Lietuvos rinktinė pasaulio čempionato antrankos rungtynėse Vengrijoje susidūrė su rimtomis problemomis gynyboje. Nors puolime Kazio Maksvyčio auklėtiniai žaidė lyg ant sparnų, gynyboje dažnai nespėdavo paskui judrius varžovų gynėjus.

Trečio ketvirčio pabaigoje Lietuvos krepšininkai pirmavo vos trimis taškais, o minutinės pertraukėlės metu rinktinės strategas K. Maksvytis negailėjo kritikos auklėtiniams dėl prastos gynybos.

„E, chebra, apsiginate gal nors kartą? Viena užtvara, b** ir problemos, kas yra b**?“, – ant auklėtinių rėkė vyriausiasis treneris.

Ketvirtajame kėlinyje Lietuvos rinktinė ir toliau strigo gynyboje, o į priekį pabėgo tik pačiomis paskutinėmis rungtynių minutėmis dėka sėkmingų Mindaugo Kuzminsko ir Roko Jokubaičio epizodų puolime 88:78.

Visas rinktinės trenerio emocijas žiūrėkite straipsnio viršuje.

Laimėkite bilietus į Europos čempionatą

Primename, kad didžiausi krepšinio fanai iki pat pirmadienio vis dar gali laimėti kvietimus stebėti EUROBASKET 2022 Kelne! „Auksiniai“ bilietai, geriausios vietos arenoje ir proga stebėti reikšmingiausias lietuvių kovas iš taip arti, kaip dar niekuomet nesate to darę – visa tai didžiausiems krepšinio aistruoliams pasiekiama ranka!  TV3 žiniasklaidos grupė dovanoja net du dvigubus kvietimus į laukiamiausią rudens sporto renginį, Europos vyrų krepšinio čempionatą! Viskas, ką reikia padaryti – apsilankyti svetainėje www.tv3.lt/tritaskis ir atsakyti į 3 su krepšiniu susijusius klausimus. Jei į viską atsakote teisingai – valio, jūs jau žaidžiate!