo kovoje išeisit nugalėtojais.

Sunkiausias bus spalio mėnuo, tuo periodu reikėtų būti atsargesniems ir neplanuoti svarbių darbų. Vasarį ir kovą drąsiai veikit ką sumanę, seksis lengviau, nei manėte. Jausitės lyg kažkas saugotų nuo nesėkmių. Net kovodami su sunkumais jausitės puikiai. Birželį ir rugpjūtį pirkit nekilnojamą turtą, reikalaukit aukštesnio posto. Santuokai palankus laikas kovo mėnuo ir laikotarpis nuo lapkričio pabaigos.

Atostogoms tinka visi metai, išskyrus spalį, aišku, jei sugebėsit atitrūkti nuo darbų, o darbo turėsit daug..

Dvyniai

Visus metus galit prasčiau jaustis, aišku, kad kūrybiniai darbuotojai tai jaus labiau. Dvyniai, ne tik menininko, bet ir politiko ženklas, taigi nerimo tikrai nepavyks atsikratyti abiejų profesijų atstovams.

Visų kitų profesijų dvyniai bus labiau susibalansavę, jausis didesnėj harmonijoj su aplinka. Šiuos metus jums Dievulis skiria valios ugdymui. Privalėsit stengtis sveikai gyventi, nes šiais metais įklimpti į priklausomybių liūną bus labai paprasta.

REKLAMA

Tėvai turintys vaikus šiame ženkle, turi ypač atkreipti dėmesį, kas su jais vyksta. Labai sėkmingas bus kovo mėnuo, birželis bei rugpjūtis.

Sunkesnis spalio mėnuo, tad nereikėtų per jį daug stengtis įveikti sunkumus, o geriau palaukti lapkričio, kai viskas gali savaime susitvarkyti. Šiais metais daug pramogausit ir atostogausit.

Vėžys

Labai smagūs metai vėžiams. Pavyks atsikratyti daug įsisenėjusių problemų, ir net iki spalio mėnesio, jausite, kad tiesiog sekasi ką be darytumėt, apie ką besvajotumėt viskas pildosi.

Net sėkmės periodu galit jausti nerimą, nesugebėjimą susikaupti, bet tai tik planetų įtaka, tad daugiau medituokit. Kovas, balandis, rugpjūtis bei rugsėjis yra padidintos sėkmės laikas, tai tuo metu darykit sunkiausius darbus, nes pavyks kalnus nuversti, tik verskit... Iki spalio palanku tuoktis, gimdyti vaikus. K

ovo mėn. galite įsimylėti, na, bet meilei tinka visi metai. Manau, kad po 2018m. vienišių, vėžiukų tarpe, nebeliks.

Gera žinia ekstremalams – mažesnė nelaimingų atsitikimų tikimybė, bet dėl to klausimo būtina individuali astrologo konsultacija. Nuo spalio būkit atsargesni, jūsų sėkmė tuo metu atostogaus...

Liūtas

Iki rugsėjo privalėsit saugotis net savo šešėlio. Pasistenkit išlikti stebėtojais, o ne vertintojais. Jei kas nors šiais metais klaus jūsų nuomonės, atsakykit... taip, ne, nežinau, gal būt...

Svarbiausia niekur nesikišti. Gruodį atsigausit, papurtysit savo karčius ir vėl iš katino virsit liūtu. Visus metus galit turėti bėdelių su meilės reikalais, kai visi džiaugsis santykiais, tuoksis, gimdys vaikus, jūs nesuprasit, kas čia vyksta su jūsų meile, kodėl nesusikalbat su antrąja puse.

REKLAMA

Svarbius sprendimus priimkite sau palankiausiais mėnesiais, t.y. sausį ir iki vasario vidurio, balandį, liepą, rugsėjį ir nuo gruodžio vidurio. Sausis, puikių idėjų metas, galit suvokti, ką privalot padaryti, kad būtumėt sveiki, laimingi, turtingi, tik tas idėjas įgyvendinsit vėliau. Gal, net kitais metais.

Mergelė

Šiais metais, privalėsit palaikyti dvasinę sveikatą pusiausvyroje, nes ji lems, bus metai labiau sėkmingi ar mažiau. Tibeto gydytojai sako, jei nori būti sveikas, dar daugiau judėk ir dar mažiau valgyk.

