Ispanijos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos A grupės rungtynėse 3:0 nugalėjo Norvegijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

Dani Olmo 13-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Ispanijos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0.

Fredrikas Aursnesas 29-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau vartininkas Kepa Arrizabalaga meistriškai atrėmė kamuolį.

Mikelis Merino 31-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Orjanas Nylandas sėkmingai apsaugojo savo ginamus vartus.

D.Olmo 53-ąją minutę atliko perdavimą, tačiau pastarąjį sėkmingai blokavo varžovas ir ispanų rengta ataka nutrūko.

Marcusas Pedersenas 56-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Alexanderis Sorlothas 81-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Joselu rungtynių pabaigoje pridėjo du savo pelnytus įvarčius ir įtvirtino Ispanijos rinktinės pergalę rezultatu 3:0.

Norvegijos rinktinei šiose rungtynėse padėti negalėjo ryškiausia nacionalinės komandos žvaigždė Erlingas Haalandas, kuris kiek anksčiau dėl kirkšnies traumos buvo priverstas palikti stovyklą.

Šios atrankos A grupėje kartu su Ispanijos ir Norvegijos rinktinėmis varžosi Škotija, Sakartvelas ir Kipras.

Kitų mačų rezultatai:

A grupėje Škotijos ir Kipro susitikimas baigėsi škotų pergale rezultatu 3:0.

I grupėje kovęsi Izraelis ir Kosovas bei D grupėje – Velsas ir Kroatija rungtynes baigė lygiosiomis. Abu mačai baigėsi rezultatu 1:1.

Kitų D grupės rinktinių akistata baigėsi Turkijos pergale. Ji rezultatu 2:1 įveikė Armėnijos komandą.

I grupėje susitikusios Baltarusijos ir Šveicarijos ekipos išsiskyrė rezultatu 0:5, o Andora 0:2 pralaimėjo Rumunijos futbolininkams.