Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė išlaikė ir antrąjį pasaulio čempionų ispanų testą. Kazio Maksvyčio auklėtiniai itin karštą ketvirtadinio vakarą svečius iš Ispanijos pranoko 78:76 (25:17, 14:13, 17:23, 22:23). Pasibaigus rungtynėms oficialus rinktinės transliuotojas TV3 ir portalas tv3.lt kviečia pasigrožėti penkiais efektingiausiais praėjusių rungtynių epizodais.

Penketuką pradeda rinktinės juodadarbis Domantas Sabonis. Ketvirtajame kėlinyje, kai rungtynių iniciatyvą perėmė Ispanijos krepšininkai, aukštaūgis gavo perdavimą baudos aikštelėje iš Jono Valančiūno ir pelnė du ypač reikalingus taškus su varžovo pražanga.

Ketvirtoji vieta atitenka Ignui Brazdeikiui ir jo trečiajame ketvirtyje pademonstruotam klaidinančiam judesiui. Savo varžovą ties tritaškio linija apsivaręs gynėjas baudos aikštelėje sutiko du varžovų aukštaūgius, tačiau abu juos išmaudė puikiai išdirbtu „Euro Step“ judesiu ir pelnė du svarbius taškus.

Trečioje vietoje – puikus Gyčio Masiulio epizodas ketvirtojo kėlinuko pradžioje. Šiose rungtynėse ilgarankis puolėjas ir vėl patikimai darbavosi gynyboje, o savo potencialą pademonstravo spausdamas varžovų žaidėjus. Kamuolį ties aikštės viduriu perėmęs naujasis „Ryto“ pirkinys Vilniaus publikai prisistatė galingu dėjimu.

Antroji vieta atitenka neabejotinai efektingiausiai lietuvių atakai šiame susitikime. Trečiajame kėlinyje į baudos aikštelę kertantis J. Valančiūnas gavo aštrų perdavimą iš Roko Jokubaičio ir rinktinės išpuolį užbaigė triuškinančiu dėjimu per varžovų aukštaūgį Usmaną Garubą.

Pirmąją vietą portalas tv3.lt skyrė paskutinei lietuvių atakai šiose rungtynėse ir jų herojumi tapusiam I. Brazdeikiui. Ketvirtajame kėlinyje naujasis rinktinės papildymas smeigė ne tik svarbų tritaškį, bet ir rungtynes uždarė fantastišku prasiveržimu ir dviem pelnytais taškais nepabūgus aukštesnio už save Juancho Hernangomezo.

Gražiausius rinktinės epizodus žiūrėkite straipsnio viršuje.