Šis pasakymas tiks visiems metams. Taigi, sportas, judėjimas, šiais metais bus jūsų sėkmės garantija visame kame. Visus metus džiaugsitės sustiprėjusia valia, todėl šie metai palankūs pabaigti visus pradėtus darbus, mesti viršsvorį, pradėti sportuoti, baigti nebaigtus mokslus ir t.t. Nuo balandžio iki rugsėjo puikiai seksis meilės reikaliukai, net užkietėję vienišiai džiaugsis sutiktais partneriais.

Taip pat bus palanku tuoktis, tik datą būtina suderinti su astrologu, nes bus kelios dienos, kai tai daryti nepalanku. Gegužę ir spalį palanku viską staigiai pakeisti – darbą, namus, valstybę.

Svarstyklės

Šiais metais antras pusmetis jums bus ženkliai sėkmingesnis nei pirmas. Svarbiausius darbus atidėkite birželiui ar vėliau. Atsargūs būkit kovo mėnesį, o ypač tie, kuriems gali būti problemų su nelegaliais pinigais. Balandį – saugokit reputaciją. Visi kiti periodai pakankamai lengvi.

REKLAMA

Nereikės didelių pastangų norint kažką nuveikti. Visus metus puikiai klostysis piniginiai reikalai. Turėsit galimybę dirbti ir uždirbti. Pajamas gausit iš kelių šaltinių.

Rugsėjį kurkit naujas įmones, darbo vietas, ieškokit naujo ar papildomo darbo. Taip pat sėkmingai klostosi meilės reikalai. Palankūs metai susilaukti vaikų ar anūkų. Jaunos svarstyklės turi neužmiršti, kad ir nuo bučinukų gimsta vaikai. Laukia turtingi metai.

Skorpionas

Na, jums sekasi ir sekasi – šie metai bus net geresni už praėjusius. Šiais metais skorpionai, vieni sėkmingiausių ženklų. Na, bet ir ant Saulės būna dėmelių – taip ir jums nusimato prastesnė finansinė situacija, nei planuojat ar tikitės. Visus metus teks labai rimtai planuoti savo biudžetą.

Nepasiduokit pagundoms leisti pinigus, o ypač balandį ir gruodį. Liepą ir rugpjūtį ilsėkitės, nieko naujo nepradėkit. Šiuo periodu galios taisyklė, kad žmogus pats sau priešas, taigi, neskriauskite savęs.

Palankūs metai vystyti kūrybines galias dvasiniam augimui ir ,aišku, meilei. Visi metai tinka santuokai, vaikų gimdymui. Net jūsų namų augintiniai gali pradžiugint gausesne vada, nei įprastai. Nusimato daug netikėtų sėkmių.

Šaulys

Šie metai bus visiškai kitokie, nei praėję, visas periodas bus pažymėtas šiokiu tokiu liūdesiu. Taigi, kad galėtumėt palaikyti 2017 metų lygį turėsit sutelkti visą savo valią, pajungti protą tikslų pasiekimui. Geresni periodai laukia kovą, visą vasarą ir spalį su lapkričiu.

REKLAMA

Nuo balandžio, visokiariopai pagerės savijauta visose srityse. Birželio antrą pusę skirkit atostogoms, pramogoms, pasilepinimams.

Vasarį, gegužę ir rugsėjį būkit atsargesni, nes tai ne jūsų laikas. Sausio pirmą pusę venkit ekstremalaus vairavimo, ekstremalaus sporto. Nuo kovo prasidės puikus metas, kuris tęsis iki metų pabaigos, jis lems norą , galimybę išmokti kažko naujo.

Ožiaragis

Tikrai ženkliai geresni, sėkmingesni metai nei praėję, galit tikėtis likimo dovanų. Na, reiktų pažymėti sėkmės periodą darbe nuo balandžio vidurio iki rugsėjo pabaigos.

Tuo pat metu seksis visi meilės reikalai, jei sumąstėt tuoktis – pats laikas. Ožiaragiai turi polinkį į vienatvę, taigi šie metai vienatvės pabaiga, net užkietėję viengungiai susiras sau porą.

Visi metai palankūs pradėti kažką naujo, siekti naujų tikslų, aukštumų. Gintis mokslinius darbus, kurti nerealius projektus. Vasarį atsiras galimybės iš naujos veiklos gauti nemažas pajamas ir pilnai atstatyti 2017 metų suliesėjusį biudžetą. Kovas, balandis ir gegužės pradžia sunkiausias metų periodas. Tuo metu nieko naujo nepradėkit.

