Brazilijos rinktinė draugiškose rungtynėse nusileido Marokui

Brazilijos rinktinė įvykusiose draugiškose rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti Maroko futbolininkų pranašumą.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Rony 14-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir pasižymėti nepavyko.

Viniciusas Junioras 26-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Sofiane Boufalas 29-ąją minutę pasitaisęs kamuolį tiksliai nukreipė jį į vartų tinklą ir išvedė Maroko rinktinę į priekį 1:0.

Rodrygo 48-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Bono meistriškai atrėmė kamuolį.

Casemiro 67-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Abdelhamidas Sabiri 79-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą Maroko naudai 2:1.