Antradienį Anglijos „Premier“ lygoje užtikrintą pergalę Londono derbyje iškovojo „Arsenal“, kurie 3:1 nugalėjo „Chelsea“.

Dar pirmame kėlinyje „Arsenal“ mušė tris įvarčius – pasižymėjo Martinas Odegaardas (18‘ ir 31‘) bei Gabrielis Jesusas (34‘) – ir pasiuntė „Chelsea“ į nokdauną.

Nors 65-ą minutę Noni Madueke dar rezultatą sušvelnino, tačiau žaidimas aikštelėje nekėlė abejonių, kas šiose rungtynėse švęs pergalę.

„Arsenal“, bent jau laikinai, sugrįžo į pirmą „Premier“ lygos vietą, tačiau jie tik 2 taškais lenkia „Manchester City“, kurie yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

„Arsenal“ šiame „Premier“ lygos sezone dar liko sužaisti ketverias rungtynes – prieš „Newcastle United“, „Brighton“, „Nottingham“ ir „Wolves“.