Vandenis

Labai margi metai, negalima sakyti, kad prasti, bet kad pasijaustumėt gerai, teks įdėti daug pastangų. Visą periodą turėsit stengtis išlaikyti uždirbtus nuopelnus, gėrybes. Šiais metais geriau nieko nepradėti, niekur nesikišti su niekuo nekonkuruoti, tiesiog būti gyvenimo stebėtoju.

Visus metus geriau būti pavaldiniu, nei dirbti sau. Birželį, liepą ir rugpjūtį nevažiuoti į neramius planetos taškus, nedalyvauti dideliuose žmonių sambūriuose. Nuo rugpjūčio atsigausit, pajusit grįžtančią sėkmę, darbai duos nurimus rezultatus. Antroj metų pusėj pirksit ar tobulinsit nekilnojamą turtą.

REKLAMA

Sulauksit netikėtos dovanos ar palikimo. Visus metus turėsit rūpesčių dėl vyresnio amžiaus žmonių.

Žuvys

Tiesiog puikūs metai, kai galėsite save realizuoti visose srityse, pasiekti visus tikslus. Tik nemiegokit, o kibkit į darbus – metai greit praeis, o nuveikti darbai bus tvirtas pamatas ateičiai.

Ką šiais metais nuveiksit, pasidaugins dešimteriopai. Tokį sėkmingą periodą gaila neišnaudoti. Visus metus lydės sėkmė meilėje. Žuvelėms jausmai labai svarbūs, todėl dėl jausmų galit įkliūti į bėdą. Žiūrėkit su kuo esat, ar tikrai tas žmogus nuoširdus. Menininkai sulauks pripažinimo ir apdovanojimų net už senus nuopelnus. Visos pateiktos idėjos bus sutiktos geranoriškai ir joms pritariama.

Prastesnis periodas vasaris, kai reiks pasisaugoti netikėtų konfliktų ar net agresijos jūsų atžvilgiu...

Greta
2017-12-23 14:20:48
Tikėk tuo,kas tau prie širdies.Ir tada būtinai išsipildys.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

Top Video

Kunigo elgesys krikšto metu pribloškė visko mačiusius
DABAR RODOMA
Kunigo elgesys krikšto metu pribloškė visko mačiusius
DABAR RODOMA
Kraupi žmogžudystė Palangoje: aiškėja šiurpaus nusikaltimo detalės
DABAR RODOMA
Vilnietės kruopose – nelaukti svečiai
DABAR RODOMA
Vėlinės šiemet kainuos daugiau: vien žvakės brango 70-80 centų
DABAR RODOMA
Mirtinos ligos židinys Kaune: gyventojams iškilo didelė grėsmė
DABAR RODOMA
Jonavos rajono gyventojai negali atsigauti po vilkų antpuolio
DABAR RODOMA
Jaunos moters tragedija: praradęs žmoną vilnietis protu nesuvokia ligoninės veiksmų
DABAR RODOMA
Tai, dėl ko žiūrime krepšinį: Chriso Kramerio dėjimas iš visų kamerų
DABAR RODOMA
Skaudūs lietuvės išgyvenimai gimdymo palatoje: tokie daktarai dirbti negali
DABAR RODOMA
„X Faktoriaus“ dalyvės stiprybė gali būti pavyzdžiu: paprasčiausių dalykų teko mokytis iš naujo
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI
REKLAMA
Marius B. 2018-04-21 20:02:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visur raso kad veziui labai puikus metais. Bet pasiziurejus kaip viskas klostosi, tai teigciau jog priesingai viskas, tik blogyn eina...    ATSAKYTI
Būtina 2018-02-18 08:36:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0FIZIŠKAI GINAMĖS, O PSICHOLOGIŠKAI? Išgarsėjusi kerėtoja Vaiva baigė prekybos technikumą. Vėliau neaišku kokios filosofijos mokėsi Maskvoje.? Palmira pas Globą Sankt Peterburge. KGB agentai buvo ruošiami Rusijos sostinėje, Pitere, Lietuvoje. Grįžę iš svetur visi prisistatydavo žiurnalistais arba filosofais. Yra slapta knyga apie tai, kas ir kaip ten būdavo. Ją parašė ten dalyvavęs žmogus. Pasakoja , kaip psichotronika naudojama grupiniu būdu veikiant ką tik panori.. ir net kur nori nuotoliniu būdu. Parbėgeliai filosofai staiga tapo parapsichologais, astrologais . Žmonės išpasakoja jiems paslaptis . DABARTINIAM SAUGUMUI REIKĖTŲ IŠTIRTI VISUS TOKIUS VEIKĖJUS TIPO ASTROLOGUS, BŪRĖJUS. ŽMONIŲ ,VALSTYBĖS SAUGUMO DĖLEI. Negali žinoti, kuris yra iš tos filosofų grupės, kuri buvo specialiai ruoštas filosofuoti astrologiškai.   ATSAKYTI
Julita 2018-02-10 20:33:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Noriu sužinoti kaip man seksis sanikuose ar turesiu šeima ar ne   ATSAKYTI
Dėkoju už prognozes 2017-12-23 22:38:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O vėžiams visi būrėjai,astrologai ir aiškiaregiai prognozuoja labai gerus metus.Labsi džiaugiuos ir tikiu 100 % ;)   ATSAKYTI
Dvinys 2017-12-23 00:55:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jo.kiek horoskopų tiek nuomonių.dvyniams vienam horoskope rašoma, kad daug dirbsiu, o šiame, kad daug ilsėsiuos.kuom tikėtina?   ATSAKYTI
Greta 2017-12-23 14:20:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tikėk tuo,kas tau prie širdies.Ir tada būtinai išsipildys.
  
Šamane 2017-12-22 19:30:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ar išdrįsi metams pasibaigus pakomentuoti savo "pranašysčių išsipildymą? Kol kas nė vienas šamanas to nedrįso daryti.   ATSAKYTI
Vilija Lobačiuvienė atskleidė Vėlinių paslaptis (tv3.lt fotomontažas)
 Daugelis prieš Vėlines skuba sutvarkyti artimųjų kapus, prisimena juos degindami žvakutes. Visa tai darome perimdami tradicijas iš tėvų ir senelių, neretai net ...
2 Zodiako ženklų laukia meilė ir flirtas: išlaisvinkite jausmus (nuotr. 123rf.com)
Žvaigždės daugeliui Zodiako ženklų šiandien numačiusios gerą dieną. Seksis ne tik darbe, bet ir santykiuose. Juolab, nusimato naujų pažinčių, bus tinkama proga puoselėti ...
Kam ši pilnatis bus lemtinga? (nuotr. 123rf.com)
Ši spalio mėnesio pilnatis bus lengva ne visiems Zodiako ženklams. Sužinokite, ar šis laikotarpis bus sudėtingas ir įtemptas būtent jums.  Portalas bustle.com išskyrė tris ...
Horoskopas (nuotr. 123rf.com)
Atrodo, kad tai viena tų dienų, kai gyvenimas nepašykštės teigiamų patirčių ir emocijų. Šis laikas bus palankus tiek bendrauti, tiek tvarkyti finansinius reikalus, ar sulaukti ...
Naglio Šulijos horoskopas (tv3.lt fotomontažas)
Artėja nauja darbo savaitė, todėl pats metas sužinoti, ką žvaigždėms jums žada. Naglio Šulijos horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui.  Kas laukia jūsų artėjančią savaitę? ...
REKLAMA

Top Video

Kunigo elgesys krikšto metu pribloškė visko mačiusius
DABAR RODOMA
Kunigo elgesys krikšto metu pribloškė visko mačiusius
DABAR RODOMA
Kraupi žmogžudystė Palangoje: aiškėja šiurpaus nusikaltimo detalės
DABAR RODOMA
Vilnietės kruopose – nelaukti svečiai
DABAR RODOMA
Vėlinės šiemet kainuos daugiau: vien žvakės brango 70-80 centų
DABAR RODOMA
Mirtinos ligos židinys Kaune: gyventojams iškilo didelė grėsmė
DABAR RODOMA
Jonavos rajono gyventojai negali atsigauti po vilkų antpuolio
DABAR RODOMA
Jaunos moters tragedija: praradęs žmoną vilnietis protu nesuvokia ligoninės veiksmų
DABAR RODOMA
Tai, dėl ko žiūrime krepšinį: Chriso Kramerio dėjimas iš visų kamerų
DABAR RODOMA
Skaudūs lietuvės išgyvenimai gimdymo palatoje: tokie daktarai dirbti negali
DABAR RODOMA
„X Faktoriaus“ dalyvės stiprybė gali būti pavyzdžiu: paprasčiausių dalykų teko mokytis iš naujo

TELEVIZIJA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų